Začnite od vozidla, nie od kompresora – obnovené modely Bitzer 4NFCY / 4PFCY / 4TFCY
Štyri zdvihové objemy v jednom ponúkaní · 24 V · R134a · 4 valce · 500–3 000 ot./min · záruka 1 rok
Typ dokumentu: súbor výrobku na náhradu OEM | Platforma: Bitzer 4-séria | Stav: obnovený | Záruka: 1 rok
- Prehľad
- Odporúčané výrobky
- Vozidlo: značka, model a rok výroby — ako vhodné pre túto ponuku je uvedené KING LONG HAISE od roku 2005.
- Variant motora, ak je známy: 2,4, 2,0 D alebo 2,2.
- Čokoľvek čitateľné na starom kompresore: zdvihový objem, čiastočný kód modelu alebo tvar identifikačného štítku.
- Fotografia montážnej plochy a kladky, ktorá zabezpečuje rýchlejšie nastavenie pohonnej rozhrania ako akékoľvek iné číslo.
- Úroveň systému — certifikácia IATF 16949 pre manažment kvality v automobilovom priemysle so všetkoprocesným rámcom kontroly postaveným na požiadavkách ISO 9001, ktorý zahŕňa kontrolu prichádzajúcich materiálov, kontrolu počas výroby a skúšky hotových výrobkov.
- Úroveň miesta — závod úspešne absolvoval audit na mieste od spoločnosti TÜV Rheinland. Môžete si kedykoľvek domedziť vlastnú návštevu továrne alebo audit.
- Úroveň komponentov — základné komponenty prechádzajú testovaním dynamického vyváženia, elektrických výkonových testov, testov pri vysokých/nízkych teplotách a trvanlivostných testov na interných prístrojoch; materiály podliehajú 100 % kontrolám pri príjme.
- Úroveň odosielania — spoločnosti SGS, BV alebo TÜV môžu vykonať kontrolu pred expedíciou podľa štandardu, ktorý určíte (napr. vzorkovanie AQL). Zásielky sa odosielajú až po úspešnom absolvovaní kontroly.
- Prístup na trh — pre ventily a motory je možné vydať vyhlásenia o zhode s požiadavkami CE a RoHS v súlade s cieľovým trhom; pre Severnú Ameriku je možné splniť požiadavky FCC. Vinutia motorov, plastové a kovové časti sú riadené v súlade s požiadavkami RoHS.
1. Číslo na Kompresor Často chýba
Väčšina autobusových kompresorov dosiahne koniec svojej životnosti s identifikačnou tabuľkou, ktorá je buď korodovaná, premaľovaná alebo úplne chýbajúca. V takom prípade je nemožné postupovať dopredu od čísla dielu – preto sa táto stránka začína na opačnom konci.
Poznáte vozidlo. Približne viete, kedy bolo vyrobené. Začnite tam. Výrobca uvádza montáž tohto obnoveného kompresora Bitzer do daného vozidla a táto montáž je východiskovým bodom do rozsahu.
2. Čo ponuka uvádza o montáži
Výrobca uvádza tento obnovený autobusový kompresor Bitzer pre modely KING LONG HAISE od ročníka 2005, ktoré majú motory 2,4, 2,0 D a 2,2. To je uvedená montáž – nie všeobecné tvrdenie, že tento kompresor je vhodný pre každý autobus s kompresorom štýlu Bitzer.
Ak je vaše vozidlo KING LONG HAISE z ročníka 2005 alebo novšie, otázka montáže je odpovedaná ponukou. Ak ide o akúkoľvek inú platformu, musíte namiesto toho použiť identifikačnú metódu uvedenú v časti 6.
3. Práca späť: Štyri zdvihové objemy za jedným názvom
V ponuke je uvedený názov *4NFCY, 4PFCY, 4TFCY* — tri modelové označenia — avšak uvádza štyri hodnoty zdvihového objemu: 655, 560, 470 a 390 cm³/ot. Štyri priemery valcov sú uvedené ako 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm pri bežnom zdvihu 49,5 mm.
Táto kombinácia má väčší význam než modelové názvy. Ak názov vám hovorí, do ktorej rodiny patríte, potom údaje o priemere valcov a zdvihovom objeme vám hovoria, ktorú konkrétnu jednotku práve držíte — a práve tieto čísla sa majú porovnávať s jednotkou, ktorú nahradzujete.
Čo je uvedené v ponuke |
Hodnota |
Modelové označenia v názve |
4NFCY, 4PFCY, 4TFCY |
Počet valcov |
4 |
Priemer |
65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm |
Zdvih |
49,5 mm |
Presídlenie |
655 / 560 / 470 / 390 cm³/ot. |
Rozsah rýchlosti |
500–3 000 ot./min |
Chladivo |
R134a |
Napätie |
24 V |
Kotúľka |
2B |
Spotreba prúdu |
≤ 62 W (uvedené na stránke pod označením prúdu, zaznamenané tak, ako je vytištene) |
Hrubá hmotnosť jedného kusu |
34 000 kg |
Veľkosť balenia |
42 × 38 × 38 cm |
Záruka |
1 rok |
4. Prispôsobenie výtlaku, zdvihu a objemu vašej jednotke
Kompresor s nesprávnym objemom v rovnakom puzdre sa fyzicky namontuje, avšak bude podvýkonný alebo preťažený. Preto sú tieto tri údaje uvedené v tabuľke vyššie tie, ktoré je potrebné porovnať so starou jednotkou pred objednávkou.
1. Prečítajte si štítok, ak je stále čitateľný. Poznačte si objem v cm³/ot., pretože tento jediný údaj zúži výber na jednu konkrétnu jednotku.
2. Ak štítok chýba, zmerajte priemer valca (bore). Publikované sady priemerov sú 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm; priemer valca určuje krok objemu.
3. Skontrolujte, či je zdvih 49,5 mm. Všetky jednotky v tomto zozname majú rovnaký zdvih, preto iný zdvih znamená inú rodinu jednotiek.
4. Potvrďte, že remenica je typu 2B. V tomto zozname je pre túto obnovenú jednotku uvedená remenica typu 2B.
5. Chladiaca kvapalina a elektrické rozhranie
Pre tento jednotkový prípad sú uvedené R134a a 24 V. Rozsah otáčok je 500–3 000 ot./min a spotreba prúdu je v ponuke uvedená ako ≤ 62 W — táto hodnota sa nachádza pod označením prúdu, preto je tu prebratá presne tak, ako je uvedená, a nie prevádzaná.
Jednotka je tiež uvádzaná s remenovým kolesom typu 2B, čo určuje rozhranie pre remeň. Ak váš vozidlový motor používa iný typ remenového kolesa, rozdiel sa vyrieši prostredníctvom spojky, nie kompresora — naša ponuka magnetických spojok zvlášť pokrýva formy 260/210 2A2b, 260 × 216 a 226/197 2A2B.
6. Čo od vás žiadame, aby ste nám poslali
Keďže identifikačný štítok sa často stratí, potvrdzujeme zhodu na základe dôkazov, nie len podľa názvu modelu.
Obnovený vzduchový kompresor Bitzer, rodina 4NFCY / 4PFCY / 4TFCY – oficiálny výrobný obrázok výrobcu.
Rovnaká platforma je v obnovenom tvare ponúkaná aj v rade BOCK FKX40 / FK40.
Rekonštrukcia GEA FK40 655K / 560K / 470K – alternatívna možnosť, ak je jadro typu FK40.
Otázka 1. Do ktorých vozidiel sa tento obnovený agregát Bitzer hodí?
Výrobca uvádza vozidlá KING LONG HAISE z roku 2005 a novšie, vrátane motorových verzií 2,4, 2,0 D a 2,2. Iné platformy je potrebné overiť podľa priemeru valcov a zdvihového objemu.
Otázka 2. Je to obnovený alebo úplne nový agregát?
Je to obnovený agregát – ponúkaný predmet je označený ako obnovená výroba Bitzer, nie ako nová výroba. Rovnaká platforma je tiež dostupná v rekonštruovanej forme cez rady GEA a BOCK FK40.
Otázka 3. Ako zistím, aký zdvihový objem mám?
Prečítajte si údaj o objeme valca (cc) alebo zdvihu (rev) na štítku, alebo odmerajte priemer valca (bore) podľa uverejnenej sady 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm. Zdvih je 49,5 mm pre celý výpis.
Q4. Aký chladiaci prostriedok a napätie?
R134a, 24 V, prevádzkové otáčky 500–3 000 ot./min s remenovým kolesom typu 2B.
Q5. Aká je záruka?
1 rok.
7. Kde a ako sa to vyrába
Súčiastka na klimatizáciu autobusov sa zvyčajne posudzuje podľa troch kritérií: či sedí, či vydrží a či dodávateľ dokáže opakovať objednávku. Všetky tri kritériá súvisia s tým, čo výrobná závod skutočne kontroluje.
Čo kontrolujeme |
Čo to ovplyvňuje na vašej strane |
Navíjanie motorov, vstrekovacie formovanie, lisovanie a montáž – všetko vo vlastnom závode |
Konštantnosť medzi schváleným vzorkom a dodanou sériou |
Skúšanie súčiastok pomocou vlastných prístrojov |
Režimy porúch, ktoré sa prejavujú v praxi, nie na skúšobnom stolí |
68 spolupracujúcich závodov |
Či sa objednávka počas špičkového obdobia alebo veľká objednávka stále odosielajú v sľúbenej lehote |
viackrát ocenený zlatý dodávateľ Alibaba.com od roku 2011, hodnotený 4,7 / 5 |
Overiteľná históriu pred umiestnením prvej objednávky |
Miera dodania v dohodnutej lehote 91,2 %, priemerná doba odpovede ≤ 3 hodiny |
Koľko vlastného plánovacieho času vám tento dodávateľ spotrebuje |
Založená v roku 2007 a sídliaca v Xiangtanskej ekonomickej a technologickej rozvojovej zone v provincii Chu-nan, spoločnosť má viac ako 15-ročné skúsenosti s komponentmi na klimatizáciu autobusov a nákladných automobilov, zamestnáva viac ako 80 ľudí na ploche 5 000 – 10 000 m², uvádza ročný obrat vyše 90 miliónov jüanov a ročnú výrobu viac ako 800 000 kusov a exportuje do viac ako 50 krajín.
8. Výrobná hala, stroje a sklad
Sledujte súčiastku späť cez závod – od budovy, v ktorej sa vyrába, až po kartón, v ktorom opúšťa závod.
1. Závod — Xiangtan Economic and Technological Development Zone, provincie Chu-nan, Čína. Adresa, na ktorej by sa uskutočnila návšteva alebo audit.
2. Montážny pás — montáž a kontrola ventilátorov a výfukových jednotiek sa vykonávajú na pracovnom stole, nie sú outsourcené.
3. Navíjanie motorov — statorové vinutia sa navíjajú vo vlastnej výrobe na automatickom navíjačom stroji, čo je proces, ktorý určuje životnosť motora.
4. Výrobný pás — komponenty sú umiestnené na jednotlivých staniciach pozdĺž pásu, takže postup je pevne stanovený, nie improvizovaný.
5. Sklad hotových výrobkov — exportné kartóny sú pripravené na odoslanie, čo je miesto, kde sa uplatňujú štandardy balenia.
6. Značková stena a výstava certifikátov — identita spoločnosti a záznam o certifikátoch uchovávaný na mieste.
Závod v ekonomicko-technologickom rozvojovom pásme Siang-tan v provincii Chu-nan, Čína.
Montážna linka – montáž a kontrola ventilátorov a fánov na montážnom stole.
Vlastná vinutie motorov – statorové vinutia vykonávané na automatickom vinovacom stroji.
Výrobná linka – komponenty umiestnené na jednotlivých pracovných staniach pozdĺž linky.
Sklad hotových výrobkov – exportné kartóny pripravené na odoslanie.
Značková stena a certifikáty a referencie prezentované na mieste v závode.
Prechádzky sú skutočné. Návštevu alebo audit je možné zariadiť ešte pred tým, ako sa zaviazete k programu, a inšpektor spoločností SGS, BV alebo TÜV môže prísť na predodovzdávaciu inšpekciu podľa normy, ktorú určíte.
9. Certifikácia, testovanie a inšpekcia tretími stranami
Pri akomkoľvek komponente klimatizačného systému, ktorý zakúpite, stojí za to skontrolovať dve samostatné veci: či je kvalitný systém výrobnej závodu certifikovaný a či je možné preukázať jednotlivý komponent. My pokrývame obe tieto oblasti a obe sú otvorené pre overenie zo strany tretích strán.
Testové údaje je možné poskytnúť. Ak váš kvalitný súbor vyžaduje podporné údaje namiesto len vyhlásenia, požiadajte o testové údaje pre model, ktorý objednávate.
10. Držané certifikáty so svojimi číslami
Certifikát alebo schválenie, s jeho číslom |
Vydaný |
Platnosť |
IATF 16949:2016 systém manažmentu kvality – rozsah: návrh a výroba vzduchových fúkačiek pre klimatizačné zariadenia [USI CKMMPC] – certifikát 126765/A/0001/SM/En (čínska registrácia 126765/A/0001/SM/ZH); IATF č. 0475895 |
URS – United Registrar of Systems, vydané prostredníctvom URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; overiteľné na www.cnca.gov.cn |
Vydané 06. júna 2023, platné do 05. júna 2026 |
ECE typové schválenie – komponenty pre vozidlá, kvalifikované na sériovú výrobu (E57, Republika San Maríno) – schválenie E57*COP*1682; správa o inšpekcií ATS-SM-IR-COP-13381 |
Orgán pre homologáciu, Republika San Maríno (technická služba RSMAO-01) |
Inšpekcia 15. 05. 2024, platné do 14. 05. 2026 |
ECE predpis č. 10 – schválenie elektrických/elektronických podskupín, 24 V DC, kategórie vozidiel M, N a O; typ WLNF343-4 (variant WZHF2101-3) – schválenie E57*10R06/02*0809, rozšírenie 00; správa o inšpekcií ATS-SM-IR-10-13380 |
Orgán pre schvaľovanie, Republika San Maríno; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; testovalo Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025) |
Správa 05/06/2024, schválenie vydané 11/07/2024 |
CE — Smernica o elektromagnetickej kompatibilite 2014/30/EÚ, testované podľa EN IEC 61000-6-3:2021 a EN IEC 61000-6-1:2019 (bezkartáčový ventilátor) — Certifikát TBC-C-202308-0315-1; skúšobná správa TBR-C-202308-0315-1 |
Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. |
17. október 2023 |
RoHS — Smernica 2011/65/EÚ v znení neskorších zmien (EÚ) 2015/863, testované podľa série IEC 62321 (bezkartáčový ventilátor) — Certifikát TBC-C-202308-0315-2; skúšobná správa TBR-C-202308-0315-2 |
Shenzhen Toby Laboratories Inc. |
23. október 2023 |
Smernica o nízkom napätí 2014/35/EÚ (príloha III) a smernica o elektromagnetickej kompatibilite 2014/30/EÚ (príloha II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (bezkartáčový ventilátor) — Certifikát M.2024.206.C110335; správa TCF-OY20241115-EMCLVD-A |
UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turecko); overovateľné na www.udem.com.tr |
Zaregistrované 26.11.2024, platné do 25.11.2029 |
Každý riadok vyššie je overiteľný. PDF certifikáty sa poskytujú na požiadanie, aby ste mohli overiť číslo u vydávajúceho orgánu a tiež modely uvedené priamo v certifikáte. Registrácia podľa štandardu IATF 16949 a typové schválenie E57 z Republiky San Maríno sú platné na úrovni spoločnosti; schválenia CE, RoHS, nízkeho napätia/EMC a ECE R10 sa vzťahujú na rad bezkartáčových ventilátorov.
Certifikát registrácie podľa štandardu IATF 16949:2016 č. 126765/A/0001/SM/En – platný do 05. júna 2026.
Typové schválenie ECE č. E57*COP*1682, Republika San Maríno – platné do 14.05.2026.
Certifikát CE / EMC č. TBC-C-202308-0315-1 – skúšobná správa č. TBR-C-202308-0315-1.
Vyhlásenie o zhode s požiadavkami smernice RoHS č. TBC-C-202308-0315-2 – skúšobná správa č. TBR-C-202308-0315-2.
Certifikát pre nízke napätie / EMC č. M.2024.206.C110335 – platný do 25.11.2029.
11. Aká malá objednávka, ako dlho trvá dodanie
Minimálna objednávacia kvantita (MOQ) a výrobná doba sú dve čísla, ktoré rozhodujú o tom, koľko pracovného kapitálu stojí jedna poličková pozícia. Obe sú určené typom položky, preto si prečítajte riadok, ktorý zodpovedá položke, ktorú kupujete.
Štandardné položky katalógu |
Od 1 – 2 kusov – niektoré ventilátory od 1 kusu, kondenzačné ventilátory od 2 kusov |
Dávkové položky |
Zvyčajne 6 – 50 kusov, podľa referencie |
Prispôsobené položky |
Závisí od použitého nástrojového vybavenia a technologického procesu a potvrdzuje sa pre každý projekt osobitne |
Dodacia lehota |
Interval medzi potvrdením objednávky a pripravenosťou tovaru na expedíciu; presná doba pre vašu množstevnú požiadavku sa uvádza v ponuke |
Skúšobné objednávky sú bežnou cestou. Najskôr otestujte kvalitu na malom množstve, potom zväčšite objednávku, keď sa výrobok osvedčí na vašom trhu. Množstvo objednávky, výrobná doba a spôsob dopravy sa potvrdzujú spoločne s ponukou.
Číslo dielu / model |
Minimálne množstvo objednávky |
Doba výroby |
Fk40 655k |
2 kusy |
1–100 ks: 60 dní; 100 ks: dohodou |
260/–210 2A–2B |
Žiadne minimálne množstvo objednávky – akékoľvek množstvo sa prijíma |
1–100 kusov: 35 dní; 100 kusov: dohodou |
Ako je uvedené v oficiálnej ponuke pre každý vyššie uvedený odkaz. Výrobná doba je obdobie potrebné na výrobu tovaru pred expedíciou; presná doba pre vašu množstevnú požiadavku sa uvádza v ponuke.
12. Štyri možnosti prispôsobenia a ich postup
Väčšina dodávateľov ponúka *prispôsobenie* ako jeden pojem. V praxi sa však rozdeľuje na štyri rôzne projekty so štyrmi rôznymi dodacími lehotami a vedieť, ktorý z nich si žiadate, je kľúčové pre dodržanie harmonogramu.
1. ODM privátna značka – vyrábame súčiastku, ktorú už vyrábame, a aplikujeme vašu identitu: potlač, nálepku, obalovú krabičku, návod na použitie a záručný listok. Najrýchlejšia možnosť, najnižšie náklady na nástroje.
2. Reverzné inžinierstvo na základe vzorky – pošlite starú, poškodenú alebo originálnu súčiastku, ktorá sa potom rozoberie, zmeria, analyzuje materiál a reprodukuje podľa parametrov. Užitočné v prípadoch, keď neexistuje žiadny výkres a originál nie je k dispozícii.
3. Úplná individualizácia podľa výkresu – rozmery, elektrické parametre a spôsob upevnenia sa vyrábajú podľa vášho 2D/3D výkresu alebo tabuľky parametrov.
4. Vývoj založený na návrhu – od konceptu až po výrobu vrátane optimalizácie nákladov v opačnom smere v rámci stanovených kvalitatívnych limít pre aplikácie, ktoré nemajú vôbec žiadnu referenčnú súčiastku.
Scéna |
Čo sa deje |
Čas |
1. Zber požiadaviek |
Projekt sa môže začať pomocou ktoréhokoľvek z nasledujúcich: čísla originálneho vybavenia (OE), fyzickej vzorky, 2D/3D výkresu alebo tabuľky parametrov – čím úplnejší je vstup, tým kratší je vývoj. |
Okamžitý |
2. Potvrdenie riešenia |
Porovnanie rozmerov so vzorkou alebo OE, posúdenie zhody, plán vývoja a cenová ponuka. Pri výkrese a vzorke sa na výrobu vzorky zvyčajne nepotrebujú žiadne nástroje. |
Dni |
3. Výroba vzorky |
Vzorka sa vyrobí a dodá na kontrolu pred sériovou výrobou. |
Približne 30 dní pre štandardné práce na základe vzorky; nové nástroje závisia od zložitosti formy |
4. Hromadná výroba |
Výroba dávok po schválení vzorky vrátane kontroly prvej časti a výberovej kontroly počas výroby |
40 – 60 dní na skladovanie, podľa procesu a množstva |
Zabezpečenie kvality pri individuálnom projekte sa uskutočňuje v troch vrstvách: meranie rozmerov a skúšobné montážne testy v štádiu vývoja; dodanie predvýrobného vzorky na vašu kontrolu; a kontrola prvej časti spolu s výberovou kontrolou počas výroby, vrátane sledovateľných záznamov pre kľúčové rozmery, dynamickú rovnováhu a elektrické parametre.
13. Trhy, ktoré obsluhujeme, a značky uvedené v krížovej referencii
Región |
Typický kupujúci |
Stredný východ |
Predajcovia do poštového trhu, dielne pre vozové parky |
Južná Amerika |
Distribútori náhradných dielov a reťazcové opravovne |
Juhovýchodnej Ázie |
Distribútori a dielne pre úpravu klimatizácie |
Východná Európa |
Distribútori a prevádzky údržby vozových parkov |
Mexiko, Spojené arabské emiráty a Filipíny sú tri najväčšie jednotlivé exportné trhy. Okrem regionálneho obchodu spoločnosť dodáva zákazníkom flotíl a dielňam na premenu klimatizácie, ktoré nakupujú podľa zoznamu vozidiel namiesto čísel dielov.
Križové referencovanie náhradných dielov: SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo a Hwasung Thermo. Ak je možné neoverené zhodovanie, uvádzame to jasne a navrhujeme overenie vzorky namiesto odosielania na základe predpokladu.
14. Otázky, ktoré si kupujúci kladia pred objednávkou
Q1. Aké je minimálne množstvo objednávky?
Štandardné položky z katalógu začínajú od 1 – 2 kusov; dávkové položky sú zvyčajne 6 – 50 kusov; individuálne položky závisia od použitého nástroja a výrobného procesu. Skúšobné objednávky sú vítané – takto sa bežne zníži riziko pri prvej spolupráci.
Q2. Aké sú platobné podmienky?
Obchodné podmienky platné pre platbu sú potvrdené v ponuke. Ak oficiálny zoznam uvádza spôsoby platby, tieto sa zobrazujú v časti objednávky na tejto stránke.
Q3. Aká záruka sa poskytuje?
1 rok.
Q4. Môžete poskytnúť vzorky?
Dostupnosť vzoriek sa líši podľa referenčného čísla. Ak zoznam uvádza podmienky pre vzorky, vzorka sa môže dodávať za uvedený poplatok za vzorku. Pošlite nám číslo dielu a my potvrdíme možnosť dodania pre váš model.
Q5. Ako sú tovar zabalený?
Štandardné vývozné balenie je zahrnuté: vnútorná krabica, vonkajšia kartónová krabica a ochranné výplňové materiály, vyrobené podľa štandardov pre námornú prepravu vrátane testovania odolnosti voči pádu a stlačeniu pred expedíciou. Farebné tlač, drevené obaly a paletizácia sú voliteľné.
Q6. Prijímate kontrolu tretích strán?
Áno – SGS, BV alebo TÜV pred expedíciou, podľa štandardu, ktorý určíte (napr. AQL výber). Tovar sa expeduje až po úspešnom absolvovaní kontroly.
Pošlite nám údaje o vozidle
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. – založená v roku 2007, výrobca klimatizačných súčiastok pre autobusy a nákladné automobily, elektrických ventilátorov, fúkačov, osvetľovacích a alternátorových komponentov, certifikovaná podľa noriem ISO 9001 a IATF 16949.
Uveďte nám značku, model a rok vozidla – a ak máte, aj fotografiu starého kompresora – a my vám potvrdíme, ktorý stupeň zdvihového objemu potrebujete, než objednáte.
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Pevná linka: +86-0731-82034997 / 82034998
E-mail: [email protected] | Webové stránky: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Pošlite nám svoje OEM číslo súčiastky, model vozidla alebo výkres – do 24 hodín vám pošleme ponuku a technický list.