Obțineți o ofertă gratuită

Reprezentantul nostru vă va contacta în curând.
Email
Nume
Denumirea companiei
Mesaj
0/1000

Începeți de la vehicul, nu de la compresor — Seria reînnoită Bitzer 4NFCY / 4PFCY / 4TFCY

Patru deplasamente într-o singură listare · 24 V · R134a · 4 cilindri · 500–3.000 rpm · garanție 1 an

Tip document: fișier produs de înlocuire OEM | Platformă: Bitzer serie 4 | Stare: renovat | Garanție: 1 an

  • Prezentare generală
  • Produse recomandate

1. Numărul de pe Compresor Este adesea lipsă

Majoritatea compresoarelor pentru autobuze își ating sfârșitul duratei de viață cu placa de identificare fie corodată, fie acoperită cu vopsea, fie complet lipsă. În această situație, identificarea piesei pornind de la numărul ei devine imposibilă — așadar, această pagină pornește de la celălalt capăt.

Cunoașteți vehiculul. Știți aproximativ anul fabricației acestuia. Începeți de aici. Producătorul specifică o potrivire pentru acest compresor Bitzer recondiționat în cazul vehiculelor respective, iar această potrivire reprezintă punctul de intrare în gama de produse.

2. Ce indică lista despre potrivire

Producătorul listează acest compresor recondiționat Bitzer pentru autobuzele KING LONG HAISE începând cu anul-model 2005, acoperind variantele cu motoarele 2.4, 2.0 D și 2.2. Aceasta este potrivirea declarată — nu o afirmație generală conform căreia unitatea se potrivește tuturor autocarurilor care au un compresor de tip Bitzer.

Dacă vehiculul dumneavoastră este un KING LONG HAISE din 2005 sau ulterior, întrebarea privind potrivirea este răspunsă de informația din listă. Dacă este vorba de orice altă platformă, trebuie să urmați ruta de identificare descrisă în secțiunea 6.

3. Lucrul în sens invers: patru cilindree pentru un singur titlu

Lista conține titlul *4NFCY, 4PFCY, 4TFCY* — trei denumiri de model — dar publică patru valori ale cilindreei: 655, 560, 470 și 390 cm³/rot. Diametrele cilindrilor sunt date ca 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm, cu o cursă comună de 49,5 mm.

Această combinație este mai importantă decât denumirile modelelor. Dacă titlul vă indică familia din care faceți parte, diametrul cilindrilor și valorile cilindreei vă spun exact ce unitate dețineți — iar acestea sunt cifrele pe care le comparați cu unitatea pe care o înlocuiți.

Ce publică lista

Valoare

Denumirile modelelor din titlu

4NFCY, 4PFCY, 4TFCY

Numărul de cilindri

4

Plictisit

65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm

Mișcare

49,5 mm

Cilindree

655 / 560 / 470 / 390 cm³/rot

Interval de viteză

500–3.000 rpm

Refrigerant

R134a

Tensiune

24 v

Foară

2B

Consum de curent

≤ 62 W (menționat pe pagină sub o etichetă privind curentul, înregistrat așa cum apare tipărit)

Greutate brută unică

34.000 kg

Mărimea pachetului

42 × 38 × 38 cm

Garantie

1 an

4. Potrivirea cilindreei, a curselor și a cilindreei totale cu unitatea dumneavoastră

Un compresor cu cilindree incorectă, dar în aceeași carcasă, se va monta fizic, dar va avea o performanță redusă sau va fi suprasolicitat. De aceea, cele trei valori din tabelul de mai sus sunt cele care merită comparate cu unitatea veche înainte de comandă.

1. Citiți plăcuța, dacă este încă lizibilă. Notați cilindreea în cm³/rot — această singură valoare restrânge domeniul la o singură unitate.

2. Dacă nu există nicio plăcuță, măsurați diametrul cilindrului. Setul publicat de diametre este: 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm; diametrul identifică treapta de cilindree.

3. Verificați dacă cursa este de 49,5 mm. Toate unitățile din această listă au această cursă, deci o cursă diferită indică o altă familie.

4. Confirmați că roata de antrenare este de tip 2B. În această listă este specificată o roată de antrenare 2B pentru această unitate recondiționată.

5. Agent frigorific și interfață electrică

R134a și 24 V sunt specificate pentru această unitate. Gama de viteze este de 500–3.000 rpm, iar consumul de curent este indicat în listare ca fiind ≤ 62 W — valoarea apare sub o etichetă pentru curent, așadar este reprodusă aici exact așa cum este tipărită, fără conversie.

Unitatea este listată, de asemenea, cu o roată de transmisie de tip 2B, care fixează interfața cu cureaua. Dacă vehiculul dumneavoastră folosește o altă formă de roată de transmisie, neconcordanța se rezolvă la nivelul ambreiajului, nu al compresorului — gama noastră de ambreiaje magnetice acoperă separat formele 260/210 2A2b, 260 × 216 și 226/197 2A2B.

6. Ce vă rugăm să ne trimiteți

Deoarece plăcuța de identificare lipsește frecvent, confirmăm potrivirea pe baza unor dovezi, nu doar pe baza denumirii modelului.

  • Vehiculul: marcă, model și anul modelului — KING LONG HAISE din 2005 înainte este potrivirea indicată pentru această listare.
  • Varianta motorului, dacă este cunoscută: 2,4, 2,0 D sau 2,2.
  • Orice informație lizibilă de pe vechiul compresor: cilindree, o parte din codul modelului sau forma plăcuței de identificare.
  • O fotografie a feței de montare și a rolei, care stabilește interfața de antrenare mai rapid decât orice alt număr.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (1).webp

Compresor de aer renovat Bitzer pentru autobuz, seria 4NFCY / 4PFCY / 4TFCY — imaginea oficială a produsului furnizată de producător.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (2).webp

Aceeași platformă este disponibilă, de asemenea, în variantă recondiționată în cadrul gamei BOCK FKX40 / FK40.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (3).webp

Recondiționare GEA FK40 655K / 560K / 470K — varianta alternativă atunci când nucleul este un FK40.

Întrebarea 1. Pentru ce vehicule se potrivește această unitate Bitzer recondiționată?

Producătorul specifică autovehiculele KING LONG HAISE din 2005 și ulterior, acoperind variantele cu motoare de 2,4, 2,0 D și 2,2 litri. Pentru alte platforme, compatibilitatea trebuie verificată pe baza cilindreei și a capacității cilindrice.

Întrebarea 2. Este o unitate recondiționată sau complet nouă?

Este o unitate recondiționată — anunțul o identifică ca fiind o producție Bitzer recondiționată, nu una fabricată nou. Aceeași platformă este disponibilă, de asemenea, în variantă recondiționată prin gama GEA și BOCK FK40.

Întrebarea 3. Cum pot afla care este capacitatea cilindrică a mea?

Citiți placa pentru o valoare cc/rev sau măsurați alezajul în comparație cu setul publicat de 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm. Cursa este de 49,5 mm pentru întreaga listă.

Întrebarea 4. Ce refrigerent și ce tensiune?

R134a, 24 V, funcționând la 500–3.000 rpm cu o roată de curea de tip 2B.

Întrebarea 5. Care este perioada de garanție?

1 an.

7. Unde și cum este fabricat acest produs

Un component de aer condiționat pentru autobuz este de obicei evaluat în funcție de trei criterii: dacă se potrivește, dacă are durată lungă de viață și dacă furnizorul poate repeta comanda. Toate cele trei criterii se referă la ceea ce fabrica controlează efectiv.

Ce controlăm noi

Ce influențează acest lucru pe partea dumneavoastră

Înfășurarea motorului, injectarea prin formare, ambutisarea și asamblarea, toate realizate intern

Consistența dintre eșantionul pe care îl aprobați și lotul pe care îl primiți

Testarea componentelor pe instrumente proprii

Modurile de defectare care apar în teren, nu pe bancul de testare

68 de uzine colaboratoare

Dacă o comandă din sezonul de vârf sau una mare este livrată în data promisă

furnizor Gold Alibaba.com de peste 12 ani, evaluat cu 4,7 / 5

Un istoric verificabil înainte de plasarea primei comenzi

Rata livrărilor la timp: 91,2 %; timpul mediu de răspuns: ≤ 3 ore

Cât timp de planificare propriu consumă acest furnizor

Înființată în 2007 și situată în Zona de Dezvoltare Economică și Tehnologică Xiangtan, provincia Hunan, compania are peste 15 ani de experiență în piese pentru sistemele de aer condiționat destinate autobuzelor și camioanelor, angajează peste 80 de persoane, deține o suprafață de 5.000 – 10.000 m², înregistrează vânzări anuale de peste 90 de milioane de yuani și o producție anuală de peste 800.000 de unități, iar produsele sale sunt exportate în peste 50 de țări.

8. Suprafața de producție, mașinile și depozitul

Urmează piesa înapoi prin uzină, de la clădirea în care este fabricată până la cutia în care este expediată.

1. Fabrica — Zona de Dezvoltare Economică și Tehnologică Xiangtan, provincia Hunan, China. Adresa la care ar avea loc o vizită sau un audit.

2. Linia de asamblare — ansamblele de ventilatoare și suflante sunt asamblate și inspectate la bancul de lucru, nu sunt subcontractate.

3. Înfășurarea motoarelor — statorii sunt înfășurați intern, pe o mașină automată de înfășurat, proces care determină durata de viață a motorului.

4. Linia de producție — componentele sunt pregătite la stațiile de pe linie, astfel încât secvența este fixă, nu improvisată.

5. Depozitul de produse finite — coletele pentru export sunt pregătite pentru expediere, locul unde se aplică standardul de ambalare.

6. Peretele de brand și afișarea certificatelor — identitatea companiei și înregistrarea certificatelor păstrate pe teren.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (4).webp

Uzina din Zona de Dezvoltare Economică și Tehnologică Xiangtan, provincia Hunan, China.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (5).webp

Linie de asamblare — ansambluri de ventilatoare și ventilatoare montate și verificate la bancul de testare.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (6).webp

Înfășurare internă a motorului — statorii sunt înfășurați pe o mașină automată de înfășurat.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (7).webp

Linie de producție — componente așezate în stații de-a lungul liniei.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (8).webp

Depozit pentru produse finite — colete pentru export așezate pentru expediere.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (9).webp

Peretele de marcă și afișarea certificatelor și referințelor la fața locului, în uzină.

Vizitele sunt reale. O vizită sau o auditare pot fi programate înainte de angajarea într-un program, iar un inspector din partea SGS, BV sau TÜV poate participa la inspecția pre-livrare, conform unui standard pe care îl stabiliți dumneavoastră.

9. Certificare, testare și inspecție de către terțe părți

Există două aspecte distincte care merită verificate pentru orice componentă de aer condiționat achiziționată: dacă sistemul de calitate al fabricii este certificat și dacă componenta individuală poate fi dovedită. Acoperim ambele aspecte, iar ambele sunt deschise verificărilor externe.

  • Nivelul sistemului — certificare IATF 16949 pentru managementul calității în domeniul automotive, cu un cadru complet de control al proceselor construit conform cerințelor ISO 9001, acoperind inspecția materialelor primite, controlul în timpul procesului și testarea produselor finite.
  • Nivelul site-ului — uzina a trecut o inspecție in loc a TÜV Rheinland. Vă puteți programa, la discreția dumneavoastră, o vizită sau o inspecție la fabrică.
  • Nivelul componentelor — componentele esențiale sunt supuse unor teste de echilibrare dinamică, teste de performanță electrică, teste la temperaturi înalte/joase și teste de rezistență, efectuate cu instrumente proprii; materialele sunt supuse unei inspecții la intrare în proporție de 100%.
  • Nivelul expedierii — SGS, BV sau TÜV pot efectua o inspecție înainte de expediere, conform unui standard stabilit de dumneavoastră, cum ar fi eșantionarea AQL. Mărfurile sunt expediate după ce inspecția a fost trecută cu succes.
  • Accesul pe piață — pot fi emise declarații de conformitate CE și RoHS pentru produsele de ventilatoare și motoare, în funcție de piața de destinație; cerințele FCC pot fi îndeplinite pentru America de Nord. Înfășurările motoarelor, piesele din plastic și cele din metal sunt controlate în conformitate cu cerințele RoHS.

Datele privind testele pot fi furnizate. Dacă dosarul dumneavoastră de calitate necesită date numerice de susținere, nu doar o declarație, solicitați datele privind testele pentru modelul pe care îl comandați.

10. Certificate deținute, cu numerele lor

Certificat sau aprobare, cu numărul său

Emis de

Valoarea

Sistemul de management al calității IATF 16949:2016 — domeniu de aplicare: proiectarea și fabricarea suflantelor de aer pentru climatizatoare [USI CKMMPC] — Certificat 126765/A/0001/SM/En (înregistrare CN 126765/A/0001/SM/ZH); Număr IATF 0475895

URS — United Registrar of Systems, emis prin URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; verificabil la www.cnca.gov.cn

Emis la 06 iunie 2023, valabil până la 05 iunie 2026

Aprobare de tip ECE — componente pentru vehicule, calificate pentru producție în serie (E57, Republica San Marino) — Aprobare E57*COP*1682; raport de inspecție ATS-SM-IR-COP-13381

Autoritatea pentru Omologare, Republica San Marino (serviciul tehnic RSMAO-01)

Inspectat la 15/05/2024, valabil până la 14/05/2026

Aprobare conform Regulamentului ECE nr. 10 — subansamblu electric/electronic, 24 V CC, categorii de vehicule M, N și O; tip WLNF343-4 (variantă WZHF2101-3) — Aprobare E57*10R06/02*0809, extensie 00; raport de inspecție ATS-SM-IR-10-13380

Autoritatea pentru Omologare, Republica San Marino; SERVICIUL TEHNIC AUTO S.r.l.; testat de Laboratorul de Testare a Conformității Guangzhou LCS Ltd. (ISO 17025)

Raport din 05/06/2024, omologare emisă la 11/07/2024

CE — Directiva privind compatibilitatea electromagnetică 2014/30/UE, testat conform EN IEC 61000-6-3:2021 și EN IEC 61000-6-1:2019 (ventilator fără perii) — Certificat TBC-C-202308-0315-1; raport de testare TBR-C-202308-0315-1

Shenzhen Toby Technology Co., Ltd.

17 octombrie 2023

RoHS — Directiva 2011/65/UE, modificată prin (UE) 2015/863, testat conform seriei IEC 62321 (ventilator fără perii) — Certificat TBC-C-202308-0315-2; raport de testare TBR-C-202308-0315-2

Shenzhen Toby Laboratories Inc.

23 octombrie 2023

Directiva privind tensiunea joasă 2014/35/UE (Anexa III) și Directiva privind compatibilitatea electromagnetică 2014/30/UE (Anexa II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (ventilator fără perii) — Certificat M.2024.206.C110335; raport TCF-OY20241115-EMCLVD-A

UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turcia); verificabil la www.udem.com.tr

Înregistrat la 26.11.2024, valabil până la 25.11.2029

Fiecare linie de mai sus poate fi verificată. Fișierele PDF ale certificatelor sunt furnizate la cerere, astfel încât puteți compara numărul cu organismul emitent și cu modelele menționate în certificat. Înregistrarea IATF 16949 și omologarea de tip E57 din Republica San Marino sunt valabile la nivelul întreprinderii; omologările CE, RoHS, joasă tensiune/EMC și ECE R10 se aplică gamei de ventilatoare fără perii.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (10).webp

Certificat de înregistrare IATF 16949:2016 nr. 126765/A/0001/SM/En — valabil până la 05 iunie 2026.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (11).webp

Aprobare de tip ECE E57*COP*1682, Republica San Marino — valabilă până la 14/05/2026.

A Compressor Is Four Separate Purchase Decisions (8)(10211a3b02).webp

Certificat CE/EMC TBC-C-202308-0315-1 — raport de testare TBR-C-202308-0315-1.

A Compressor Is Four Separate Purchase Decisions (9)(a1535ae6c3).webp

Declarație RoHS TBC-C-202308-0315-2 — raport de testare TBR-C-202308-0315-2.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (14).webp

Certificat pentru tensiune joasă/EMC M.2024.206.C110335 — valabil până la 25.11.2029.

11. Care este volumul minim al comenzii și cât durează livrarea

Cantitatea minimă de comandă (MOQ) și timpul de producție sunt cele două cifre care determină cât de mult capital de lucru costă o poziție pe raft. Ambele sunt stabilite în funcție de tipul de articol, așadar citiți pe întreaga linie corespunzătoare articolului pe care îl achiziționați.

Articole standard din cataloag

De la 1 la 2 bucăți — unele ventilatoare încep de la 1 bucată, ventilatoare pentru condensatoare încep de la 2 bucăți

Articole în loturi

În mod tipic, de la 6 la 50 bucăți, în funcție de referință

Articole personalizate

Depinde de dotările și procesul implicat și este confirmat pentru fiecare proiect în parte

Termen de livrare

Intervalul dintre confirmarea comenzii și pregătirea mărfurilor pentru expediere; cifra corespunzătoare cantității dvs. este confirmată în oferta de preț

Comenzile de probă reprezintă calea obișnuită. Testați calitatea pe o cantitate mică, apoi extindeți volumul după ce produsul s-a dovedit eficient pe piața dumneavoastră. Cantitatea comandată, timpul de producție și metoda de expediere sunt confirmate împreună cu oferta de preț

Număr de piesă / model

Cantitate minimă de comandă

Timpul de producție

Fk40 655k

2 bucăți

1–100 bucăți: 60 de zile; peste 100 bucăți: negociabil

260/-210 2A-2B

Nu există o cantitate minimă de comandă — orice cantitate este acceptată

1–100 bucăți: 35 de zile; peste 100 bucăți: se negociază

Așa cum este publicat în listarea oficială pentru fiecare referință de mai sus. Timpul de producție reprezintă perioada indicată pentru fabricarea mărfurilor înainte de expediere; valoarea exactă pentru cantitatea dumneavoastră este confirmată în ofertă.

12. Patru căi de personalizare și modul în care funcționează

Majoritatea furnizorilor oferă *personalizarea* ca un singur termen. În practică, aceasta se împarte în patru proiecte diferite, cu patru termene diferite de livrare, iar identificarea exactă a proiectului pe care îl solicitați este ceea ce menține programul în termen.

1. Etichetă privată ODM — fabricăm piesa pe care o producem deja și aplicăm identitatea dumneavoastră: serigrafie, etichetă, cutie de ambalaj, fișă de instrucțiuni și card de garanție. Calea cea mai rapidă, cu cel mai mic risc legat de dotări.

2. Inginerie inversă bazată pe eșantioane — trimiteți o piesă veche, deteriorată sau originală și aceasta este dezmembrată, măsurată, analizată din punct de vedere al materialului și reprodusă pe baza parametrilor. Utilă atunci când nu există un desen și piesa originală nu este disponibilă.

3. Personalizare completă conform desenului — dimensiuni, parametri electrici și metodă de montare realizate conform desenului 2D/3D sau a tabelului de parametri furnizat de dumneavoastră.

4. Dezvoltare bazată pe proiect — de la concept la producție, inclusiv optimizare inversă a costurilor în limitele calității, pentru aplicații care nu au deloc o piesă de referință.

Scenă

Ce se întâmplă

Timp

1. Colectarea cerințelor

Oricare dintre următoarele: un număr OE, un eșantion fizic, un desen 2D/3D sau un tabel de parametri începe proiectul — cu cât intrarea este mai completă, cu atât durata dezvoltării este mai scurtă.

Imediat

2. Confirmarea soluției

Mapare dimensională față de eșantion sau față de piesa OE, evaluare de potrivire, plan de dezvoltare și ofertă. În cazul în care se furnizează atât un desen, cât și un eșantion, de obicei nu este necesară nicio dotare pentru producerea eșantionului.

Zile

3. Producția eșantionului

Eșantionul este construit și livrat pentru inspecție înainte de producția de serie

Aproximativ 30 de zile pentru lucrările standard bazate pe eșantioane; realizarea unor noi utilaje depinde de complexitatea matrițelor

4. Producție în Masă

Producția în loturi începe după aprobarea eșantionului, cu inspecție a primului articol și eșantionare în timpul procesului de fabricație

40 – 60 de zile de stocare, în funcție de proces și cantitate

Asigurarea calității în cadrul unui proiect personalizat se desfășoară pe trei niveluri: cartografierea dimensională și montajul experimental în faza de dezvoltare; furnizarea unui eșantion pre-producție pentru inspecția dumneavoastră; respectiv inspecția primului articol și eșantionarea în timpul procesului de producție, cu înregistrări trazabile pentru dimensiunile cheie, echilibrul dinamic și parametrii electrici.

13. Piețe servite și mărci asociate

Regiune

Cumpărător tipic

Orientul Mijlociu

Distribuitori pentru piața de piese de schimb, ateliere pentru flote

America de Sud

Distribuitori de piese de schimb și lanțuri de reparații

Asia de Sud-Est

Distribuitori și ateliere pentru conversia instalațiilor de aer condiționat

Europa de Est

Distribuitori și operațiuni de întreținere pentru flote

Mexicul, Emiratele Arabe Unite și Filipinele sunt cele trei piețe de export individuale cele mai mari. În paralel cu comerțul regional, compania livrează clienți din flote și ateliere de conversie a sistemelor de aer condiționat care achiziționează în funcție de o listă de vehicule, nu de un număr de piesă.

Acoperire de înlocuire cross-referențiată: SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo și Hwasung Thermo. În cazul în care există o potrivire neconfirmată, indicăm acest lucru și propunem verificarea prin eșantioane, nu livrarea pe baza unei presupuneri.

14. Întrebări pe care cumpărătorii le pun înainte de comandare

Întrebarea 1. Care este cantitatea minimă de comandă?

Produsele standard din cataloagul nostru încep de la 1–2 bucăți; produsele în lot sunt, în mod obișnuit, între 6 și 50 de bucăți; produsele personalizate depind de dotările și procesul implicat. Acceptăm comenzi de probă — aceasta este metoda standard prin care se reduce riscul pentru un prim program.

Întrebarea 2. Care sunt condițiile de plată?

Termenii de plată sunt confirmați împreună cu ofertă. Dacă în listarea oficială sunt publicate metodele de plată, acestea apar în secțiunea de comandă de pe această pagină.

Întrebare 3. Ce garanție oferiți?

1 an.

Întrebare 4. Puteți furniza mostre?

Disponibilitatea mostrilor variază în funcție de referință. Dacă în listare sunt specificate condițiile pentru mostre, acestea pot fi furnizate contra unei taxe indicate. Trimiteți-ne numărul piesei și vă vom confirma disponibilitatea pentru modelul dumneavoastră.

Întrebare 5. Cum sunt ambalate mărfurile?

Ambalajul standard pentru export este inclus: cutie internă, carton exterior și amortizare la șoc, conceput conform standardelor pentru transport maritim, cu teste de cădere și compresiune efectuate înainte de expediere. Imprimarea în culori, cazurile din lemn și paletizarea sunt opționale.

Întrebare 6. Acceptați inspecția de către terțe părți?

Da — SGS, BV sau TÜV înainte de expediere, conform unui standard precum eșantionarea AQL, pe care îl stabiliți dumneavoastră. Mărfurile sunt expediate după trecerea inspecției.

Trimiteți-ne detaliile vehiculului

Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — fondată în 2007, producător certificat ISO 9001 și IATF 16949 de piese de aer condiționat pentru autobuze și camioane, ventilatoare electrice, suflante, componente de iluminat și alternatoare.

Spuneți-ne marca, modelul și anul vehiculului — și o fotografie a vechiului compresor, dacă aveți una — iar noi vă vom confirma care pas de cilindree aveți nevoie înainte de a plasa comanda.

WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Telefon fix: +86-0731-82034997 / 82034998

E-Mail: [email protected] | Site-uri web: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com

Trimiteți-ne numărul piesei OEM, modelul vehiculului sau desenul — vă vom răspunde în termen de 24 de ore cu o ofertă și o fișă tehnică.

Obțineți o ofertă gratuită

Reprezentantul nostru vă va contacta în curând.
Email
Nume
Denumirea companiei
Mesaj
0/1000
interogare

Obțineți o ofertă gratuită

Reprezentantul nostru vă va contacta în curând.
Email
Nume
Denumirea companiei
Mesaj
0/1000

Obțineți o ofertă gratuită

Reprezentantul nostru vă va contacta în curând.
Email
Nume
Denumirea companiei
Mesaj
0/1000