Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000

Zacznij od pojazdu, a nie od sprężarki — odnowione modele Bitzer 4NFCY / 4PFCY / 4TFCY

Cztery pojemności w jednej ofercie · 24 V · R134a · 4 cylindry · 500–3000 obr/min · gwarancja 1 roku

Typ dokumentu: plik produktu zamiennego OEM | Platforma: seria Bitzer 4 | Stan: odnowiony | Gwarancja: 1 rok

  • Przegląd
  • Zalecane produkty

1. Numer na Kompresor Często brakuje

Większość sprężarek autobusowych kończy życie z tabliczką znamionową albo zkorodowaną, albo pomalowaną, albo w ogóle brakującą. Gdy tak się dzieje, niemożliwe jest ustalenie modelu na podstawie numeru części — dlatego ta strona zaczyna od drugiego końca.

Znasz pojazd. Wiesz mniej więcej, kiedy został wyprodukowany. Zaczynaj stamtąd. Producent podaje dopasowanie tego odnowionego sprężarki Bitzer do konkretnego pojazdu, a to dopasowanie stanowi punkt wejścia do zakresu produktów.

2. Co ogłoszenie mówi o dopasowaniu

Producent określa tę odnowioną sprężarkę Bitzer do autobusów KING LONG HAISE od roku modelowego 2005, obejmującą wersje silnikowe 2,4, 2,0 D i 2,2. To jest oficjalne dopasowanie — nie jest to ogólna deklaracja, że urządzenie pasuje do każdego autokaru z kompresorem typu Bitzer.

Jeśli Twój pojazd to KING LONG HAISE z 2005 roku lub nowszy, pytanie o dopasowanie rozstrzyga ogłoszenie. Jeśli jest to inna platforma, musisz skorzystać z metody identyfikacji opisanej w sekcji 6.

3. Praca wstecz: cztery pojemności skokowe za jednym tytułem

Lista zawiera tytuł *4NFCY, 4PFCY, 4TFCY* — trzy oznaczenia modeli — ale publikuje cztery wartości pojemności skokowej: 655, 560, 470 i 390 cm³/obr. Średnice cylindrów podano jako 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm przy wspólnym skoku tłoka wynoszącym 49,5 mm.

To połączenie ma większe znaczenie niż nazwy modeli. Jeśli tytuł informuje, do której rodziny należy dany produkt, to średnice cylindrów i pojemności skokowe określają, który dokładnie egzemplarz faktycznie posiadasz — a to właśnie te liczby należy porównać z jednostką, którą zamierzasz wymienić.

Co lista publikuje

Wartość

Oznaczenia modeli w tytule

4NFCY, 4PFCY, 4TFCY

Liczba cylindrów

4

Wytrzymałość

65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm

Skok

49,5 mm

Pojemność skokowa

655 / 560 / 470 / 390 cm³/obr

Zakres prędkości

500–3000 obr/min

Chłodziwo

R134a

Napięcie

24 V

Koło zębate

2b

Pobór prądu

≤ 62 W (podano na stronie pod etykietą prądu, zgodnie z wydrukowanym tekstem)

Pojedyncza waga brutto

34,000 kg

Wielkość opakowania

42 × 38 × 38 cm

Gwarancja

1 rok

4. Dopasowanie średnicy cylindra, skoku i pojemności skokowej do Twojego agregatu

Sprężarka o nieodpowiedniej pojemności skokowej w tym samym obudowie fizycznie się zmieści, ale będzie działać niewystarczająco dobrze lub będzie przeciążona. Dlatego właśnie trzy wartości podane w powyższej tabeli to te, które warto porównać z Twoim poprzednim agregatem przed złożeniem zamówienia.

1. Przeczytaj tabliczkę znamionową, jeśli jest jeszcze czytelna. Zanotuj pojemność skokową w cm³/obr. — ta jedna wartość zawęża wybór do jednego modelu.

2. Jeśli tabliczki znamionowej nie ma, zmierz średnicę cylindra. Podane średnice cylindra to: 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm; średnica cylindra identyfikuje krok pojemności skokowej.

3. Sprawdź, czy skok wynosi 49,5 mm. Wszystkie agregaty wymienione w tej ofercie mają ten sam skok, więc inny skok oznacza inną rodzinę agregatów.

4. Potwierdź, że koło pasowe ma typ 2B. W tej ofercie podano koło pasowe typu 2B dla odnowionego agregatu.

5. Rodzaj czynnika chłodzącego oraz interfejs elektryczny

Podano R134a i 24 V dla tego urządzenia. Zakres prędkości obrotowej wynosi 500–3000 obr/min, a pobór prądu podano w ofercie jako ≤ 62 W — wartość ta pojawia się pod etykietą prądu, dlatego odtwarzamy ją tutaj dokładnie tak, jak została wydrukowana, bez konwersji.

Urządzenie wymieniane jest również wymieniane z kołem pasowym typu 2B, które określa interfejs paska. Jeśli w Twoim pojeździe stosowane jest koło pasowe innego typu, niezgodność tę rozwiązuje sprzęgło, a nie sprężarka — nasza oferta sprzęgieł magnetycznych obejmuje osobno typy 260/210 2A2b, 260 × 216 oraz 226/197 2A2B.

6. Co prosimy Cię o przesłanie

Ponieważ tabliczka znamionowa często brakuje, potwierdzamy dopasowanie na podstawie dowodów, a nie wyłącznie nazwy modelu.

  • Pojazd: marka, model i rok produkcji — jako pasujące do tej oferty podano KING LONG HAISE od 2005 r.
  • Wariant silnika, jeśli znany: 2,4, 2,0 D lub 2,2.
  • Wszelkie czytelne informacje z poprzedniej sprężarki: pojemność skokowa, częściowy kod modelu lub kształt tabliczki znamionowej.
  • Zdjęcie powierzchni montażowej i koła pasowego, które pozwala na szybsze ustalenie interfejsu napędu niż jakikolwiek inny sposób.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (1).webp

Odnowiony sprężarka powietrza do autobusów Bitzer z serii 4NFCY / 4PFCY / 4TFCY — oficjalne zdjęcie produktu producenta.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (2).webp

Ten sam układ jest również dostępny w wersji odnowionej w zakresie BOCK FKX40 / FK40.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (3).webp

Odnowienie GEA FK40 655K / 560K / 470K — alternatywna opcja, gdy rdzeń to FK40.

Pytanie 1. Do których pojazdów pasuje ta odnowiona jednostka Bitzer?

Producent podaje KING LONG HAISE z 2005 r. i nowsze, obejmujące wersje silników 2,4, 2,0 D oraz 2,2. W przypadku innych platform należy zweryfikować dopasowanie na podstawie średnicy cylindra i pojemności skokowej.

Pytanie 2. Czy to jednostka odnowiona, czy zupełnie nowa?

Jest to jednostka odnowiona — w opisie wyraźnie określono ją jako odnowioną produkcję Bitzer, a nie nową fabrycznie. Ten sam układ jest również dostępny w wersji odnowionej w zakresie GEA i BOCK FK40.

Pytanie 3. Jak rozpoznać swoją pojemność skokową?

Zobacz tabliczkę znamionową, aby sprawdzić wartość cm³/obrót lub zmierz średnicę cylindra w porównaniu do podanej serii: 65 / 60 / 55 / 50 / 55 mm. Skok tłoka wynosi 49,5 mm we wszystkich przypadkach.

Pytanie 4. Jaki czynnik chłodzący i napięcie?

R134a, 24 V, praca w zakresie 500–3000 obr./min z przekładnią 2B.

Q5. Jaka jest gwarancja?

1 rok.

7. Gdzie i jak to jest produkowane

Część klimatyzacji autobusowej zwykle ocenia się pod kątem trzech kwestii: czy pasuje, czy ma długą żywotność oraz czy dostawca jest w stanie powtórzyć zamówienie. Wszystkie trzy aspekty wynikają z tego, co fabryka rzeczywiście kontroluje.

To, czym zarządzamy

Na czym to się odzwierciedla po waszej stronie

Uzwojenia silników, wtryskowe formowanie, tłoczenie i montaż – wszystko wewnętrzne

Spójność między zatwierdzonym przez was wzorem a otrzymaną partią

Testy komponentów na własnych urządzeniach pomiarowych

Tryby awarii występujące w rzeczywistych warunkach eksploatacji, a nie na stanowisku testowym

68 współpracujących zakładów produkcyjnych

Czy zamówienia realizowane w okresie szczytowego popytu lub duże zamówienia są nadal wysyłane w zapowiedzianej dacie

ponad 12 lat doświadczenia jako Złoty Dostawca na platformie Alibaba.com, ocena 4,7 / 5

Weryfikowalna historia współpracy, którą możecie sprawdzić przed złożeniem pierwszego zamówienia

Wskaźnik terminowości dostaw: 91,2 %, średnia odpowiedź ≤ 3 godziny

Ile czasu planistycznego poświęcasz na współpracę z tym dostawcą

Założona w 2007 roku i z siedzibą w Strefie Rozwoju Ekonomicznego i Technologicznego Xiangtan w prowincji Hunan, firma ma ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie części klimatyzacyjnych do autobusów i ciężarówek, zatrudnia ponad 80 osób na powierzchni od 5 000 do 10 000 m², osiąga roczne obroty przekraczające 90 milionów juanów oraz roczną produkcję ponad 800 000 sztuk i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów.

8. Obszar produkcyjny, maszyny i magazyn

Śledź drogę części przez zakład produkcyjny – od budynku, w którym jest produkowana, po karton, w którym opuszcza zakład.

1. Zakład — Strefa Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Xiangtan, prowincja Hunan, Chiny. Adres, pod którym odbywa się wizyta lub audyt.

2. Linia montażowa — zespoły dmuchaw i wentylatorów są montowane i sprawdzane na stanowisku, a nie są zleczane zewnętrznym podmiotom.

3. Nawijanie silników — statory są nawijane wewnętrznie na automatycznej maszynie do nawijania, co jest procesem decydującym o czasie życia silnika.

4. Linia produkcyjna — komponenty są przygotowywane na poszczególnych stanowiskach linii, więc kolejność jest ustalona, a nie improwizowana.

5. Magazyn gotowych wyrobów — kartony eksportowe są przygotowywane do wysyłki, gdzie stosowany jest standard opakowań.

6. Ściana marek i ekspozycja certyfikatów — tożsamość firmy oraz dokumenty certyfikacyjne przechowywane na miejscu.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (4).webp

Zakład położony w Strefie Rozwoju Ekonomicznego i Technologicznego Xiangtan w prowincji Hunan w Chinach.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (5).webp

Linia montażowa — zespoły wentylatorów i wentylatorów montowane i sprawdzane na stanowisku.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (6).webp

Własne nawijanie silników — statory nawijane na automatycznej maszynie do nawijania.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (7).webp

Linia produkcyjna — komponenty umieszczane są na stanowiskach wzdłuż linii.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (8).webp

Magazyn gotowych wyrobów — kartony eksportowe ustawione do wysyłki.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (9).webp

Ściana marki oraz certyfikaty i odniesienia wystawione na miejscu w zakładzie.

Wizyty są rzeczywiste. Wizytę lub audyt można zorganizować przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w programie, a inspektor z firmy SGS, BV lub TÜV może uczestniczyć w inspekcji przed wysyłką zgodnie ze standardem wybranym przez Państwa.

9. Certyfikacja, badania i inspekcja przez stronę zewnętrzną

Warto sprawdzić dwie rzeczy w przypadku każdej części klimatyzacji, którą zakupisz: czy system jakości zakładu jest certyfikowany oraz czy poszczególną część można udokumentować. Obejmujemy oba te aspekty, a oba są dostępne do weryfikacji zewnętrznej.

  • Poziom systemu — certyfikat IATF 16949 dotyczący zarządzania jakością w przemyśle motocyklowym i samochodowym, przy zastosowaniu ram kontroli pełnego cyklu zgodnych z wymaganiami ISO 9001, obejmujących kontrolę materiałów przyjmowanych, kontrolę procesu produkcyjnego oraz badania gotowych wyrobów.
  • Poziom zakładu — zakład przeszedł audyt w miejscu przeprowadzony przez TÜV Rheinland. Zapraszamy do zorganizowania własnej wizyty inspekcyjnej lub audytu zakładu.
  • Poziom komponentu — kluczowe komponenty poddawane są testom dynamicznego wyważania, testom parametrów elektrycznych, testom w warunkach wysokiej i niskiej temperatury oraz testom wytrzymałości na własnych urządzeniach pomiarowych; materiały podlegają 100-procentowej kontroli przy odbiorze.
  • Poziom wysyłki — SGS, BV lub TÜV mogą przeprowadzić inspekcję przed wysyłką zgodnie ze standardem wybranym przez Ciebie, np. próbkowaniem AQL. Towary są wysyłane dopiero po pomyślnym zakończeniu inspekcji.
  • Dostęp do rynku — deklaracje zgodności z dyrektywami CE i RoHS mogą zostać wydane dla produktów wentylatorów i silników zgodnie z wymaganiami rynku docelowego; wymagania FCC mogą zostać spełnione dla Ameryki Północnej. Uwzględnia się ograniczenia zawartości substancji szkodliwych zgodnie z dyrektywą RoHS w uzwojeniach silników, elementach plastikowych oraz metalowych.

Dane testowe mogą zostać udostępnione. Jeśli w pliku jakościowym wymagane są konkretne dane liczbowe zamiast ogólnego stwierdzenia, należy zażądać danych testowych dotyczących zamawianego modelu.

10. Posiadane certyfikaty z numerami

Certyfikat lub zatwierdzenie wraz z jego numerem

Wydawany przez

Właściwości

System zarządzania jakością IATF 16949:2016 — zakres: projektowanie i produkcja dmuchaw powietrza do klimatyzatorów [USI CKMMPC] — certyfikat 126765/A/0001/SM/En (rejestracja CN 126765/A/0001/SM/ZH); numer IATF: 0475895

URS — United Registrar of Systems, wydany przez URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; możliwy do weryfikacji na stronie www.cnca.gov.cn

Wydany 06 czerwca 2023 r., ważny do 05 czerwca 2026 r.

Zatwierdzenie typu ECE — komponenty do pojazdów, dopuszczone do produkcji seryjnej (E57, Republika San Marino) — Zatwierdzenie E57*COP*1682; raport inspekcyjny ATS-SM-IR-COP-13381

Urząd Homologacyjny, Republika San Marino (usługa techniczna RSMAO-01)

Inspekcja przeprowadzona 15.05.2024, ważność do 14.05.2026

Zatwierdzenie zgodnie z przepisem ECE nr 10 — podzespoły elektryczne/elektroniczne, napięcie 24 V prądu stałego, kategorie pojazdów M, N i O; typ WLNF343-4 (wersja WZHF2101-3) — Zatwierdzenie E57*10R06/02*0809, rozszerzenie 00; raport inspekcyjny ATS-SM-IR-10-13380

Urząd Homologacyjny, Republika San Marino; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; badania przeprowadziła Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025)

Raport z dnia 05.06.2024, zatwierdzenie wydane 11.07.2024

CE — Dyrektywa EMC 2014/30/EU, badania zgodnie z normami EN IEC 61000-6-3:2021 oraz EN IEC 61000-6-1:2019 (wentylator bezszczotkowy) — Certyfikat TBC-C-202308-0315-1; raport badań TBR-C-202308-0315-1

Shenzhen Toby Technology Co., Ltd.

17 października 2023

RoHS — Dyrektywa 2011/65/UE zmieniona dyrektywą (UE) 2015/863, badana zgodnie z serią norm IEC 62321 (wentylator bezszczotkowy) — Certyfikat TBC-C-202308-0315-2; raport badawczy TBR-C-202308-0315-2

Shenzhen Toby Laboratories Inc.

23 października 2023 r.

Dyrektywa niskiego napięcia 2014/35/UE (załącznik III) oraz dyrektywa EMC 2014/30/UE (załącznik II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (wentylator bezszczotkowy) — Certyfikat M.2024.206.C110335; raport TCF-OY20241115-EMCLVD-A

UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turcja); weryfikowalny pod adresem www.udem.com.tr

Zarejestrowano 26.11.2024, ważny do 25.11.2029

Każdy z powyższych punktów można zweryfikować. Dokumenty w formacie PDF są udostępniane na żądanie, aby można było sprawdzić numer certyfikatu wobec organu wydającego oraz modeli wymienionych w samym certyfikacie. Certyfikat zgodności z normą IATF 16949 oraz zezwolenie typu E57 z Republiki San Marino są wydawane na poziomie całej firmy; zezwolenia CE, RoHS, niskonapięciowe oraz EMC oraz przepisy ECE R10 dotyczą zakresu bezszczotkowych wentylatorów.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (10).webp

Certyfikat rejestracji zgodnie z normą IATF 16949:2016 nr 126765/A/0001/SM/En — ważny do 05 czerwca 2026.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (11).webp

Zatwierdzenie typu ECE E57*COP*1682, Republika San Marino — ważne do 14/05/2026.

A Compressor Is Four Separate Purchase Decisions (8)(10211a3b02).webp

Certyfikat CE / EMC TBC-C-202308-0315-1 — raport z badań TBR-C-202308-0315-1.

A Compressor Is Four Separate Purchase Decisions (9)(a1535ae6c3).webp

Deklaracja zgodności z dyrektywą RoHS TBC-C-202308-0315-2 — raport z badań TBR-C-202308-0315-2.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (14).webp

Certyfikat niskiego napięcia / EMC M.2024.206.C110335 — ważny do 25.11.2029.

11. Jaka jest minimalna wielkość zamówienia i jaki jest czas realizacji?

Minimalna ilość zamówienia (MOQ) i czas produkcji to dwa parametry decydujące o koszcie jednej pozycji na półce magazynowej. Oba są ustalane w zależności od typu przedmiotu, dlatego należy przeczytać wiersz odpowiadający zakupowanemu produktowi.

Standardowe pozycje katalogowe

Od 1 do 2 sztuk — niektóre dmuchawy od 1 sztuki, wentylatory kondensatorów od 2 sztuk

Pozycje partii produkcyjnej

Zazwyczaj od 6 do 50 sztuk, w zależności od numeru referencyjnego

Pozycje niestandardowe

Zależy od stosowanych narzędzi i procesu produkcyjnego; potwierdzane osobno dla każdego projektu

Czas Oczekiwania

Okres między potwierdzeniem zamówienia a gotowością towaru do wysyłki; wartość dla danej ilości jest potwierdzana w ofercie cenowej

Zamówienia próbne są standardową procedurą. Najpierw przetestuj jakość na małej ilości, a następnie zwiększ zakupy po potwierdzeniu skuteczności produktu na Twoim rynku. Ilość zamówienia, czas produkcji oraz sposób wysyłki są potwierdzane razem z ofertą cenową.

Numer części / model

Minimalna ilość zamówienia

Czas produkcji

Fk40 655k

2 sztuky

1–100 sztuk: 60 dni; powyżej 100 sztuk: do ustalenia

260/–210 2A–2B

Brak minimalnej ilości zamówienia — akceptujemy dowolną liczbę sztuk

1–100 sztuk: 35 dni; powyżej 100 sztuk: do ustalenia

Zgodnie z informacjami podanymi w oficjalnej ofercie dla każdej z powyższych pozycji. Czas produkcji to okres wymagany do wytworzenia towaru przed wysyłką; dokładny termin dla Państwa ilości zostaje potwierdzony w ofercie cenowej.

12. Cztery ścieżki dostosowania i sposób ich działania

Większość dostawców oferuje *dostosowanie* jako jedno pojęcie. W praktyce jednak dzieli się ono na cztery różne projekty, każdy z innym czasem realizacji; wiedza, który z tych projektów dotyczy danego zapytania, pozwala utrzymać harmonogram programu.

1. ODM z własną marką — produkujemy już istniejącą część i nanosimy na nią Państwa identyfikację: sitodruk, etykietę, opakowanie kartonowe, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. Najszybsza ścieżka, najmniejsze ryzyko związane z kosztami narzędzi.

2. Odwrotna inżynieria na podstawie próbki — prześlijcie uszkodzoną, zużytą lub oryginalną część; zostanie ona rozebrana, zmierzona, poddana analizie materiału i odtworzona na podstawie parametrów technicznych. Metoda ta jest przydatna, gdy brak jest rysunków konstrukcyjnych, a oryginał jest niedostępny.

3. Pełna personalizacja zgodnie z rysunkiem — wymiary, parametry elektryczne i sposób montażu dostosowane do Twojego rysunku 2D/3D lub tabeli parametrów.

4. Rozwój oparty na projekcie — od koncepcji po produkcję, w tym optymalizacja kosztów w kierunku odwrotnym w ramach ustalonych limitów jakości, dla zastosowań, dla których w ogóle nie ma części referencyjnej.

Scena

Co się dzieje

Czas

1. Zebranie wymagań

Projekt rozpoczyna się od podania dowolnego z poniższych: numeru OE, fizycznego wzorca, rysunku 2D/3D lub tabeli parametrów — im bardziej kompletny jest wprowadzony materiał, tym krótszy jest czas rozwoju.

Natychmiastowy

2. Potwierdzenie rozwiązania

Mapowanie wymiarów względem wzorca lub numeru OE, ocena zgodności, plan rozwoju oraz wycena. Przy dostępności rysunku i wzorca zwykle nie jest wymagane tworzenie narzędzi do wyprodukowania wzorca.

Dni

3. Produkcja próbki

Wzorzec jest budowany i dostarczany do inspekcji przed rozpoczęciem masowej produkcji.

Około 30 dni na standardowe prace oparte na wzorcu; czas potrzebny na nowe narzędzia zależy od złożoności formy.

4. Produkcja masowa

Produkcja partii następuje po zatwierdzeniu wzorca, wraz z inspekcją pierwszego egzemplarza oraz pobieraniem próbek w trakcie procesu.

40–60 dni zapasu, w zależności od procesu i ilości

Zapewnienie jakości w ramach projektu niestandardowego odbywa się w trzech warstwach: mapowanie wymiarów i próbne montowanie na etapie rozwoju; dostarczenie próbek przed produkcją do Państwa inspekcji; oraz inspekcja pierwszego egzemplarza wraz z pobieraniem próbek w trakcie produkcji, z dokumentacją śledzenia kluczowych wymiarów, równowagi dynamicznej oraz parametrów elektrycznych.

13. Obsługiwane rynki i skorelowane marki

Region

Typowy zakupujący

Bliski Wschód

Hurtownicy części zamiennych oraz warsztaty flotowe

Ameryka Południowa

Dystrybutorzy części zamiennych oraz sieci naprawcze

Azja Południowo-Wschodnia

Hurtownicy oraz warsztaty konwersji klimatyzacji

Europa Wschodnia

Dystrybutorzy oraz operacje konserwacji flot

Meksyk, ZEA i Filipiny to trzy największe pojedyncze rynki eksportowe. Oprócz handlu regionalnego firma dostarcza klientów flotowych oraz warsztaty konwersji klimatyzacji, które zakupują według listy pojazdów, a nie numeru części.

Zakres zastępczych części zgodnych z produktami: SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo oraz Hwasung Thermo. Gdy możliwa jest niepotwierdzona zgodność, informujemy o tym i proponujemy weryfikację na próbce zamiast wysyłki opartej na założeniu.

14. Pytania kupujących zadawane przed złożeniem zamówienia

Pytanie 1. Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Standardowe pozycje katalogowe zaczynają się od 1–2 sztuk; pozycje partii zwykle obejmują 6–50 sztuk; pozycje niestandardowe zależą od stosowanego wyposażenia i procesu produkcyjnego. Przyjmujemy zamówienia próbne — jest to standardowy sposób ograniczania ryzyka przy pierwszym programie.

Pytanie 2. Jakie są warunki płatności?

Warunki płatności są potwierdzane razem z ofertą. Gdy oficjalna lista publikuje dostępne metody płatności, są one wyświetlane w sekcji zamówienia na tej stronie.

Pytanie 3. Jaka gwarancja jest udzielana?

1 rok.

Pytanie 4. Czy możecie dostarczyć próbki?

Dostępność próbek zależy od numeru katalogowego. Jeśli w ofercie podano warunki dostawy próbek, można je przesłać za opłatę określoną w ofercie. Prześlij nam numer części, a potwierdzimy jej dostępność dla Twojego modelu.

Pytanie 5. W jaki sposób towar jest pakowany?

Standardowa eksportowa opakowanie jest zawarte w cenie: pudełko wewnętrzne, tekturowe opakowanie zewnętrzne oraz amortyzacja przeciwudarowa; zaprojektowane zgodnie ze standardami transportu morskiego, z przeprowadzeniem testów upadku i ściskania przed wysyłką. Druk kolorowy, drewniane skrzynie oraz paletyzacja są opcjonalne.

Pytanie 6. Czy akceptujecie inspekcję przez stronę zewnętrzną?

Tak — przez SGS, BV lub TÜV przed wysyłką, zgodnie ze standardem wybranym przez Państwa, np. próbkowaniem AQL. Towar wysyłany jest po pozytywnym zakończeniu inspekcji.

Prześlijcie nam dane pojazdu

Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — założona w 2007 roku firma certyfikowana zgodnie z normami ISO 9001 oraz IATF 16949, produkująca części klimatyzacyjne do autobusów i ciężarówek, wentylatory elektryczne, dmuchawy, oświetlenie oraz komponenty alternatorów.

Podajcie markę, model i rok produkcji pojazdu — a także zdjęcie starego sprężarki, jeśli takie macie — a potwierdzimy, który stopień przesunięcia objętościowego jest wymagany przed złożeniem zamówienia.

WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Telefon stacjonarny: +86-0731-82034997 / 82034998

Adres e-mail: [email protected] | Strony internetowe: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com

Prześlij nam numer części OEM, model pojazdu lub rysunek — w ciągu 24 godzin prześlemy ofertę wraz z kartą danych technicznych.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000
zapytanie

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000