Sprzęgło to dwa interfejsy — magnetyczne sprzęgła sprężarki klimatyzacji autobusowej
260/210 2A2b · 260 × 216 mm · 226/197 2A2B · napięcie 24 V i 12 V / 24 V · moc 60 W i wyższa · gwarancja 1 rok
Typ dokumentu: plik produktu zamiennego OEM | Zakres: pięć sprzęgieł magnetycznych | Gwarancja: 1 rok
- Przegląd
- Zalecane produkty
- Profil zakupującego — hurtownicy części zamiennych do rynku wtórnego, warsztaty zajmujące się konwersją systemów klimatyzacji oraz odbiorcy z sektora flot samochodowych w regionach Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Europy Wschodniej.
- Koncentracja rynkowa — Meksyk, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Filipiny to trzy największe rynki eksportowe.
- Marki zgodne z referencją — SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo oraz Hwasung Thermo.
- Zakres pojazdów — samochody osobowe, autobusy i autokary, ciężarówki i naczepy oraz duże pojazdy, w tym maszyny budowlane, wózki widłowe i ciężarówki górnicze.
- Warunki dla powtarzających zakupów — długoterminowi partnerzy otrzymują dedykowaną obsługę konta, priorytetowe planowanie produkcji oraz stopniową politykę rabatową.
- Weryfikacja — wizyty fabryczne i audyty są mile widziane, a dane platformy (ocena, wskaźnik dostaw na czas) są publiczne.
1. Ten sam sprzęgło ulega awarii z dwóch zupełnie różnych powodów
Sprzęgło magnetyczne posiada interfejs elektryczny i interfejs mechaniczny, które ulegają awarii niezależnie od siebie. Spalone cewki oraz zużyte rowki na tarczy są różnymi uszkodzeniami o różnych objawach — a gdy sprzęgło jest zakupione w niewłaściwych wymiarach, prawie zawsze jedno z tych dwóch elementów zostało źle dobrano.
Dlatego też ta strona dzieli zakres w ten sam sposób. Przeczytaj rozdział 2, aby zapoznać się z interfejsem elektrycznym, oraz rozdział 3 — z interfejsem mechanicznym. Większość kupujących potrzebuje tylko jednego z nich.
Przewodnik po objawach. Kompresor brak włączenia w ogóle → rozpocznij od strony elektrycznej. Sprężarka włącza się, ale pasek ślizga się, piszczy lub się rozdwaja → rozpocznij od strony mechanicznej.
2. Interfejs pierwszy — strona elektryczna: cewka
Trzy parametry definiują interfejs elektryczny: napięcie cewki, moc cewki oraz — w niektórych jednostkach — prędkość, przy której sprzęgło jest znormalizowane. W całym tym zakresie cewka określona jest jako 24 V przy mocy od 60 W wzwyż, a znormalizowana prędkość wynosi 4000 obr/min.
Jedna pozycja w ofercie podaje maksymalne prędkości obrotowe chwilowe na poziomie 5000 obr/min oraz moment tarcia statycznego ≥ 320 N·m. Jest to jedyna jednostka w zakresie, dla której podano wartość momentu zamiast wartości nominalnej momentu.
Parametr elektryczny |
Wartość w całym zakresie |
Napięcie cewki |
24 V — jedna pozycja podaje również 12 V / 24 V dla montażu X426 / X430 |
Moc cewki |
60 W, 62 W dla jednostki o wymiarach 260 × 216 (zapisane jako ≤ 60 W i ≤ 62 W w blokach parametrów, 60 W w tabeli parametrów dostawcy) |
Prędkość nominalna |
4000 obr/min |
Wyższa klasa prędkości obrotowych |
5000 obr/min chwilowo, podane dla jednostki o wymiarach 260 × 216 |
Moment obrotowy |
240 N·m nominalnie dla czterech jednostek; ≥ 320 N·m moment tarcia statycznego dla jednostki o wymiarach 260 × 216 |
3. Interfejs drugi — strona mechaniczna: koło pasowe i rowek
Interfejs mechaniczny to miejsce, w którym najczęściej dokonywane są zakupy nieodpowiednich części, ponieważ oznaczenie rowka w tym zakresie nie jest zapisane w notacji PK. Dostawca zapisuje 2A2B, 2A-2B lub 2A+2B — trzy różne sposoby zapisu tego samego układu rowków, w zależności od pola, które się czyta.
Cecha mechaniczna |
Wartość w całym zakresie |
Oznaczenia koła pasowego / rowków |
2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (tak, jak zapisano w każdej ofercie) |
Formy wymiarów zewnętrznych |
260/210 mm · 260 × 216 mm · 226/197 mm (zapisane jako Φ226/Φ197 w tabeli parametrów dostawcy) |
Notacja liczby rowków |
Producent stosuje oznaczenia rowków A/B; notacja PK nie pojawia się w żadnej ofercie w tym zakresie |
Pojedyncza waga brutto |
10,000 kg · 14,000 kg · 15,000 kg · 17,000 kg · 18,000 kg dla pięciu jednostek |
4. Pięć sprzęgieł, jedna siatka porównawcza
Wszystkie wartości zapisane w ofertach, obok siebie. Odczytaj siatkę wiersz po wierszu – dla interesującego Cię wiersza – a nie kolumna po kolumnie.
Atrybut |
260/210 2A2b |
260 × 216 mm |
226/197 2A2B |
4050294 |
260/–210 2A–2B |
Rowek |
2A2B |
2A2B (2A+2B w tabeli parametrów) |
2A2B |
2A2B |
2A-2B |
Napięcie cewki |
24 V |
24 V |
24 V — 12 V / 24 V zapisane w tej samej pozycji |
24 V |
24 V |
Moc cewki |
60 W |
≤ 62 W |
60 W |
60 W |
60 W |
Prędkość nominalna |
4000 obr/min |
5000 obr./min chwilowe |
4000 obr/min |
4000 obr/min |
4000 obr/min |
Moment obrotowy |
240 N·m |
≥ 320 N·m tarcie statyczne |
240 N·m |
240 N·m |
240 N·m |
Pasuje do sprężarki |
FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390–650 |
Thermo King X426, X430 |
HISPACOLD 4050294 |
BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
Pojedyncza waga brutto |
15.000 kg |
18 000 kg |
17.000 kg |
14,000 kg |
10.000 kg |
Gwarancja |
1 rok |
1 rok |
1 rok |
1 rok |
1 rok |
5. Dopasowanie dowolnego interfejsu do Twojej sprężarki
Dwie ścieżki, w zależności od tego, co już wiesz.
Jeśli znasz model sprężarki
Pracuj od wiersza *pasuje do sprężarki* w siatce. Zakres obejmuje serię 4 Bitzer (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), BOCK FKX-40 i FKX40, klasę 390–650, HISPACOLD 4050294 oraz Thermo King X426 / X430.
Jeśli masz tylko stary sprzęgło
Zmierz koło pasowe w jego największym średnicy i zanotuj układ rowków tak, jak jest one wytrącone lub wytłoczone na powierzchni koła pasowego. Trzy zewnętrzne wersje w tym zakresie — 260/210, 260 × 216 oraz 226/197 — nie są wzajemnie zamienne, a kształt rowków decyduje o typie paska.
6. Zmierz przed zamówieniem
1. Największa średnica koła pasowego — 260 lub 226 natychmiast rozdziela dwie rodziny.
2. Układ rowków zgodnie z oznaczeniem — na tych jednostkach zwykle występuje oznaczenie A/B, a nie numer PK.
3. Napięcie cewki — 24 V jest standardem w całym zakresie; potwierdź, czy potrzebujesz 12 V / 24 V, jeśli Twój pojazd ma układ 12 V.
4. Model sprężarki — sam w sobie zwykle jednoznacznie określa wybór.
5. Wyślij nam trzy wymiary lub zdjęcie czoła koła pasowego, a potwierdzimy numer katalogowy przed wysyłką.

sprzęgło 260/210 2A2b, 24 V, 60 W — do FKX40 oraz sprężarek Bitzer serii 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
sprzęgło 260 × 216 mm — jednostka przeznaczona do prędkości obrotowej 5000 obr/min i momentu obrotowego ≥ 320 N·m.
sprzęgło 226/197 2A2B do agregatów chłodniczych Thermo King X426 i X430.
Sprzęgło do montażu HISPACOLD 4050294.

sprzęgło 260/-210 2A-2B do sprężarek BOCK FKX-40 oraz Bitzer serii 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
Pytanie 1. Czy te sprzęgła używają oznaczenia rowków PK?
Nie. Wszystkie pozycje w tej grupie określają rówki jako 2A2B, 2A-2B lub 2A+2B. Oznaczenie PK nie pojawia się w żadnej z pięciu pozycji, więc nie należy zamieniać jednego oznaczenia na drugie podczas porównywania z katalogiem.
Pytanie 2. Czy cewka jest 12 V czy 24 V?
cewka ma napięcie 24 V w czterech z pięciu jednostek. Jednostka 226/197 do agregatów Thermo King X426 / X430 w różnych polach tej samej pozycji katalogowej podaje zarówno 24 V, jak i 12 V / 24 V.
Pytanie 3. Jaka jest różnica między 240 N·m a ≥ 320 N·m?
Wartość 240 N·m to moment znamionowy zarejestrowany na czterech jednostkach. Wartość ≥ 320 N·m dla jednostki 260 × 216 podana jest jako moment tarcia statycznego — inny rodzaj pomiaru — a ta jednostka ma również chwilową prędkość obrotową wynoszącą 5000 obr/min.
Pytanie 4. Które sprzęgło pasuje do Bitzer 4NFCY?
Trzy z pięciu modeli obejmują serię Bitzer 4: modele 260/210 2A2b oraz 260/-210 2A-2B wymieniają 4U / 4T / 4P / 4NFCY, a model 260 × 216 wymienia 4PFCY / 4NFCY wraz z FKX40 oraz klasą 390–650.
Pytanie 5. Jaka gwarancja obowiązuje?
1 rok na wszystkie pięć jednostek.
7. Certyfikaty, zakres badań i inspekcji
Obszar |
Status |
IATF 16949 System Zarządzania Jakością w Motoryzacji |
Certyfikowane |
Ramowy system kontroli procesów zgodny z normą ISO 9001 |
Zaimplementowany w ramach kontroli materiałów wejściowych, kontroli procesu produkcyjnego oraz badań wyrobów gotowych |
Audyt terenowy TÜV Rheinland |
/ / przeszedł / |
Wewnętrzne urządzenia do testów |
Wielokrotne jednostki; 100-procentowa kontrola materiałów przy odbiorze |
Program testów komponentów |
Balans dynamiczny, parametry elektryczne, temperatury wysokie/niskie, trwałość |
Nieodpłatna kontrola przez stronę zewnętrzną przed wysyłką |
SGS / BV / TÜV, zgodnie z wybranym standardem, np. AQL |
Deklaracje zgodności CE / RoHS (wentylatory i silniki) |
Wyświetlane zgodnie z wymaganiami rynku docelowego |
FCC (Ameryka Północna) |
Wymagania można spełnić |
Dane testowe, które można faktycznie wykorzystać: dane testowe dla modelu, który zamierzasz zakupić, są dostępne na żądanie, a zakład jest otwarty na własną inspekcję lub inspekcję przeprowadzoną przez TÜV, SGS lub BV przed wysyłką.
8. Rejestr certyfikatów i raportów badawczych
Wszystkie dokumenty posiadane przez zakład, oznaczone numerami — od rejestracji systemu jakości motocyklowej po zatwierdzenia E-mark, a także deklaracje CE, RoHS oraz niskiego napięcia/EMC.
1. System zarządzania jakością IATF 16949:2016 — zakres: projektowanie i produkcja dmuchaw powietrza do klimatyzatorów [USI CKMMPC] — certyfikat 126765/A/0001/SM/En (rejestracja w Chinach 126765/A/0001/SM/ZH); numer IATF: 0475895. Wydany przez URS — United Registrar of Systems, za pośrednictwem URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; możliwy do weryfikacji na stronie www.cnca.gov.cn. Data wydania: 6 czerwca 2023 r., ważny do 5 czerwca 2026 r.
2. Homologacja typu ECE — komponenty do pojazdów, dopuszczone do seryjnej produkcji (E57, Republika San Marino) — Homologacja E57*COP*1682; raport inspekcyjny ATS-SM-IR-COP-13381. Wydana przez Urząd Homologacyjny Republiki San Marino (usługa techniczna RSMAO-01). Inspekcja przeprowadzona 15/05/2024, ważna do 14/05/2026.
3. Homologacja zgodnie z przepisem ECE nr 10 — podzespoły elektryczne/elektroniczne, napięcie stałe 24 V, kategorie pojazdów M, N i O; typ WLNF343-4 (wersja WZHF2101-3) — Homologacja E57*10R06/02*0809, rozszerzenie 00; raport inspekcyjny ATS-SM-IR-10-13380. Wydana przez Urząd Homologacyjny Republiki San Marino; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; badania przeprowadziła Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025). Raport z dnia 05/06/2024, homologacja wydana 11/07/2024.
4. CE — Dyrektywa zgodności elektromagnetycznej 2014/30/UE, badania zgodnie z normami EN IEC 61000-6-3:2021 oraz EN IEC 61000-6-1:2019 (wentylator bezszczotkowy) — certyfikat TBC-C-202308-0315-1; raport badawczy TBR-C-202308-0315-1. Wydane przez Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. 17 października 2023 r.
5. RoHS — Dyrektywa 2011/65/UE wraz z poprawką (UE) 2015/863, badania zgodnie z serią norm IEC 62321 (wentylator bezszczotkowy) — certyfikat TBC-C-202308-0315-2; raport badawczy TBR-C-202308-0315-2. Wydane przez Shenzhen Toby Laboratories Inc. 23 października 2023 r.
6. Dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/UE (załącznik III) oraz dyrektywa EMC 2014/30/UE (załącznik II) — normy EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (wentylator bezszczotkowy) — certyfikat M.2024.206.C110335; raport TCF-OY20241115-EMCLVD-A. Wydane przez UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turcja); możliwe do weryfikacji pod adresem www.udem.com.tr. Zarejestrowane 26.11.2024, ważne do 25.11.2029.
Śledzimy pochodzenie. Każdą pozycję można sprawdzić niezależnie: rejestrację IATF za pośrednictwem wydającego ją organu certyfikującego, zatwierdzenia E57 za pośrednictwem Sanmaryńskiego Urzędu Homologacji oraz deklaracje CE / RoHS / niskiego napięcia-EMC za pośrednictwem wymienionych laboratoriów. W certyfikatach dotyczących bezszczotkowych wentylatorów podano modele objęte zatwierdzeniem; wysyłamy je na żądanie.
Certyfikat rejestracji zgodnie z normą IATF 16949:2016 nr 126765/A/0001/SM/En — ważny do 05 czerwca 2026.
Zatwierdzenie typu ECE E57*COP*1682, Republika San Marino — ważne do 14/05/2026.
Certyfikat CE / EMC TBC-C-202308-0315-1 — raport z badań TBR-C-202308-0315-1.
Deklaracja zgodności z dyrektywą RoHS TBC-C-202308-0315-2 — raport z badań TBR-C-202308-0315-2.
Certyfikat niskiego napięcia / EMC M.2024.206.C110335 — ważny do 25.11.2029.
9. Ilości zamawiane i czas produkcji
Cztery pytania, które pojawiają się niemal przy każdym pierwszym zamówieniu, odpowiedzi na nie takie, jakie podajemy w ofercie.
Pytanie |
Odpowiedź |
Jaka jest minimalna ilość zamówienia (MOQ)? |
Standardowe pozycje katalogowe zaczynają się od 1–2 sztuk; pozycje partii zwykle obejmują 6–50 sztuk; niestandardowe pozycji zależą od stosowanych narzędzi i procesów. |
Czy mogę rozpocząć od zamówienia próbego? |
Tak — próba małej partii jest standardową procedurą. Najpierw potwierdź jakość, a następnie zwiększ skale produkcji po udowodnieniu skuteczności produktu na Twoim rynku. |
Jak długo trwa produkcja? |
Czas produkcji to okres od potwierdzenia zamówienia do gotowości towaru do wysyłki. Gdy oficjalna lista podaje odpowiednią wartość, jest ona powielana w poniższej tabeli. |
Co należy przesłać? |
Numer OE, jeśli go posiadasz; w przeciwnym razie nazwa marki i oznaczenie modelu lub zdjęcia starej części wraz z pomiarami. |
Czas realizacji zamówienia jest potwierdzany w ofercie, nie szacowany. Dokładny czas produkcji zależy od zamówionej ilości oraz aktualnego harmonogramu produkcji, dlatego jest on określony w ofercie indywidualnie, a nie podawany jako zakres.
Numer części / model |
Minimalna ilość zamówienia |
Czas produkcji |
WLC14 |
1 sztuka |
1–10 sztuk: 15 dni; 10 sztuk: do ustalenia |
6FY-260/216 |
1 sztuka |
1–100 sztuk: 10 dni; powyżej 100 sztuk: do ustalenia |
260/–210 2A–2B |
Brak minimalnej ilości zamówienia — akceptujemy dowolną liczbę sztuk |
1–100 sztuk: 35 dni; powyżej 100 sztuk: do ustalenia |
Zgodnie z informacjami podanymi w oficjalnej ofercie dla każdej z powyższych pozycji. Czas produkcji to okres wymagany do wytworzenia towaru przed wysyłką; dokładny termin dla Państwa ilości zostaje potwierdzony w ofercie cenowej.
10. Zakład produkujący tę część
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. została założona w 2007 r. i specjalizuje się wyłącznie w produkcji elementów klimatyzacji dla autobusów i ciężarówek — dlatego jej asortyment jest głęboki, a nie szeroki.
Fakt o zakładzie |
Szczegóły |
Ustanowiony |
2007 |
Doświadczenie branżowe |
Ponad 15 lat doświadczenia w produkcji części klimatyzacji do autobusów i ciężarówek |
Lokalizacja |
Strefa Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Xiangtan, prowincja Hunan, Chiny |
Pracownicy |
80+ |
Powierzchnia zakładowa |
5 000 – 10 000 m² |
Sprzedaż roczna |
Ponad 90 milionów juanów |
Roczna Produkcja |
Ponad 800 000 sztuk |
Rynki eksportowe |
Ponad 50 krajów |
Procesy wewnętrzne |
Uwijanie silników, wtrysk tworzyw sztucznych, tłoczenie, końcowa montaż i testowanie |
Sieć partnerów |
68 współpracujących zakładów zapewniających elastyczne moce łańcucha dostaw na okres szczytowy i duże zamówienia |
Alibaba.com |
Złoty Dostawca od ponad 12 lat; ocena sklepu 4,7 / 5; wskaźnik terminowości dostaw 91,2% |
Wykonanie odpowiedzi |
Średni czas odpowiedzi ≤ 3 godziny; wskaźnik terminowych odpowiedzi 99,07%; około 52% zapytań odpowiada się w ciągu 5 minut |
Dlaczego to ma znaczenie komercyjne: części są produkowane w naszym własnym zakładzie, a nie zakupione i odsprzedane, więc pytanie techniczne dotyczące sprężarki, wentylatora lub pompy wody trafia bezpośrednio do osób, które je produkują.
11. Zdjęcia zakładu i linii produkcyjnej
Zaufanie wynika z jakości, a jakość zmienia świat — dlatego linia produkująca tę część jest otwarta na Państwa inspekcję.
Zakład położony w Strefie Rozwoju Ekonomicznego i Technologicznego Xiangtan w prowincji Hunan w Chinach.
Linia montażowa — zespoły wentylatorów i wentylatorów montowane i sprawdzane na stanowisku.
Własne nawijanie silników — statory nawijane na automatycznej maszynie do nawijania.
Linia produkcyjna — komponenty umieszczane są na stanowiskach wzdłuż linii.
Magazyn gotowych wyrobów — kartony eksportowe ustawione do wysyłki.
Ściana marki oraz certyfikaty i odniesienia wystawione na miejscu w zakładzie.
Wizyta jest najszybszym sposobem podjęcia decyzji zakupowej. Adres zakładu oraz dostęp do linii produkcyjnej są dostępne dla kupujących, którzy chcą zweryfikować zdolności produkcyjne, wyposażenie oraz kontrolę jakości przed podjęciem zobowiązań programowych. Inspekcja przed wysyłką przeprowadzana przez SGS, BV lub TÜV zgodnie ze standardem wybranym przez Państwa jest częścią procesu, a nie wyjątkiem.
Części przedstawione na tej stronie są nawijane, formowane, tłoczone, montowane i testowane w zakładzie pokazanym powyżej, dzięki czemu pytanie techniczne trafia bezpośrednio do osób, które je produkują, a nie przechodzi przez biuro handlowe.
12. Etykieta własna i rozwój niestandardowy
Chcesz |
Trasa |
To, co Państwo przesyłają |
Państwa marka na części, którą już produkujemy |
ODM – etykieta własna: sitodruk, naklejka, opakowanie, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
Grafika marki, specyfikacja opakowania |
Kopia części bez rysunku |
Inżynieria odwrotna oparta na próbie — rozbieranie, pomiary, analiza materiału, odtwarzanie parametrów |
Próba sama w sobie |
Część zgodna z własną specyfikacją |
Pełna personalizacja — wymiary, parametry elektryczne, sposób montażu |
rysunek 2D/3D lub tabela parametrów |
Część, która jeszcze nie istnieje |
Rozwój oparty na projekcie — od koncepcji do produkcji |
Specyfikacja, docelowy koszt lub sformułowanie problemu |
Cykl rozwoju. Zbieranie wymagań rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu dowolnego z poniższych elementów: numeru OE, wzorca, rysunku lub tabeli parametrów. Następnie następuje potwierdzenie rozwiązania, w tym dopasowanie wymiarów i przygotowanie oferty cenowej. Standardowy projekt oparty na wzorcu generuje wzorzec w ciągu ok. 30 dni; masowe magazynowanie rozpoczyna się 40–60 dni po zatwierdzeniu wzorca, w zależności od procesu i ilości.
Pozycja kosztowa. Niewielkie zmiany, takie jak sitodruk, etykiety lub długość przewodu, zwykle są darmowe lub wiążą się z niewielką opłatą za modyfikację. Nowe formy wymagają poniesienia kosztu matrycy, który jest zwrotny lub rozliczany w ratach po osiągnięciu uzgodnionej objętości zamówienia. Wielkość niestandardowych zamówień zależy od rodzaju formy i stosowanego procesu; firma celowo akceptuje próbne zamówienia małymi partiami, które większe zakłady odmawiają realizować.
Śledzimy ślad produktu. Części niestandardowe są wspierane mapowaniem wymiarów i próbą montażu w fazie rozwoju, próbką przedprodukcyjną przed rozpoczęciem serii oraz inspekcją pierwszego egzemplarza wraz z pobieraniem próbek w trakcie procesu produkcyjnego — wszystkie pomiary kluczowych wymiarów, równowagi dynamicznej i parametrów elektrycznych są dokumentowane.
13. Kto to kupuje i co zastępuje
Klientami tej części są hurtownicy i sieci serwisowe, a nie pojedynczy zakupujący — co wpływa na sposób, w jaki te firmy analizują dane liczbowe.
Strategia magazynowa: najpierw uniwersalne rozwiązania, potem specyficzne dla producenta oryginalnego (OE). Magazynuj zakres uniwersalnych urządzeń 12 V / 24 V, aby zaspokoić zapotrzebowanie spontaniczne, a następnie dopasuj się do konkretnych numerów katalogowych OE, które regularnie zamawiają Twoi powtarzający się klienci.
14. Najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupów
Pytanie 1. Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?
Dla standardowych pozycji katalogowych minimalna ilość to zazwyczaj 1–2 sztuki (dla niektórych dmuchaw — 1 sztuka, dla wentylatorów kondensatorów — 2 sztuki); dla partii typowych produktów — zwykle 6–50 sztuk; dla produktów niestandardowych — zależy od stosowanych narzędzi i procesu produkcyjnego.
Pytanie 2. Czy mogę przetestować jakość przed złożeniem zamówienia seryjnego?
Tak — mała próbna partia zamówienia jest standardową procedurą. Najpierw potwierdzamy jakość i współpracę przy niskiej ilości, a dopiero później zwiększamy zakres zamówień. Ustalone ilości, terminy produkcji oraz sposób wysyłki są potwierdzane wspólnie z ofertą.
Pytanie 3. Jaka gwarancja obowiązuje?
1 rok na cały asortyment.
Pytanie 4. Jak pakujecie towary do eksportu?
Standardowe opakowanie eksportowe — pudełko wewnętrzne, tekturowe opakowanie zewnętrzne oraz amortyzacja przeciwudarowa — są zawarte w ofercie. Możliwe dodatkowe opcje: kolorowe pudełka, drewniane skrzynie, paletyzacja oraz nadruk marki. Opakowania zaprojektowane są zgodnie ze standardami transportu morskiego; przed wysyłką przeprowadzane są testy upadku i ściskania.
Pytanie 5. Czy można zorganizować inspekcję przez stronę zewnętrzną?
Tak. Firmy SGS, BV lub TÜV mogą przeprowadzić inspekcję przed wysyłką zgodnie z wybranym przez Państwa standardem, np. próbkowaniem AQL; towar wysyłany jest po uzyskaniu pozytywnego wyniku inspekcji.
Pytanie 6. Czy mogę umieścić kilka modeli w jednym kontenerze?
Tak. Obsługiwane jest mieszane załadunkowanie wielu modeli do jednego kontenera, przy czym kartony są oznaczone zgodnie z miejscem przeznaczenia, co lepiej wykorzystuje przestrzeń i rozprasza koszty przewozu na większą liczbę jednostek.
Wyślij nam wymiary koła pasowego
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — założona w 2007 roku firma certyfikowana zgodnie z normami ISO 9001 oraz IATF 16949, produkująca części klimatyzacyjne do autobusów i ciężarówek, wentylatory elektryczne, dmuchawy, oświetlenie oraz komponenty alternatorów.
Podaj nam największy średnicę koła pasowego, oznaczenie rowka oraz model swojego sprężarki — lub zdjęcie czoła koła pasowego — a potwierdzimy zgodność sprzęgła w ciągu 24 godzin.
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Telefon stacjonarny: +86-0731-82034997 / 82034998
Adres e-mail: [email protected] | Strony internetowe: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Prześlij nam numer części OEM, model pojazdu lub rysunek — w ciągu 24 godzin prześlemy ofertę wraz z kartą danych technicznych.