Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Náš zástupca vás čoskoro kontaktuje.
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000

Spojka je dva rozhrania – magnetické spojky kompresora klimatizácie pre autobusy

260/210 2A2b · 260 × 216 mm · 226/197 2A2B · 24 V a 12 V / 24 V · 60 W a vyššie · záruka 1 rok

Typ dokumentu: súbor náhradných dielov OEM | Rozsah: päť magnetických spojok | Záruka: 1 rok

  • Prehľad
  • Odporúčané výrobky

1. Rovnaká spojka zlyhá z dvoch úplne odlišných príčin

Magnetická spojka má elektrické rozhranie a mechanické rozhranie, ktoré zlyhávajú nezávisle. Prepálená cievka a opotrebovaná drážka na kľukovom kolesku sú rôzne poruchy s rôznymi príznakmi – a keď sa spojka zakúpi v nesprávnom rozmeri, tak je takmer vždy nesprávny práve jeden z týchto dvoch parametrov.

Preto sa tento rozsah na tejto stránke delí rovnakým spôsobom. Pre elektrickú stránku si prečítajte časť 2, pre mechanickú stránku časť 3. Väčšina kupujúcich potrebuje len jednu z nich.

Sprievodný prehľad príznakov. Kompresor neprepína sa vôbec → začnite na elektrickej stránke. Kompresor sa prepína, ale remeň sa prešmykuje, píšti alebo sa rozdrviť → začnite na mechanickej stránke.

2. Rozhranie č. 1 – Elektrická stránka: cievka

Elektrické rozhranie definujú tri údaje: napätie cievky, výkon cievky a – u niektorých jednotiek – otáčky, pri ktorých je spojka vyhodnotená. V tomto rozsahu je cievka uvádzaná na 24 V s výkonom od 60 W a viac, a vyhodnotené otáčky sú 4 000 rpm.

Jedna položka uvádza vyššiu hodnotu 5 000 ot./min ako okamžitú maximálnu rýchlosť spolu so statickým trením momentu ≥ 320 N·m. Ide o jedinú položku v rozsahu, kde je uvedená hodnota momentu namiesto menovitej hodnoty momentu.

Elektrická charakteristika

Hodnota v celom rozsahu

Napätie cievky

24 V – jedna položka tiež uvádza 12 V / 24 V pre montáž X426 / X430

Výkon cievky

60 W, 62 W pre jednotku 260 × 216 (v blokoch charakteristík uvedené ako ≤ 60 W a ≤ 62 W, v dodávateľskej tabuľke parametrov ako 60 W)

Nominálna rýchlosť

4 000 ot./min

Hodnotenie pre vyššie rýchlosti

5 000 ot./min okamžitá hodnota, uvedená pre jednotku 260 × 216

Krútiaci moment

menovitý moment 240 N·m pre štyri jednotky; statický moment trenia ≥ 320 N·m pre jednotku 260 × 216

3. Rozhranie dve – mechanická strana: koleso a drážka

Mechanické rozhranie je miestom, kde sa najčastejšie objednávajú nesprávne diely, pretože označenie drážky v tomto rozsahu nie je uvedené v notácii PK. Dodávateľ uvádza 2A2B, 2A-2B alebo 2A+2B – tri rôzne spôsoby zápisu rovnakej usporiadania drážok podľa toho, ktoré pole čítate.

Mechanická vlastnosť

Hodnota v celom rozsahu

Označenia kladiek / drážok

2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (ako je uvedené v každom ponúkaní)

Tvar vonkajších rozmerov

260/210 mm · 260 × 216 mm · 226/197 mm (zaznamenané ako Φ226/Φ197 v tabuľke parametrov dodávateľa)

Označenie počtu drážok

Výrobca používa označenia drážok A/B; notácia PK sa v žiadnom ponúkaní v tomto rozsahu nevyskytuje

Hrubá hmotnosť jedného kusu

10 000 kg · 14 000 kg · 15 000 kg · 17 000 kg · 18 000 kg pre päť jednotiek

4. Päť spojok, jedna porovnávacia mriežka

Všetky hodnoty uvedené v ponúkaní, vedľa seba. Prečítajte si mriežku pozdĺž riadku, ktorý vás zaujíma, a nie zhora nadol.

Vlastnosť

260/210 2A2b

260 × 216 mm

226 / 197 2A2B

4050294

260/–210 2A–2B

Vyražovanie

2A2B

2A2B (2A+2B v tabuľke parametrov)

2A2B

2A2B

2A-2B

Napätie cievky

24 V

24 V

24 V — 12 V / 24 V uvedené na tom istom zozname

24 V

24 V

Výkon cievky

60 W

≤ 62 W

60 W

60 W

60 W

Nominálna rýchlosť

4 000 ot./min

5 000 otáčok za minútu okamžite

4 000 ot./min

4 000 ot./min

4 000 ot./min

Krútiaci moment

240 N·m

≥ 320 N·m štatické trenie

240 N·m

240 N·m

240 N·m

Zodpovedá kompresoru

FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY

4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390–650

Thermo King X426, X430

HISPACOLD 4050294

BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY

Hrubá hmotnosť jedného kusu

15.000 kg

18,000 kg

17.000 kg

14,000 KG

10.000 kg

Záruka

1 rok

1 rok

1 rok

1 rok

1 rok

5. Zodpovedajúci jeden z rozhraní pre váš kompresor

Dve trasy, podľa toho, čo už viete.

Ak poznáte model kompresora

Postupujte od riadku *kompatibilný kompresor* v mriežke. Rozsah zahŕňa sériu Bitzer 4 (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), BOCK FKX-40 a FKX40, triedu 390–650, HISPACOLD 4050294 a Thermo King X426 / X430.

Ak máte len starú spojku

Zmerajte koleso po jeho najväčšom priemere a zaznamenajte usporiadanie drážok tak, ako je vyrazené alebo vylepené na prednej strane kolesa. Tri vonkajšie tvary v tomto rozsahu – 260/210, 260 × 216 a 226/197 – nie sú navzájom vymeniteľné a tvar drážky určuje remeň.

6. Zmerajte pred objednávkou

1. Najväčší priemer kolesa – 260 alebo 226 okamžite rozdeľuje dve rodiny.

2. Usporiadanie drážok podľa označenia – na týchto jednotkách sa očakáva označenie A/B namiesto čísla PK.

3. Napätie cievky – 24 V je štandardné pre celý rozsah; potvrďte 12 V / 24 V, ak je váš vozidlový systém 12 V.

4. Model kompresora – tento údaj samotný zvyčajne stačí na jednoznačné určenie.

5. Pošlite nám tri rozmery alebo fotografiu čelného povrchu kľúčového kolesa a my potvrdíme odkaz pred expedíciou.

A Clutch Is Two Interfaces — Bus Air Conditioning Compressor Magnetic Clutches (1).webp

spojka 260/210 2A2b, 24 V, 60 W – pre FKX40 a Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.

A Clutch Is Two Interfaces — Bus Air Conditioning Compressor Magnetic Clutches (2).webp

spojka 260 × 216 mm – jednotka s údajmi 5 000 ot./min a ≥ 320 N.m.

A Clutch Is Two Interfaces — Bus Air Conditioning Compressor Magnetic Clutches (3).webp

spojka 226/197 2A2B pre chladiace jednotky Thermo King X426 a X430.

A Clutch Is Two Interfaces — Bus Air Conditioning Compressor Magnetic Clutches (4).webp

Spojka pre montáž HISPACOLD 4050294.

A Clutch Is Two Interfaces — Bus Air Conditioning Compressor Magnetic Clutches (5).webp

spojka 260/-210 2A-2B pre BOCK FKX-40 a Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.

Q1. Používajú tieto spojky označenie drážok PK?

Nie. Každý položka v tomto rozsahu uvádza drážku ako 2A2B, 2A-2B alebo 2A+2B. Označenie PK sa v žiadnej z piatich položiek nevyskytuje, preto pri porovnávaní s katalógom nekonvertujte jedno na druhé.

Q2. Je cievka 12 V alebo 24 V?

24 V u štyroch zo piatich jednotiek. Jednotka 226/197 pre Thermo King X426 / X430 uvádza v rôznych poliach tej istej položky 24 V aj 12 V / 24 V.

Q3. Aký je rozdiel medzi 240 N·m a ≥ 320 N·m?

Hodnota 240 N·m predstavuje menovitý krútiaci moment zaznamenaný na štyroch jednotkách. Hodnota ≥ 320 N·m pre jednotku 260 × 216 je uvedená ako statický trenie krútiaci moment – ide o iné meranie – a táto jednotka má tiež okamžitú rýchlostnú triedu 5 000 ot./min.

Q4. Ktorá spojka je vhodná pre Bitzer 4NFCY?

Tri zo siedmych krytov pokrývajú radu Bitzer 4: 260/210 2A2b a 260/-210 2A-2B uvádzajú 4U / 4T / 4P / 4NFCY, a 260 × 216 uvádza 4PFCY / 4NFCY spolu s FKX40 a triedou 390–650.

Q5. Aká záruka sa uplatňuje?

1 rok pre všetkých päť jednotiek.

7. Certifikáty, skúšobný režim a kontrola

Plocha

Stav

IATF 16949 Systém riadenia kvality pre automobilový priemysel

Certifikované

Rámec procesnej kontroly ISO 9001

Implementované pri príjmovej kontrole, kontrole počas výroby a skúškach hotových výrobkov

Audít TÜV Rheinland na mieste

Prešlo

Vlastné testovacie prístroje

Viaceré jednotky; 100 % vstupná kontrola materiálov

Režim testovania komponentov

Dynamická rovnováha, elektrický výkon, vysoké/nízke teploty, životnosť pri zaťažení

Kontrola tretou stranou pred expedíciou

SGS / BV / TÜV, podľa určeného štandardu, napr. AQL

Vyhlásenia CE / RoHS (ventilátory a motory)

Vydávané podľa požiadaviek trhu určenia

FCC (Severná Amerika)

Požiadavky je možné splniť

Dôkazy, ktoré môžete skutočne využiť: testovacie údaje pre model, ktorý zakúpite, sú na požiadanie k dispozícii a výrobný závod je otvorený pre vašu vlastnú auditnú kontrolu alebo pre kontrolu organizáciami TÜV, SGS alebo BV pred odoslaním.

8. Register certifikátov a skúšobných správ

Všetko, čo závod má, podľa čísel – od registrácie systému automobilovej kvality cez schválenia E-značky až po vyhlásenia CE, RoHS a nízkeho napätia/EMC.

1. Systém manažmentu kvality IATF 16949:2016 – rozsah: návrh a výroba vzduchových fúkačiek pre klimatizačné zariadenia [USI CKMMPC] – certifikát 126765/A/0001/SM/En (čínska registrácia 126765/A/0001/SM/ZH); číslo IATF 0475895. Vydal URS – United Registrar of Systems prostredníctvom URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; overiteľné na www.cnca.gov.cn. Vydáno 6. júna 2023, platné do 5. júna 2026.

2. ECE typové schválenie — súčiastky pre vozidlá, kvalifikované na sériovú výrobu (E57, Republika San Maríno) — Schválenie E57*COP*1682; kontrolná správa ATS-SM-IR-COP-13381. Vydala Úrad pre homologáciu, Republika San Maríno (technická služba RSMAO-01). Skontrolované 15.05.2024, platné do 14.05.2026.

3. ECE nariadenie č. 10 — schválenie elektrických/elektronických podskupín, 24 V DC, kategórie vozidiel M, N a O; typ WLNF343-4 (variant WZHF2101-3) — Schválenie E57*10R06/02*0809, rozšírenie 00; kontrolná správa ATS-SM-IR-10-13380. Vydala Úrad pre homologáciu, Republika San Maríno; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; testovala Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025). Správa z 05.06.2024, schválenie vydané 11.07.2024.

4. CE — Smernica o elektromagnetickej kompatibilite 2014/30/EÚ, testované podľa noriem EN IEC 61000-6-3:2021 a EN IEC 61000-6-1:2019 (bezkartáčový ventilátor) — certifikát TBC-C-202308-0315-1; skúšobná správa TBR-C-202308-0315-1. Vydal spoločnosť Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. 17. októbra 2023.

5. RoHS — Smernica 2011/65/EÚ v znení zmien podľa nariadenia (EÚ) 2015/863, testované podľa série noriem IEC 62321 (bezkartáčový ventilátor) — certifikát TBC-C-202308-0315-2; skúšobná správa TBR-C-202308-0315-2. Vydal spoločnosť Shenzhen Toby Laboratories Inc. 23. októbra 2023.

6. Smernica o nízkom napätí 2014/35/EÚ (príloha III) a smernica o elektromagnetickej kompatibilite 2014/30/EÚ (príloha II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (bezkartáčový ventilátor) — certifikát M.2024.206.C110335; správa TCF-OY20241115-EMCLVD-A. Vydal UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turecko); overiteľné na www.udem.com.tr. Zaregistrované 26.11.2024, platné do 25.11.2029.

Sledovateľnosť. Každý riadok je možné overiť nezávisle: registráciu podľa štandardu IATF cez vydávajúcu certifikačnú organizáciu, schválenia E57 cez Sanmarínsky úrad pre homologáciu a vyhlásenia CE / RoHS / nízkeho napätia – EMC cez laboratóriá uvedené v dokumentoch. Certifikáty pre bezkartáčové ventilátory uvádzajú modely, ktoré sú týmito certifikátmi pokryté, a my ich zasielame na požiadanie.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (10).webp

Certifikát registrácie podľa štandardu IATF 16949:2016 č. 126765/A/0001/SM/En – platný do 05. júna 2026.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (11).webp

Typové schválenie ECE č. E57*COP*1682, Republika San Maríno – platné do 14.05.2026.

A Compressor Is Four Separate Purchase Decisions (8)(10211a3b02).webp

Certifikát CE / EMC č. TBC-C-202308-0315-1 – skúšobná správa č. TBR-C-202308-0315-1.

A Compressor Is Four Separate Purchase Decisions (9)(a1535ae6c3).webp

Vyhlásenie o zhode s požiadavkami smernice RoHS č. TBC-C-202308-0315-2 – skúšobná správa č. TBR-C-202308-0315-2.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (14).webp

Certifikát pre nízke napätie / EMC č. M.2024.206.C110335 – platný do 25.11.2029.

9. Objednávacie množstvá a výrobné lehoty

Štyri otázky, ktoré sa vyskytujú takmer pri každej prvej objednávke, a ich odpovede tak, ako ich uvádzame v ponuke.

Otázka

Odpoveď

Aká je minimálna objednávková kvantita (MOQ)?

Štandardné položky z katalógu sa začínajú od 1 – 2 kusov; dávkové položky sú zvyčajne 6 – 50 kusov; individuálne položky závisia od použitého nástrojového vybavenia a výrobného procesu.

Môžem začať skúšobnou objednávkou?

Áno – malá skúšobná dávka je bežnou cestou. Najprv potvrďte kvalitu, potom zväčšite objednávku, ak sa výrobok osvedčí na vašom trhu.

Ako dlho trvá výrobný čas?

Doba výroby je časový interval od potvrdenia objednávky po pripravenosť tovaru na odoslanie. Ak je v oficiálnej ponuke uvedená referenčná hodnota, tá sa opakuje v tabuľke nižšie.

Čo musím poslať?

Výrobné číslo (OE), ak ho máte; inak označenie značky a modelu alebo fotografie starého dielu spolu s rozmermi.

Dodacia lehota sa uvádza v ponuke presne, nie orientačne. Presná doba výroby závisí od objednaného množstva a aktuálneho výrobného plánu, preto sa uvádza v ponuke ako konkrétne číslo, nie ako rozsah.

Číslo dielu / model

Minimálne množstvo objednávky

Doba výroby

WLC14

1 ks

1–10 kusov: 15 dní; 10 kusov: dohodou

6FY-260/216

1 ks

1–100 kusov: 10 dní; viac ako 100 kusov: dohodou

260/–210 2A–2B

Žiadne minimálne množstvo objednávky – akékoľvek množstvo sa prijíma

1–100 kusov: 35 dní; 100 kusov: dohodou

Ako je uvedené v oficiálnej ponuke pre každý vyššie uvedený odkaz. Výrobná doba je obdobie potrebné na výrobu tovaru pred expedíciou; presná doba pre vašu množstevnú požiadavku sa uvádza v ponuke.

10. Výrobca tohto dielu

Spoločnosť Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. bola založená v roku 2007 a vyrába výhradne komponenty na klimatizáciu autobusov a nákladných automobilov – preto je jej sortiment hlboký, nie široký.

Fakt o výrobni

Podrobnosti

Založené

2007

Skúsenosti v odvetví

Viac ako 15 rokov skúseností s komponentmi na klimatizáciu autobusov a nákladných automobilov

Poloha

Xiangtan Economic and Technological Development Zone, provincie Chu-nan, Čína

Zamestnanci

80+

Plocha závodu

5 000 – 10 000 m²

Ročný obrat

Viac ako 90 miliónov jüanov

Ročná výroba

Viac ako 800 000 kusov

Exportové Trhy

Viac ako 50 krajín

Vlastné výrobné procesy

Navíjanie motorov, vstrekovanie do foriem, tvárnenie, finálna montáž a testovanie

Sieť partnerov

68 spolupracujúcich závodov, ktoré zabezpečujú flexibilnú kapacitu dodávateľského reťazca pre špičkové obdobia a veľké objednávky

Alibaba.com

Zlatý dodávateľ viac ako 12 rokov; hodnotenie obchodu 4,7 / 5; percento dodávok včas 91,2 %

Odozva výkonu

Priemerný čas odpovede ≤ 3 hodiny; percento včasných odpovedí 99,07 %; približne 52 % dopytov je odpovedaných do 5 minút

Prečo to má komerčný význam: súčiastky sa vyrábajú v našom vlastnom závode namiesto toho, aby sa nakupovali a znovu predávali, takže technická otázka týkajúca sa kompresora, ventilátora alebo vodného čerpadla sa dostane priamo k ľuďom, ktorí ich vyrábajú.

11. Závod a výrobná linka na fotografiiach

Dôvera vyplýva z kvality a kvalita mení svet – preto je výrobná linka, ktorá vyrába túto súčiastku, otvorená pre vašu kontrolu.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (4).webp

Závod v ekonomicko-technologickom rozvojovom pásme Siang-tan v provincii Chu-nan, Čína.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (5).webp

Montážna linka – montáž a kontrola ventilátorov a fánov na montážnom stole.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (6).webp

Vlastná vinutie motorov – statorové vinutia vykonávané na automatickom vinovacom stroji.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (7).webp

Výrobná linka – komponenty umiestnené na jednotlivých pracovných staniach pozdĺž linky.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (8).webp

Sklad hotových výrobkov – exportné kartóny pripravené na odoslanie.

Start From the Vehicle, Not the Compressor — Renewed Bitzer 4NFCY  4PFCY  4TFCY (9).webp

Značková stena a certifikáty a referencie prezentované na mieste v závode.

Návšteva je najrýchlejší spôsob, ako sa rozhodnúť o zdrojoch. Adresa a prístup k výrobnej čiare sú otvorené pre nákupcov, ktorí chcú overiť výrobnú kapacitu, vybavenie a kontrolu kvality pred tým, než sa zaviazu do programu. Predovzdelová kontrola SGS, BV alebo TÜV podľa štandardu, ktorý určíte vy, je súčasťou procesu, nie výnimkou.

Súčiastky na tejto stránke sa navíjajú, formujú, vytláčajú, montujú a testujú vo výrobnej prevádzke uvedenej vyššie, takže technická otázka dosiahne ľudí, ktorí danú súčiastku vyrábajú, namiesto toho, aby prechádzala cez obchodné oddelenie.

12. Vlastná značka a individuálny vývoj

Chcete

Trasa

Čo posielate

Vaša značka na komponente, ktorý už vyrábame

ODM privátne značkovanie — potlač pomocou šablóny, etiketa, obal, návod na použitie, záručný list

Umelé dielo značky, špecifikácia obalu

Kópia súčiastky bez výkresu

Odvodený vývoj na základe vzorky — rozoberanie, meranie, analýza materiálu, reprodukcia parametrov

Samotná vzorka

Súčiastka podľa vašich vlastných špecifikácií

Úplná prispôsobenosť — rozmery, elektrické parametre, upevnenie

2D/3D výkres alebo tabuľka parametrov

Súčiastka, ktorá ešte neexistuje

Vývoj založený na návrhu, od konceptu po výrobu

Špecifikácia, cieľová cena alebo vyhlásenie problému

Vývojový cyklus. Zber požiadaviek začína okamžite po príchode ktorejkoľvek zo vstupných položiek – čísla OE, vzorky, výkresu alebo tabuľky parametrov. Následne nasleduje potvrdenie riešenia vrátane porovnania rozmerov a ponuky. Pri štandardnom projekte založenom na vzorke sa vzorka vyrobí približne do 30 dní; hromadné skladovanie sa uskutoční 40 – 60 dní po schválení vzorky, v závislosti od technologického procesu a objemu objednávky.

Cenová pozícia. Malé zmeny, ako napríklad potlač, nálepkovanie alebo dĺžka káblového zväzku, sú zvyčajne bezplatné alebo sú spojené s malou poplatkovou sadzbou za revíziu. Nové nástroje vyžadujú náklady na výrobu formy, ktoré sa vrátia alebo amortizujú po dosiahnutí dohodnutého objemu. Množstvá individuálne vyrábaných objednávok závisia od použitých nástrojov a technologického procesu; spoločnosť úmyselne prijíma skúšobné objednávky malých sérií, ktoré väčšie výrobné závody odmietajú.

Sledovateľnosť. Prispôsobené diely sú podporované mapovaním rozmerov a skúšobným montážnym prispôsobením počas vývoja, predvýrobným vzorkou pred sériovou výrobou a kontrolou prvej vzorky spolu so vzorkovaním počas výroby vrátane záznamov pre kľúčové rozmery, dynamickú rovnováhu a elektrické parametre.

13. Kto to kupuje a čo nahrádza

Zákazníkmi tohto dielu sú veľkoobchodníci a opravárske reťazce, nie jednorazoví kupujúci – čo ovplyvňuje, ako pre nich fungujú čísla.

  • Profil kupujúcich – veľkoobchodníci v náhradnom trhu, dielne na prevod klimatizácie a zákazníci s vozovými parkmi v Stredomorí, Južnej Amerike, Juhovýchodnej Ázii a Východnej Európe.
  • Koncentrácia trhu – Mexiko, Spojené arabské emiráty a Filipíny sú tri najväčšie exportné trhy.
  • Prepojené značky – SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo a Hwasung Thermo.
  • Krytie vozidiel — osobné automobily, autobusy a kľukové autobusy, ťažké nákladné automobily a polotahače, a veľké vozidlá vrátane stavebných strojov, vysokozdvíhacích vozíkov a baníckych nákladných automobilov.
  • Podmienky pre opakovaných kupujúcich — dlhodobí partneri dostávajú vyhradený účtovný servis, uprednostnené plánovanie výroby a stupnicový systém odškodnení.
  • Overenie — sú vítané návštevy továrne a auditov, a záznam na platforme (hodnotenie, miera dodania v termíne) je verejný.

Stratégia usporiadania na policách: najprv univerzálne, potom OE-špecifické — skladujte univerzálny rozsah 12 V / 24 V na pokrytie náhodných nákupov, potom si zabezpečte OE-špecifické odkazy, ktoré požadujú vaši opakovaní zákazníci podľa čísel.

14. Najčastejšie kladené otázky týkajúce sa nákupu

Otázka 1. Aké malé množstvo môžem objednať?

Štandardné položky z katalógu sa začínajú už od 1 – 2 kusov (niektoré ventilátory od 1 kusu, kondenzačné ventilátory od 2 kusov); dávkové položky sú zvyčajne 6 – 50 kusov; individuálne položky závisia od použitého nástroja a výrobného procesu.

Otázka 2. Môžem pred objednaním veľkého množstva otestovať kvalitu?

Áno — skúšobná objednávka malého rozsahu je bežný postup. Najprv potvrdíme kvalitu a spoluprácu pri nízkom množstve a až potom zväčšíme objednávku. Dohodnuté množstvo, výrobný čas a spôsob prepravy sa potvrdzujú spoločne s ponukou.

Q3. Aká záruka sa uplatňuje?

1 rok pre celú ponuku.

Q4. Ako balíte tovar na vývoz?

Štandardné vývozné balenie — vnútorná krabica, vonkajšia kartónová krabica a ochranné tlmiče — je zahrnuté v ponuke. Možno pridať farebné krabice, drevené obaly, paletizáciu a tlač značky. Balenie je navrhnuté podľa štandardov pre námornú prepravu, pred odoslaním sa vykonáva testovanie pádom a stlačením.

Q5. Je možné zabezpečiť kontrolu tretou stranou?

Áno. Spoločnosti SGS, BV alebo TÜV môžu vykonať kontrolu pred expedíciou podľa štandardu, ktorý určíte (napr. AQL výberové testovanie); tovar sa po úspešnom prejdení kontroly expeduje.

Q6. Môžem zmiešať niekoľko modelov do jedného kontajnera?

Áno. Podporujeme náklad viacerých modelov do jedného kontajnera, pričom kartóny sú označené podľa cieľového miesta, čo lepšie využíva priestor a rozdeľuje náklady na prepravu medzi viac jednotiek.

Pošlite nám rozmery kladky

Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. – založená v roku 2007, výrobca klimatizačných súčiastok pre autobusy a nákladné automobily, elektrických ventilátorov, fúkačov, osvetľovacích a alternátorových komponentov, certifikovaná podľa noriem ISO 9001 a IATF 16949.

Uveďte nám najväčší priemer kladky, označenie drážky a model vášho kompresora – alebo fotografiu prednej strany kladky – a potvrdíme výber spojky do 24 hodín.

WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Pevná linka: +86-0731-82034997 / 82034998

E-mail: [email protected] | Webové stránky: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com

Pošlite nám svoje OEM číslo súčiastky, model vozidla alebo výkres – do 24 hodín vám pošleme ponuku a technický list.

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Náš zástupca vás čoskoro kontaktuje.
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000
dopyt

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Náš zástupca vás čoskoro kontaktuje.
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Náš zástupca vás čoskoro kontaktuje.
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000