Egy kuplung két felület — Autóbusz-légkondicionáló kompresszorok mágneses kuplungjai
260/210 2A2b · 260 × 216 mm · 226/197 2A2B · 24 V és 12 V / 24 V · 60 W és felette · 1 év garancia
Dokumentumtípus: OEM helyettesítő termékfájl | Sorozat: öt mágneses kuplung | Garancia: 1 év
- Áttekintés
- Ajánlott termékek
- Vásárlói profil – utángyártott cserére szolgáló nagykereskedők, légkondicionáló átalakító műhelyek és flották a Közel-Keleten, Dél-Amerikában, Délkelet-Ázsiában és Kelet-Európában.
- Piaci koncentráció – Mexikó, az Egyesült Arab Emírségek és a Fülöp-szigetek a három legnagyobb exportpiac.
- Kereszthivatkozott márkák – SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo és Hwasung Thermo.
- Járműfedettség – személygépkocsik, autóbuszok és utasszállító járművek, nehéz teherautók és félpótkocsik, valamint nagy méretű járművek, köztük építőipari gépek, targoncák és bányászati teherautók.
- Ismételt vásárlók feltételei – a hosszú távú partnerek külön számlakezelést, elsőbbségi gyártási ütemezést és fokozatos visszatérítési politikát kapnak.
- Ellenőrzés – a gyárlátogatások és ellenőrzések üdvözölték, és a platformon nyilvánosak az adatok (értékelés, időben történő szállítás aránya).
1. Ugyanaz a kuplung két teljesen különböző okból meghibásodik
Egy mágneses kuplung rendelkezik egy elektromos és egy mechanikai interfésszel, amelyek függetlenül meghibásodhatnak. Egy leégett tekercs és egy kopott tárcsa horpadása különböző hibák különböző tünetekkel – és amikor egy kuplungot rossz méretben vásárolnak, majdnem mindig ezek közül az egyiket választják helytelenül.
Ezért ezen az oldalon ugyanígy osztjuk fel a tartományt. Olvassa el a 2. szakaszt az elektromos oldalról, a 3. szakaszt a mechanikai oldalról. A legtöbb vevőnek csak az egyikre van szüksége.
Tünetek útmutatója. Kompresszor egyáltalán nem kapcsolódik be → kezdje az elektromos oldallal. A kompresszor bekapcsol, de a szíj csúszik, nyikorog vagy szétesik → kezdje a mechanikai oldallal.
2. Első interfész – Az elektromos oldal: a tekercs
Három adat határozza meg az elektromos interfészt: a tekercs feszültsége, a tekercs teljesítménye és – egyes egységeknél – a kuplungra megadott fordulatszám. Ebben a tartományban a tekercs feszültsége 24 V, teljesítménye 60 W-tól felfelé, a megadott fordulatszám 4000 percenkénti fordulat.
Egy modell továbbmenő adatokat közöl: 5000 fordulat/perc azonnali maximális érték, valamint ≥ 320 N·m statikus súrlódási nyomaték. Ez az egyetlen modell a sorozatban, amely nyomatékértéket (nem névleges nyomatékot) tüntet fel.
Elektromos jellemző |
Érték a teljes sorozatra |
Tekercs feszültség |
24 V – egy modell esetében a X426 / X430 felszereléshez 12 V / 24 V is szerepel |
Törzs teljesítmény |
60 W, a 260 × 216-es modellnél 62 W (a jellemzők blokkjaiban ≤ 60 W és ≤ 62 W-ként, a beszállítói paramétertáblázatban 60 W-ként szerepel) |
Névleges Sebesség |
4000 fordulat/perc |
Magasabb sebességű üzemmód |
5000 fordulat/perc azonnali érték, a 260 × 216-os modellnél megadva |
Nyomásnyomaték |
240 N·m névleges nyomaték négy modellnél; ≥ 320 N·m statikus súrlódási nyomaték a 260 × 216-os modellnél |
3. Kapcsolati felület kettő – A mechanikai oldal: csiga és hornyok
A mechanikai kapcsolódási felület az a hely, ahol a legtöbb hibás alkatrész-vásárlás történik, mert ebben a tartományban a hornyok megjelölését nem PK-jelöléssel írják fel. A szállító 2A2B, 2A-2B vagy 2A+2B formában tünteti fel — ugyanannak a hornyelrendezésnek három különböző leírása, attól függően, melyik mezőt olvassák.
Mechanikai tulajdonság |
Érték a teljes sorozatra |
Kerekek / hornyok megjelölései |
2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (ahogy mindegyik hirdetésen szerepel) |
Külső méretformák |
260/210 mm · 260 × 216 mm · 226/197 mm (a szállító paramétertáblázatán Φ226/Φ197 formában szerepel) |
Horonydarabszám-jelölés |
A gyártó A/B hornyok megjelölését használja; PK-jelölés egyetlen hirdetésben sem jelenik meg ebben a tartományban |
Egyedi bruttó súly |
10.000 kg · 14.000 kg · 15.000 kg · 17.000 kg · 18.000 kg az öt egység között |
4. Öt tengelykapcsoló, egy összehasonlító táblázat
Minden érték, amit a hirdetések rögzítenek, egymás mellett. Olvassa végig a táblázatot a sorban, amelyik érdekli, ne pedig fentről lefelé.
Attribútum |
260/210 2A2b |
260 × 216 mm |
226/197 2A2B |
4050294 |
260/–210 2A–2B |
Horony |
2A2B |
2A2B (2A+2B a paramétertáblázaton) |
2A2B |
2A2B |
2A–2B |
Tekercs feszültség |
24 V |
24 V |
24 V — 12 V / 24 V ugyanazon a listán szerepel |
24 V |
24 V |
Törzs teljesítmény |
60 W |
≤ 62 W |
60 W |
60 W |
60 W |
Névleges Sebesség |
4000 fordulat/perc |
5000 fordulat/perc pillanatnyi |
4000 fordulat/perc |
4000 fordulat/perc |
4000 fordulat/perc |
Nyomásnyomaték |
240 Nm |
≥ 320 Nm statikus súrlódási nyomaték |
240 Nm |
240 Nm |
240 Nm |
Illeszkedik a kompresszorhoz |
FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390–650 |
Thermo King X426, X430 |
HISPACOLD 4050294 |
BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
Egyedi bruttó súly |
15.000 kg |
18 000 kg |
17.000 kg |
14.000 kg |
10.000 kg |
Garancia |
1 Év |
1 Év |
1 Év |
1 Év |
1 Év |
5. Illesztés bármelyik interfészhez a kompresszorán
Két útvonal, attól függően, hogy mit tud már korábban.
Ha ismeri a kompresszor típusát
A *kompresszorhoz illő* sorból induljon ki a táblázatban. A tartomány a Bitzer 4-sorozatot (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), a BOCK FKX-40 és FKX40 típusokat, a 390–650 osztályt, a HISPACOLD 4050294-et és a Thermo King X426 / X430-at foglalja magában.
Ha csak a régi tengelykapcsolót ismeri
Mérje meg a tárcsát a legnagyobb átmérőjénél, és jegyezze fel a hornyok elrendezését úgy, ahogy azok a tárcsa felületére van bélyegezve vagy formázva. A tartomány e három külső változata — 260/210, 260 × 216 és 226/197 — nem cserélhetők ki egymással, és a horpadásforma határozza meg a szíj típusát.
6. Mérjen, mielőtt rendelne
1. A legnagyobb tárcsaátmérő — a 260 vagy a 226 azonnal elkülöníti a két családot.
2. A hornyok elrendezése a jelölés szerint — ezeken az egységeken általában egy A/B jelölést várhat, nem pedig PK-számot.
3. Tekercsfeszültség — a teljes tartományban a 24 V a szabványos; ha járműve 12 V-os rendszer, ellenőrizze, hogy 12 V vagy 24 V szükséges-e.
4. Kompresszor típusa — ez egyedül általában már egyértelművé teszi a választást.
5. Küldjön nekünk három számot vagy egy fényképet a tárcsa felületéről, és mi megerősítjük a hivatkozást a szállítás előtt.

260/210 2A2b kuplung, 24 V, 60 W – FKX40 és Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY típusokhoz.
260 × 216 mm-es kuplung – az egység 5000 ford/perc és ≥ 320 Nm értékeket visel.
226/197 2A2B kuplung Thermo King X426 és X430 hűtőegységekhez.
HISPACOLD 4050294 típusú szerelvényhez való kuplung.

260/-210 2A-2B kuplung BOCK FKX-40 és Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY típusokhoz.
K1. Ezek a kuplungok PK hornyozási jelölést használnak?
Nem. Ebben a sorozatban minden terméklistázás a hornyot 2A2B, 2A-2B vagy 2A+2B formában tünteti fel. A PK jelölés egyetlen listázásban sem szerepel a öt közül, ezért ne alakítsa át egymásba a két jelölést katalógusösszehasonlítás közben.
K2. A tekercs 12 V-os vagy 24 V-os?
négy az öt egységből 24 V-os. A Thermo King X426 / X430 hűtőegységekhez szükséges 226/197 egység esetében ugyanabban a listázásban különböző mezőkben mindkét feszültség (24 V és 12 V / 24 V) szerepel.
K3. Mi a különbség a 240 N·m és a ≥ 320 N·m között?
A 240 N·m érték a névleges nyomaték, amelyet négy egységen regisztráltak. A ≥ 320 N·m érték a 260 × 216-es egységnél statikus súrlódási nyomatékként van megadva – ez egy másfajta mérési eljárás –, és az említett egység maximális pillanatnyi fordulatszáma 5000 1/min.
K4. Melyik kuplung illeszkedik a Bitzer 4NFCY-hez?
Az öt kuplung közül három lefedi a Bitzer 4-sorozatot: a 260/210 2A2b és a 260/-210 2A-2B is felsorolja a 4U / 4T / 4P / 4NFCY típusokat, a 260 × 216 pedig a 4PFCY / 4NFCY mellett az FKX40-at és a 390–650-os osztályt is tartalmazza.
K5. Milyen garancia vonatkozik?
minden öt egységre egy év garancia vonatkozik.
7. Tanúsítványok, vizsgálati rendszer és ellenőrzés
Terület |
Állapot |
IATF 16949 Gépjárműipari Minőségirányítási Szabvány |
Tanúsított |
ISO 9001 folyamatszabályozási keretrendszer |
A beérkező anyagok ellenőrzésétől kezdve a folyamat közbeni szabályozáson át a késztermék-vizsgálatig alkalmazzák. |
TÜV Rheinland helyszíni audit |
Átment |
Belső teszteszközök |
Több egység; anyagok 100%-os beérkezési ellenőrzése |
Alkatrész-tesztelési rendszer |
Dinamikus kiegyensúlyozás, elektromos teljesítmény, magas/alacsony hőmérséklet, élettartam-tesztelés |
Szállítás előtti harmadik fél általi ellenőrzés |
SGS / BV / TÜV, megbízott szabvány szerint, például AQL |
CE / RoHS nyilatkozatok (ventilátor- és motortermékekhez) |
A célpiac követelményei alapján kiadott dokumentumok |
FCC (Észak-Amerika) |
A követelmények kielégíthetők |
Gyakorlatban is használható bizonyíték: a megvásárolni kívánt modell tesztadatai igényelhetők, és a gyárat bármikor felülvizsgálhatja saját szakértője vagy egy TÜV, SGS vagy BV ellenőrző szervezet a szállítás előtt.
8. Tanúsítványok és vizsgálati jelentések nyilvántartása
Minden dokumentum, amelyet a gyár birtokol – számozottan: az autóipari minőségirányítási rendszer regisztrációjától kezdve az E-jelöléses jóváhagyásokon át a CE-, RoHS- és alacsony feszültségű/EMC-kijelentésekig.
1. IATF 16949:2016 minőségirányítási rendszer – hatáskör: légkondicionálókhoz szolgáló levegőfúvók tervezése és gyártása [USI CKMMPC] – Tanúsítvány száma: 126765/A/0001/SM/En (CN-regisztráció: 126765/A/0001/SM/ZH); IATF-szám: 0475895. Kibocsátó: URS – United Registrar of Systems, a tanúsítványt az URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd. adta ki; ellenőrizhető a www.cnca.gov.cn weboldalon. Kiadás dátuma: 2023. június 6., érvényesség: 2026. június 5.-ig.
2. ECE típusjóváhagyás – járművekhez szükséges alkatrészek, sorozatgyártásra alkalmasak (E57, San Marino Köztársaság) – Jóváhagyás száma: E57*COP*1682; ellenőrzési jelentés: ATS-SM-IR-COP-13381. A jóváhagyást a San Marino Köztársaság Homologációs Hatósága adta ki (műszaki szolgáltató: RSMAO-01). Az ellenőrzést 2024.05.15-én végezték, érvényessége 2026.05.14-ig tart.
3. ECE 10. számú előírás szerinti jóváhagyás – elektromos/elektronikus alrendszer, 24 V egyenáram, M, N és O járműkategóriákhoz; típus: WLNF343-4 (változat: WZHF2101-3) – Jóváhagyás száma: E57*10R06/02*0809, kiegészítés: 00; ellenőrzési jelentés: ATS-SM-IR-10-13380. A jóváhagyást a San Marino Köztársaság Homologációs Hatósága és az AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l. adta ki; a vizsgálatot a Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025) végezte. A jelentés dátuma: 2024.06.05, a jóváhagyás kiadásának dátuma: 2024.07.11.
4. CE — Az elektromágneses összeférhetőségre vonatkozó irányelv 2014/30/EU, az EN IEC 61000-6-3:2021 és az EN IEC 61000-6-1:2019 szabványok szerint tesztelve (kefék nélküli ventilátor) — Tanúsítvány TBC-C-202308-0315-1; vizsgálati jelentés TBR-C-202308-0315-1. Kiadta: Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. 2023. október 17.
5. RoHS — A 2011/65/EU irányelv, amelyet az (EU) 2015/863 módosított, az IEC 62321 sorozat szerint tesztelve (kefék nélküli ventilátor) — Tanúsítvány TBC-C-202308-0315-2; vizsgálati jelentés TBR-C-202308-0315-2. Kiadta: Shenzhen Toby Laboratories Inc. 2023. október 23.
6. Az alacsony feszültségre vonatkozó irányelv 2014/35/EU (III. melléklet) és az elektromágneses összeférhetőségre vonatkozó irányelv 2014/30/EU (II. melléklet) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (kefék nélküli ventilátor) — Tanúsítvány M.2024.206.C110335; jelentés TCF-OY20241115-EMCLVD-A. Kiadta: UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Törökország); ellenőrizhető a www.udem.com.tr weboldalon. Bejegyzés dátuma: 2024. november 26., érvényesség vége: 2029. november 25.
Nyomon követhetőség. Minden sor függetlenül ellenőrizhető: az IATF-regisztráció a kibocsátó tanúsító szervezeten keresztül, az E57-jóváhagyások a San Marino Homologációs Hatóságon keresztül, és a CE / RoHS / Alacsony feszültség–EMC nyilatkozatok a megnevezett laboratóriumokon keresztül. A kefés nélküli ventilátorok jóváhagyásai a tanúsítványon felsorolják a lefedett modelleket, amelyeket igény esetén elküldünk.
IATF 16949:2016-os bejegyzési tanúsítvány száma: 126765/A/0001/SM/En — érvényes 2026. június 5-ig.
ECE típus-jóváhagyás száma: E57*COP*1682, San Marino Köztársaság — érvényes 2026.05.14-ig.
CE / EMC tanúsítvány TBC-C-202308-0315-1 — vizsgálati jelentés TBR-C-202308-0315-1.
RoHS nyilatkozat TBC-C-202308-0315-2 — vizsgálati jelentés TBR-C-202308-0315-2.
Alacsony feszültség / EMC tanúsítvány M.2024.206.C110335 — érvényes 2029.11.25-ig.
9. Rendelési mennyiségek és gyártási idő
A legtöbb első rendelésnél felmerülő négy kérdés, amelyekre úgy válaszolunk, ahogy a közbeszerzési ajánlatban is válaszolunk.
Kérdés |
Válasz |
Mi a minimális rendelési mennyiség (MOQ)? |
A szokásos katalógusban szereplő termékek minimális rendelési mennyisége 1–2 darab; a tételrendelések esetében általában 6–50 darab; az egyedi gyártású termékek esetében a szükséges szerszámok és folyamatok határozzák meg a minimális mennyiséget. |
Kezdhetek próbarendeléssel? |
Igen – a kis tételű próbarendelés a szokásos eljárás. Először igazolja a minőséget, majd növelje a mennyiséget, ha a termék bebizonyította magát az Ön piacán. |
Mennyi a gyártási idő? |
A gyártási idő az a periódus, amely az érvényes rendelés megerősítésétől kezdődik és addig tart, amíg a termékek szállításra készek. Ha a hivatalos lista megad egy tájékoztató időtartamot, azt az alábbi táblázatban is feltüntettük. |
Mit kell elküldenem? |
Ha rendelkezik vele, akkor az eredeti felszerelés (OE) száma; egyébként a márka és modell megnevezése, illetve a régi alkatrész fényképei méretekkel együtt. |
A szállítási határidőt a közvetlen árajánlatban rögzítjük, nem becsüljük. A pontos gyártási időtartam az Ön által megrendelt mennyiségtől és a jelenlegi gyártási ütemtervtől függ, ezért az árajánlatba kerül beírásra, nem pedig egy időtartam-tartományként adódik meg.
Részszám / modell |
A minimális rendelési mennyiség |
Gyártási idő |
WLC14 |
1 DARAB |
1–10 darab: 15 nap; 10 darab: egyeztetés alapján |
6FY-260/216 |
1 DARAB |
1–100 darab: 10 nap; 100 darab felett: egyeztetés alapján |
260/–210 2A–2B |
Nincs minimális rendelési mennyiség – bármilyen mennyiség elfogadható |
1–100 darab: 35 nap; 100 darab: egyeztetendő |
Ahogy az egyes fentebb említett hivatkozások hivatalos listáján megjelent. A gyártási idő az a periódus, amely alatt az áru előállítása megtörténik a kiszállítás előtt; a pontos időtartamot mennyiség szerint a megajánlásban erősítjük meg.
10. A gyártó ezen alkatrész mögött
A Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. 2007-ben alakult, és kizárólag autóbuszokhoz és teherautókhoz szükséges légkondicionáló alkatrészeket gyárt – ezért a termékválaszték mélysége kiemelkedő, szélessége viszont korlátozott.
Gyártó adatok |
Részletek |
Alapított |
2007 |
Szakmai tapasztalat |
Több mint 15 éves tapasztalat autóbusz- és teherautó-légkondicionáló alkatrészek gyártásában |
Helyszín |
Hunan tartomány, Xiangtan Gazdasági és Technológiai Fejlesztési Zóna, Kína |
Dolgozók |
80+ |
Növényterület |
5 000–10 000 m² |
Éves értékesítés |
90 millió jüan felett |
Éves Termelés |
Több mint 800 000 darab |
Exportpiacok |
Több mint 50 ország |
Belső folyamatok |
Motor tekercselés, fröccsöntés, hengerlés, végső összeszerelés és tesztelés |
Partnerek hálózata |
68 együttműködő gyártóüzem, amely rugalmas ellátási lánc-kapacitást biztosít csúcsidőszakokra és nagyobb megrendelésekre |
Az Alibaba.com |
Arany szállító több mint 12 éve; áruház értékelése: 4,7 / 5; időben történő szállítás aránya: 91,2% |
Válaszadási teljesítmény |
Átlagos válaszidő ≤ 3 óra; időben adott válasz aránya: 99,07%; a lekérdezések körülbelül 52%-a 5 percen belül kap választ |
Miért fontos kereskedelmi szempontból: az alkatrészeket saját gyártóüzemünkben gyártjuk, nem vásároljuk be és adjuk újra, így egy kompresszorral, ventilátorral vagy vízpumpával kapcsolatos műszaki kérdés eléri azokat, akik valójában gyártják azokat.
11. Gyár és gyártósor fényképeken
A bizalom a minőségből fakad, és a minőség változtatja meg a világot – ezért a részletet gyártó sor nyitott az Ön ellenőrzésére.
A gyár a kínai Xiangtan Gazdasági és Technológiai Fejlesztési Zónában, Hunan tartományban.
Gyártósor – a ventilátor- és hűtőventilátor-egységek asztalon történő gyártása és ellenőrzése.
Belső motortekercselés – az állórészek automatikus tekercselőgépen történő tekercselése.
Gyártósor – az alkatrészek a sor menti állomásokon vannak elhelyezve.
Késztermék-raktár – exportdobozok a szállításra várva.
Márkafal és az üzemben található tanúsítványok, valamint referenciaanyagok kiállítása.
A látogatás a leggyorsabb módja a beszerzési döntés meghozatalának. A cím és a gyárhoz vezető útvonal nyitott a vásárlók számára, akik ellenőrizni szeretnék a kapacitást, a felszerelést és a minőségellenőrzést egy programba való kötelezettségvállalás előtt. A szállítás előtti ellenőrzést (SGS, BV vagy TÜV által) a megadott szabvány szerint végzik, ez a folyamat része, nem kivétel.
Ezen az oldalon szereplő alkatrészeket a fent említett gyárban tekercselik, öntik, kisajtolják, összeszerelik és tesztelik, így egy műszaki kérdés közvetlenül a gyártókhoz jut el, nem pedig egy kereskedelmi irodán keresztül.
12. Privát márkás és egyedi fejlesztés
Ön azt akarja |
Útvonal |
Amit elküld |
A saját márkád egy olyan alkatrészen, amit már gyártunk |
ODM saját márkás termék – fémnyomás, címke, doboz, használati útmutató, garanciakártya |
Márkakép, csomagolási specifikáció |
Rajz nélküli alkatrész másolata |
Minta alapú visszafelé mérnöki munka – szétszerelés, mérések, anyagvizsgálat, paraméterek reprodukálása |
Magának a mintának az önmaga |
Saját specifikáció szerint gyártott alkatrész |
Teljes testreszabás – méretek, elektromos paraméterek, rögzítés |
2D/3D rajz vagy paramétertáblázat |
Még nem létező alkatrész |
Tervezés alapú fejlesztés – koncepciótól a gyártásig |
Műszaki leírás, célköltség vagy problémaleírás |
Fejlesztési ciklus. A követelménygyűjtés azonnal megkezdődik, amint bármelyik bemeneti adat megérkezik – egy OE-szám, egy minta, egy rajz vagy egy paramétertáblázat. Ezt követi a megoldás megerősítése, a méretmegfeleltetés és egy árajánlat. Egy szokványos, minta alapú projekt körülbelül 30 nap alatt állít elő egy mintát; a tömeges készletelés a minta jóváhagyása után 40–60 nappal kezdődik, függően a folyamattól és a mennyiségtől.
Költségpozíció. Kis módosítások – például fémnyomtatás, címke vagy vezetékcsomag-hossz – általában ingyenesek, vagy csak kis felülvizsgálati díj jár hozzájuk. Új szerszámok esetén szerszámköltség merül fel, amely visszatéríthető vagy elszámítható, ha az egyeztetett mennyiség elérésre kerül. Az egyedi rendelési mennyiségek a szükséges szerszámoktól és folyamatoktól függenek, és a vállalat szándékosan elfogad kis tételű próbarendeléseket, amelyeket nagyobb gyártók elutasítanak.
Nyomon követhetőség. Az egyedi alkatrészek támogatását a fejlesztési fázisban méretbeli leképezés és próbafelszerelés, a tömeggyártás előtti mintadarab, valamint az első darab ellenőrzése és a folyamat közbeni mintavétel biztosítja, amelyeket rögzítenek a kulcsfontosságú méretek, a dinamikus kiegyensúlyozottság és az elektromos paraméterek tekintetében.
13. Ki vásárolja ezt, és mit vált fel?
Ezen alkatrész mögött nagykereskedők és javítóláncok állnak, nem pedig egyedi vásárlók – ez határozza meg, hogyan működnek a számok számukra.
Az általánosan illeszthető termékek előnyt élveznek, majd a gyári eredeti (OE) specifikus termékek következnek: raktározzon általános 12 V / 24 V tartományú termékeket a spontán vásárlói igények kielégítésére, majd rögzítse azokat az OE-specifikus cikkszámokat, amelyeket ismételt vásárlói kérnek.
14. A leggyakrabban feltett vásárlási kérdéseink
K1. Milyen kis mennyiséget rendelhetek?
A szabványos katalógusban szereplő termékek minimális rendelési mennyisége 1–2 darab (egyes ventilátorok esetében 1 darab, kondenzátorventilátorok esetében 2 darab); tételrendelések esetében a tipikus mennyiség 6–50 darab; egyedi termékek esetében a megrendelési minimum a szükséges szerszámoktól és gyártási folyamatoktól függ.
K2. Tesztelhetem-e a minőséget a nagyobb mennyiségű megrendelés előtt?
Igen — egy kis tételű próbarendelés a szokásos eljárás. Először alacsony mennyiségben ellenőrizzük a minőséget és a együttműködési lehetőséget, majd fokozatosan növeljük a mennyiséget. A megállapodott mennyiség, gyártási idő és szállítási mód egyidejűleg kerül megerősítésre az árajánlattal.
K3. Milyen garancia vonatkozik rá?
1 év az egész skálára vonatkozóan.
K4. Hogyan csomagolják export céljára?
A szabványos exportcsomagolás — belső doboz, külső kartondoboz és ütéselnyelő habszivacs — be van építve az árajánlatba. Színes dobozok, fa dobozok, raklapozás és márkás nyomtatás kiegészítőként rendelhetők. A csomagolás tengeri szállításhoz igazított, és a szállítás előtt ejtési és nyomásvizsgálatot végeznek rajta.
K5. Rendelhető-e harmadik fél általi ellenőrzés?
Igen. Az SGS, a BV vagy a TÜV végezhet ellenőrzést a szállítás előtt egy általad megjelölt szabvány szerint, például AQL-mintavétellel, és a termékek csak az ellenőrzés sikeres teljesítése után kerülnek szállításra.
K6. Összekeverhetek több modellt egy konténerbe?
Igen. A többmodellös vegyes rakodás egyetlen konténerbe támogatott, a dobozokat a rendeltetési hely szerint jelölve, így jobban kihasználva a helyet és elosztva a szállítási költséget több egység között.
Küldje el nekünk a csigák méreteit
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — 2007-ben alapított, ISO 9001 és IATF 16949 tanúsítvánnyal rendelkező busz- és teherautó-klímaalkatrészek, elektromos ventilátorok, fúvók, világítástechnikai és generátoralkatrészek gyártója.
Adja meg a legnagyobb csigaátmérőt, a hornyozás típusát és a kompresszor modelljét – vagy küldjön fényképet a csiga elülső feléről –, és 24 órán belül megerősítjük az ékszíjhajtás-összeállítást.
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Vezetékes: +86-0731-82034997 / 82034998
E-mail: [email protected] | Weboldalak: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Küldje el nekünk az eredeti alkatrészszámát, a járműmodelljét vagy a rajzát – 24 órán belül válaszolunk árajánlattal és műszaki adatlappal.