Een koppeling bestaat uit twee interfaces — magnetische koppelingen voor busluchtconditioningscompressoren
260/210 2A2b · 260 × 216 mm · 226/197 2A2B · 24 V en 12 V / 24 V · 60 W en hoger · 1 jaar garantie
Documenttype: OEM-vervangingsproductbestand | Reeks: vijf magnetische koppelingen | Garantie: 1 jaar
- Overzicht
- Aanbevolen producten
- Koperprofiel — groothandels voor aftermarketvervanging, werkplaatsen voor airco-conversie en vlootklanten in het Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Zuidoost-Azië en Oost-Europa.
- Marktconcentratie — Mexico, de Verenigde Arabische Emiraten en de Filipijnen zijn de drie grootste exportmarkten.
- Gekruist gerefereerde merken — SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo en Hwasung Thermo.
- Dekking van voertuigen — personenauto’s, bussen en touringcars, zware vrachtwagens en opleggers, en grote voertuigen inclusief bouwmachines, heftrucks en mijnbouwvrachtwagens.
- Voorwaarden voor herhaalkopers — langdurige partners ontvangen een toegewezen accountservice, prioritaire productieplanning en een gestapelde kortingsregeling.
- Verificatie — fabrieksbezoeken en audits zijn welkom, en het platformrecord (beoordeling, punctualiteitspercentage bij levering) is openbaar.
1. Dezelfde koppeling faalt om twee volkomen verschillende redenen
Een magnetische koppeling heeft een elektrische interface en een mechanische interface, en deze falen onafhankelijk van elkaar. Een verbrande spoel en een versleten riemschijfgroef zijn verschillende storingen met verschillende symptomen — en wanneer een koppeling in de verkeerde afmeting wordt gekocht, is het bijna altijd één van deze twee die verkeerd is afgestemd.
Daarom is dit overzicht op dezelfde manier onderverdeeld. Lees paragraaf 2 voor de elektrische kant, paragraaf 3 voor de mechanische kant. De meeste kopers hebben slechts één van beide nodig.
Symptoomgids. Compressor werkt helemaal niet → begin aan de elektrische kant. Compressor werkt wel, maar de riem glijdt, piept of verslijt → begin aan de mechanische kant.
2. Interface één — de elektrische kant: de spoel
Drie waarden bepalen de elektrische interface: spoelspanning, spoelvermogen en — bij sommige modellen — het toerental waarop de koppeling is gespecificeerd. In deze reeks is de spoel opgegeven op 24 V met een vermogen vanaf 60 W, en het gespecificeerde toerental is 4.000 rpm.
Eén listing gaat verder en publiceert een momentane maximale snelheid van 5.000 rpm naast een statische wrijvingskoppel van ≥ 320 N.m. Dat is de enige unit in het gamma waarbij een koppelwaarde wordt vermeld in plaats van een nominaal koppel.
Elektrische eigenschap |
Waarde over het hele gamma |
Spoelspanning |
24 V — één listing vermeldt ook 12 V / 24 V voor de X426 / X430-montage |
Coil vermogen |
60 W, 62 W bij de 260 × 216-unit (vermeld als ≤ 60 W en ≤ 62 W in de eigenschapsblokken, 60 W in de leveranciersparameterlijst) |
Nominaal Snelheid |
4.000 rpm |
Hogere-snelheidsclassificatie |
momentane 5.000 rpm, vermeld bij de 260 × 216-unit |
Koppel |
240 N.m nominaal bij vier units; ≥ 320 N.m statische wrijvingskoppel bij de 260 × 216-unit |
3. Interface Twee — De mechanische kant: katrol en groef
De mechanische interface is waar de meeste verkeerde-onderdelen-aankopen plaatsvinden, omdat de groefaanduiding in deze reeks niet in PK-notatie is geschreven. De leverancier noteert 2A2B, 2A-2B of 2A+2B — drie spellingen van dezelfde groefopstelling, afhankelijk van welk veld u leest.
Mechanisch kenmerk |
Waarde over het hele gamma |
Riemschijf- / groefaanduidingen |
2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (zoals vermeld op elke listing) |
Buitendimensievormen |
260/210 mm · 260 × 216 mm · 226/197 mm (genoteerd als Φ226/Φ197 in de leveranciersparameterlijst) |
Groefaantalaanduiding |
De fabrikant gebruikt A/B-groefaanduidingen; PK-notatie komt op geen enkele listing in deze reeks voor |
Enkelvoudig bruto gewicht |
10.000 kg · 14.000 kg · 15.000 kg · 17.000 kg · 18.000 kg over de vijf eenheden |
4. Vijf koppelingen, één vergelijkingsrooster
Elke waarde die de listings registreren, naast elkaar. Lees het rooster horizontaal langs de rij die u interesseert, in plaats van verticaal van boven naar beneden.
Kenmerk |
260/210 2A2b |
260 × 216 mm |
226/197 2A2B |
4050294 |
260/–210 2A–2B |
Groef |
2A2B |
2A2B (2A+2B op de parameters tabel) |
2A2B |
2A2B |
2A−2B |
Spoelspanning |
24 V |
24 V |
24 V — 12 V / 24 V vermeld op dezelfde aanbieding |
24 V |
24 V |
Coil vermogen |
60 W |
≤ 62 W |
60 W |
60 W |
60 W |
Nominaal Snelheid |
4.000 rpm |
5.000 rpm direct beschikbaar |
4.000 rpm |
4.000 rpm |
4.000 rpm |
Koppel |
240 N·m |
≥ 320 N·m statische wrijving |
240 N·m |
240 N·m |
240 N·m |
Past op compressor |
FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390-650 |
Thermo King X426, X430 |
HISPACOLD 4050294 |
BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
Enkelvoudig bruto gewicht |
15.000 kg |
18.000 kg |
17.000 kg |
14.000 kg |
10.000 kg |
Garantie |
1 jaar |
1 jaar |
1 jaar |
1 jaar |
1 jaar |
5. Past op beide aansluitingen van uw compressor
Twee routes, afhankelijk van wat u al weet.
Als u het compressor-model kent
Werk vanaf de rij *past op compressor* in de tabel. Het bereik omvat de Bitzer 4-serie (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), de BOCK FKX-40 en FKX40, de klasse 390-650, HISPACOLD 4050294 en Thermo King X426 / X430.
Als u alleen de oude koppeling hebt
Meet de grootste diameter van de katrol en noteer de groefopstelling zoals deze is gestanst of gevoerd op het katrolvlak. De drie buitenste vormen in dit bereik — 260/210, 260 × 216 en 226/197 — zijn niet onderling uitwisselbaar, en de groevenvorm bepaalt de riem.
6. Meet voordat u bestelt
1. Grootste katroldiameter — 260 of 226 scheidt onmiddellijk de twee families.
2. Groefopstelling zoals aangegeven — verwacht een A/B-aanduiding in plaats van een PK-nummer bij deze units.
3. Spoelspanning — 24 V is standaard voor het hele bereik; bevestig 12 V / 24 V als uw voertuig een 12 V-systeem heeft.
4. Compressor-model — dit beslist meestal de keuze.
5. Stuur ons de drie afmetingen of een foto van het remschijfvlak, en wij bevestigen de referentie voordat wij verzenden.

260/210 2A2b-koppeling, 24 V, 60 W — voor FKX40 en de Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
260 × 216 mm-koppeling — het apparaat dat de waarden 5.000 tpm en ≥ 320 N·m ondersteunt.
226/197 2A2B-koppeling voor Thermo King X426- en X430-koelunits.
Koppeling voor de HISPACOLD 4050294-montage.

260/-210 2A-2B-koppeling voor BOCK FKX-40 en de Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
V1. Gebruiken deze koppelingen PK-groefnotatie?
Nee. Elke vermelding in deze reeks geeft de groef aan als 2A2B, 2A-2B of 2A+2B. PK-notatie komt nergens in de vijf vermeldingen voor; zet daarom geen enkele notatie om naar de andere bij vergelijking met een catalogus.
V2. Is de spoel 12 V of 24 V?
24 V bij vier van de vijf units. De 226/197-unit voor Thermo King X426 / X430 vermeldt zowel 24 V als 12 V / 24 V in verschillende velden van dezelfde vermelding.
V3. Wat is het verschil tussen 240 N.m en ≥ 320 N.m?
De waarde van 240 N.m is het nominale koppel dat is gemeten op vier eenheden. De waarde van ≥ 320 N.m voor de eenheid 260 × 216 wordt aangegeven als statische wrijvingskoppel — een andere meetmethode — en deze eenheid heeft ook een momentane snelheidsclassificatie van 5.000 rpm.
V4. Welke koppeling past op een Bitzer 4NFCY?
Drie van de vijf modellen zijn geschikt voor de Bitzer 4-serie: de 260/210 2A2b en de 260/-210 2A-2B vermelden beide 4U / 4T / 4P / 4NFCY, en de 260 × 216 vermeldt 4PFCY / 4NFCY naast FKX40 en de klasse 390-650.
V5. Welke garantie geldt?
eén jaar voor alle vijf de eenheden.
7. Certificaten, testregime en inspectie
Oppervlakte |
Status |
IATF 16949 Automotive Quality Management |
Gecertificeerd |
ISO 9001-procescontrolekader |
Toegepast bij inkomende inspectie, procescontrole en eindproducttesten |
On-site audit door TÜV Rheinland |
Geslaagd |
Interne testapparatuur |
Meerdere eenheden; 100% inkomende inspectie van materialen |
Testregime voor componenten |
Dynamisch evenwicht, elektrische prestaties, hoge/lage temperatuur, duurzaamheidstest |
Derdepartijinspectie vóór verzending |
SGS / BV / TÜV, volgens een aangewezen norm zoals AQL |
CE-/RoHS-verklaringen (voor ventilator- en motorproducten) |
Uitgegeven conform de vereisten van de bestemmingsmarkt |
FCC (Noord-Amerika) |
Vereisten kunnen worden ingewilligd |
Bewijs dat u daadwerkelijk kunt gebruiken: testgegevens voor het model dat u koopt zijn op aanvraag beschikbaar, en de fabriek is toegankelijk voor uw eigen audit of een inspectie door TÜV, SGS of BV vóór verzending.
8. Certificerings- en testrapportregister
Alles wat de fabriek in bezit heeft, genummerd — van de registratie van het automobielkwaliteitssysteem tot de E-mark-goedkeuringen en de CE-, RoHS- en Laagspannings-/EMC-verklaringen.
1. IATF 16949:2016 kwaliteitsmanagementsysteem — toepassingsgebied: ontwerp en fabricage van luchtverdichters voor airconditioners [USI CKMMPC] — certificaat 126765/A/0001/SM/En (CN-registratie 126765/A/0001/SM/ZH); IATF-nummer 0475895. Uitgegeven door URS — United Registrar of Systems, via URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; controleerbaar op www.cnca.gov.cn. Uitgegeven op 6 juni 2023, geldig tot 5 juni 2026.
2. ECE-typegoedkeuring — onderdelen voor voertuigen, geschikt voor massaproductie (E57, Republiek San Marino) — Goedkeuring E57*COP*1682; inspectierapport ATS-SM-IR-COP-13381. Uitgegeven door de Autoriteit voor Homologatie, Republiek San Marino (technische dienst RSMAO-01). Geïnspecteerd op 15/05/2024, geldig tot 14/05/2026.
3. ECE-Reglement nr. 10-goedkeuring — elektrische/elektronische subassemblage, 24 V DC, voertuigcategorieën M, N en O; type WLNF343-4 (variant WZHF2101-3) — Goedkeuring E57*10R06/02*0809, uitbreiding 00; inspectierapport ATS-SM-IR-10-13380. Uitgegeven door de Autoriteit voor Homologatie, Republiek San Marino; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; getest door Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025). Rapport van 05/06/2024, goedkeuring afgegeven op 11/07/2024.
4. CE — Richtlijn elektromagnetische compatibiliteit 2014/30/EU, getest volgens EN IEC 61000-6-3:2021 en EN IEC 61000-6-1:2019 (borstelloze ventilator) — Certificaat TBC-C-202308-0315-1; testrapport TBR-C-202308-0315-1. Uitgegeven door Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. 17 oktober 2023.
5. RoHS — Richtlijn 2011/65/EU, zoals gewijzigd door (EU) 2015/863, getest volgens de IEC 62321-serie (borstelloze ventilator) — Certificaat TBC-C-202308-0315-2; testrapport TBR-C-202308-0315-2. Uitgegeven door Shenzhen Toby Laboratories Inc. 23 oktober 2023.
6. Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU (Bijlage III) en EMC-richtlijn 2014/30/EU (Bijlage II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (borstelloze ventilator) — Certificaat M.2024.206.C110335; rapport TCF-OY20241115-EMCLVD-A. Uitgegeven door UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turkije); controleerbaar op www.udem.com.tr. Geregistreerd op 26.11.2024, geldig tot 25.11.2029.
Traceerbaarheid. Elke regel kan onafhankelijk worden gecontroleerd: de IATF-registratie via de uitgevende certificeringsinstantie, de E57-goedkeuringen via de San-Marinese Autoriteit voor Typegoedkeuring, en de CE-/RoHS-/Laagspannings-EMC-verklaringen via de genoemde laboratoria. De goedkeuringen voor de borstelloze ventilatoren vermelden de gedekte modellen op het certificaat, dat wij op aanvraag toesturen.
IATF 16949:2016-registratiecertificaat 126765/A/0001/SM/En — geldig tot 05 juni 2026.
ECE-typegoedkeuring E57*COP*1682, Republiek San Marino — geldig tot 14/05/2026.
CE/EMC-certificaat TBC-C-202308-0315-1 — testrapport TBR-C-202308-0315-1.
RoHS-verklaring TBC-C-202308-0315-2 — testrapport TBR-C-202308-0315-2.
Laagspannings/EMC-certificaat M.2024.206.C110335 — geldig tot 25.11.2029.
9. Bestelhoeveelheden en productietijd
De vier vragen die bij bijna elke eerste bestelling worden gesteld, beantwoord zoals wij ze in de offerte beantwoorden.
Vraag |
Antwoord |
Wat is de minimale bestelhoeveelheid (MOQ)? |
Standaardcatalogusartikelen beginnen bij 1 – 2 stuks; batchartikelen zijn meestal 6 – 50 stuks; aangepaste artikelen hangen af van de gebruikte gereedschappen en processen. |
Kan ik beginnen met een proefbestelling? |
Ja — een kleine-batchproef is de normale procedure. Bevestig eerst de kwaliteit, en vergroot daarna de productie zodra het bewezen is op uw markt. |
Hoe lang duurt de productietijd? |
Productietijd is het tijdsinterval vanaf bevestiging van de bestelling tot het moment waarop de goederen klaar zijn voor verzending. Indien de officiële lijst een cijfer vermeldt als referentie, wordt dit overgenomen in de onderstaande tabel. |
Wat moet ik opsturen? |
Het OE-nummer, indien u dat hebt; anders het merk en modelnummer, of foto’s van het oude onderdeel met afmetingen. |
De levertijd wordt bevestigd in de offerte, niet geschat. De exacte productieduur hangt af van de bestelde hoeveelheid en het huidige productieschema, dus wordt deze vermeld in de offerte in plaats van als een bereik.
Onderdeelnummer / model |
Minimale bestelhoeveelheid |
Productietijd |
WLC14 |
1 stuk |
1–10 stuks: 15 dagen; 10 stuks: in onderhandeling |
6FY-260/216 |
1 stuk |
1–100 stuks: 10 dagen; meer dan 100 stuks: in onderhandeling |
260/–210 2A–2B |
Geen minimale bestelhoeveelheid — elke hoeveelheid wordt geaccepteerd |
1–100 stuks: 35 dagen; 100 stuks: in onderhandeling |
Zoals gepubliceerd op de officiële vermelding voor elke bovenstaande referentie. De productietijd is de periode die nodig is om de goederen te produceren vóór verzending; het exacte cijfer voor uw hoeveelheid wordt bevestigd in de offerte.
10. De fabriek achter dit onderdeel
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. werd opgericht in 2007 en produceert uitsluitend airconditioningonderdelen voor bussen en vrachtwagens — daarom is het assortiment diep in plaats van breed.
Fabrieksfeit |
Details |
Gevestigd |
2007 |
Branche-ervaring |
Meer dan 15 jaar ervaring in onderdelen voor airconditioning in bussen en vrachtwagens |
Locatie |
Xiangtan Economic and Technological Development Zone, provincie Hunan, China |
Medewerkers |
80+ |
Bedrijfsterrein |
5.000–10.000 m² |
Jaarlijkse omzet |
Meer dan 90 miljoen yuan |
Jaarlijkse output |
Meer dan 800.000 eenheden |
Exportmarkten |
Meer dan 50 landen |
Interne processen |
Motorwikkeling, spuitgieten, stansen, eindmontage en testen |
Partnernetwerk |
68 samenwerkende fabrieken die flexibele toeleveringsketencapaciteit bieden voor piekperiodes en grote orders |
Alibaba.com |
Goudleverancier gedurende meer dan 12 jaar; winkelbeoordeling 4,7 / 5; punctuele leveringsgraad 91,2% |
Responsprestaties |
Gemiddelde reactietijd ≤ 3 uur; tijdige antwoordgraad 99,07%; ongeveer 52% van de aanvragen wordt binnen 5 minuten beantwoord |
Waarom dit commercieel belangrijk is: de onderdelen worden in onze eigen fabriek vervaardigd in plaats van ingekocht en doorverkocht, dus een technische vraag over een compressor, ventilator of waterpomp bereikt direct de mensen die het onderdeel bouwen.
11. Fabriek en productielijn op foto
Vertrouwen voortkomt uit kwaliteit, en kwaliteit verandert de wereld — daarom staat de lijn die dit onderdeel produceert open voor uw inspectie.
De fabriek in de Xiangtan Economic and Technological Development Zone, provincie Hunan, China.
Assemblagelijn — blower- en ventilatoronderdelen gebouwd en geïnspecteerd op de werkbank.
Interne motorwikkeling — stators gewikkeld op een automatische wikkelmachine.
Productielijn — onderdelen geplaatst op de stations langs de lijn.
Magazijn voor eindproducten — exportdozen geplaatst voor verzending.
Merkmuur en het certificaat ter plaatse en de referentievertoning in de fabriek.
Een bezoek is de snelste manier om een inkoopbeslissing te nemen. Het adres en de toegang tot de lijn zijn open voor kopers die capaciteit, machines en kwaliteitscontrole willen verifiëren voordat zij zich binden aan een programma. Voorafgaande verzendinspectie door SGS, BV of TÜV volgens een standaard die u zelf kiest, maakt deel uit van het proces, niet van de uitzonderingen.
De onderdelen op deze pagina worden gewikkeld, gevormd, gestanst, gemonteerd en getest binnen de hierboven getoonde fabriek, zodat een technische vraag direct bij de mensen terechtkomt die het product bouwen, in plaats van via een handelsbureaubureaus.
12. Eigen merk en maatwerkontwikkeling
U wilt |
Route |
Wat u aanlevert |
Uw merk op een onderdeel dat wij al produceren |
ODM eigen merk — zeefdruk, etiket, verpakking, instructieblad, garantiekaart |
Merkafbeelding, verpakkingspecificatie |
Een kopie van een onderdeel zonder tekening |
Reverse engineering op basis van een monster — demonteren, meten, materiaalanalyse, reproductie van parameters |
Het monster zelf |
Een onderdeel volgens uw eigen specificatie |
Volledige aanpassing — afmetingen, elektrische parameters, bevestiging |
2D/3D-tekening of parameterlijst |
Een onderdeel dat nog niet bestaat |
Ontwerpgebaseerde ontwikkeling, van concept naar productie |
Specificatie, doelkosten of probleemstelling |
Ontwikkelingscyclus. Het verzamelen van vereisten begint zodra er één van de volgende inputs binnenkomt: een OE-nummer, een monster, een tekening of een parameterlijst. Daarna volgt de bevestiging van de oplossing, inclusief dimensionele toewijzing en een offerte. Bij een standaard project op basis van een monster wordt het monster binnen ongeveer 30 dagen geproduceerd; massaproductie en voorraadopbouw vinden plaats 40 tot 60 dagen na goedkeuring van het monster, afhankelijk van het proces en de bestelhoeveelheid.
Kostenpositie. Kleine wijzigingen, zoals zeefdruk, etiketten of kabelboomlengte, zijn meestal gratis of brengen een geringe revisiekost met zich mee. Nieuwe gereedschappen vergen een matrijskost, die terugbetaald of gespreid wordt zodra het overeengekomen volume is bereikt. Aangepaste bestelhoeveelheden hangen af van het betreffende gereedschap en proces, en het bedrijf accepteert bewust kleine proefbestellingen die grotere productiebedrijven weigeren.
Traceerbaarheid. Op maat gemaakte onderdelen worden ondersteund door dimensionele mapping en proefmontage tijdens de ontwikkeling, een preproductievoorbeeld vóór de batch, en inspectie van het eerste artikel plus bemonstering tijdens de productie met registratie van belangrijke afmetingen, dynamisch evenwicht en elektrische parameters.
13. Wie koopt dit en wat vervangt het
De klanten achter dit onderdeel zijn groothandels en reparatieketens in plaats van incidentele kopers — wat bepaalt hoe de cijfers voor hen werken.
Universele pasvorm eerst, OE-specifiek tweede is de gebruikelijke schapstrategie: houd een universeel 12 V / 24 V-assortiment op voor directe vraag, en voeg daarna de OE-specifieke referenties toe die uw herhaalklanten per nummer aanvragen.
14. Meestgestelde vragen over aankoop
V1. Hoe klein mag een bestelling zijn?
Standaardcatalogusartikelen zijn verkrijgbaar vanaf slechts 1–2 stuks (sommige ventilatoren vanaf 1 stuk, condensatorventilatoren vanaf 2 stuks); batchartikelen bedragen doorgaans 6–50 stuks; aangepaste artikelen hangen af van de gebruikte gereedschappen en processen.
V2. Kan ik de kwaliteit testen voordat ik me verbind tot een grotere hoeveelheid?
Ja — een proefbestelling in kleine hoeveelheden is de normale procedure. Bevestig eerst kwaliteit en samenwerking met een lage bestelhoeveelheid, daarna kunt u opschalen. De overeengekomen hoeveelheid, productietijd en verzendmethode worden samen met de offerte bevestigd.
V3. Welke garantie geldt?
1 jaar voor het gehele assortiment.
V4. Hoe verpakt u voor export?
Standaard exportverpakking — binnenbox, buitenkarton en schokdemping — is inbegrepen in de offerte. Kleurenboxen, houten kisten, pallettering en merkbedrukking zijn optioneel toevoegbaar. De verpakking is ontworpen volgens zeevrachtstandaarden, met drop- en compressietests vóór verzending.
V5. Kan er een inspectie door een derde partij worden geregeld?
Ja. SGS, BV of TÜV kunnen inspecteren vóór verzending volgens een standaard die u noemt, zoals AQL-steekproeven; de goederen worden pas verzonden nadat de inspectie is geslaagd.
V6. Kan ik meerdere modellen in één container mengen?
Ja. Het is mogelijk om meerdere modellen tegelijk in één container te laden; de dozen zijn gemarkeerd met de bestemming, waardoor de ruimte efficiënter wordt benut en de vrachtkosten over meer eenheden worden verdeeld.
Stuur ons de afmetingen van de katrol
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — opgericht in 2007, ISO 9001- en IATF 16949-gecertificeerde fabrikant van airco-onderdelen voor bussen en vrachtwagens, elektrische ventilatoren, blowers, verlichting en alternatoronderdelen.
Geef ons de grootste katroldiameter, de groefbenaming en uw compressor-model — of een foto van de voorkant van de katrol — en wij bevestigen de koppeling binnen 24 uur.
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Vaste lijn: +86-0731-82034997 / 82034998
E-mail: [email protected] | Websites: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Stuur ons uw OEM-onderdeelnummer, voertuigmodel of tekening — wij sturen binnen 24 uur een offerte en technisch datasheet.