Муфта — це два інтерфейси: магнітні муфти компресорів кондиціонерів для автобусів
260/210 2A2b · 260 × 216 мм · 226/197 2A2B · 24 В і 12 В / 24 В · 60 Вт і вище · гарантія 1 рік
Тип документа: файл продукту для заміни OEM | Діапазон: п’ять магнітних муфт | Гарантія: 1 рік
- Огляд
- Рекомендовані товари
- Профіль покупця — оптові продавці запасних частин, майстерні з конвертації систем кондиціювання повітря та клієнти-флоти в регіонах Близького Сходу, Південної Америки, Південно-Східної Азії та Східної Європи.
- Концентрація ринку — Мексика, ОАЕ та Філіппіни є трьома найбільшими експортними ринками.
- Бренди, з якими здійснено перехресне посилання — SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo та Hwasung Thermo.
- Покриття транспортних засобів — легкові автомобілі, автобуси й мікроавтобуси, важкі вантажні автомобілі й напівпричепи, а також великі транспортні засоби, у тому числі будівельна техніка, вантажні навантажувачі й кар’єрні вантажівки.
- Умови для постійних покупців — довготривалі партнерства забезпечують спеціальне обслуговування рахунку, пріоритетне планування виробництва та градуйовану політику повернення коштів.
- Перевірка — вітаємо відвідини заводу та аудити; інформація про платформу (рейтинг, відсоток своєчасних поставок) є загальнодоступною.
1. Одне й те саме зчеплення виходить із ладу з двох абсолютно різних причин
Магнітне зчеплення має електричний інтерфейс і механічний інтерфейс, і вони виходять із ладу незалежно один від одного. Згоріла котушка й зношена канавка шківа — це різні несправності з різними симптомами. А коли зчеплення купують неправильного розміру, майже завжди саме одна з цих двох характеристик підібрана неправильно.
Тож ця сторінка розділяє діапазон саме так. Прочитайте розділ 2 щодо електричного боку, розділ 3 — щодо механічного боку. Більшості покупців потрібен лише один із них.
Посібник із симптомів. Компресор зовсім не вмикається → починайте з електричного боку. Компресор вмикається, але ремінь просковзує, свистить або розшаровується → починайте з механічного боку.
2. Інтерфейс № 1 — електричний бік: котушка
Електричний інтерфейс визначають три параметри: напруга котушки, потужність котушки та — у деяких моделях — номінальна швидкість обертання зчеплення. У цьому діапазоні вказано котушку на 24 В із потужністю від 60 Вт і вище, а номінальна швидкість становить 4000 об/хв.
Один варіант розміщення просуває далі й публікує миттєве максимальне значення 5 000 об/хв разом ізі статичним моментом тертя ≥ 320 Н·м. Це єдиний варіант у діапазоні, для якого вказано значення моменту, а не номінальне значення моменту.
Електрична характеристика |
Значення в усьому діапазоні |
Напруга котушки |
24 В — один варіант також зазначає 12 В / 24 В для встановлення X426 / X430 |
Потужність згортки |
60 Вт, 62 Вт у варіанта з розмірами 260 × 216 (зазначено як ≤ 60 Вт та ≤ 62 Вт у блоках характеристик, 60 Вт — у таблиці параметрів постачальника) |
Номінальна швидкість |
4 000 об/хв |
Рейтинг для вищих швидкостей |
миттєве значення 5 000 об/хв, зазначене для варіанта з розмірами 260 × 216 |
Крутяний момент |
номінальне значення 240 Н·м у чотирьох варіантах; статичний момент тертя ≥ 320 Н·м у варіанта з розмірами 260 × 216 |
3. Інтерфейс два — механічна частина: шків і паз
Механічний інтерфейс — це те місце, де найчастіше купують неправильні деталі, оскільки позначення пазів у цьому діапазоні не вказано в нотації PK. Постачальник пише 2A2B, 2A-2B або 2A+2B — три різні написання одного й того самого розташування пазів залежно від того, яке поле ви читаєте.
Механічна характеристика |
Значення в усьому діапазоні |
Позначення шківів / пазів |
2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (як вказано в кожному переліку) |
Форми зовнішніх розмірів |
260/210 мм · 260 × 216 мм · 226/197 мм (записано як Φ226/Φ197 у таблиці параметрів постачальника) |
Позначення кількості пазів |
Виробник використовує позначення пазів A/B; нотація PK не зустрічається в жодному переліку цього діапазону |
Одинарна суворий вага |
10,000 кг · 14,000 кг · 15,000 кг · 17,000 кг · 18,000 кг у п’яти одиницях |
4. П’ять муфт, одна порівняльна сітка
Усі значення, зафіксовані в переліках, поруч одне з одним. Читайте сітку по рядку, що вас цікавить, а не зверху вниз.
Атрибут |
260/210 2A2b |
260 × 216 мм |
226/197 2A2B |
4050294 |
260/-210 2A–2B |
Паз |
2A2B |
2A2B (2A+2B у таблиці параметрів) |
2A2B |
2A2B |
2A-2B |
Напруга котушки |
24 В |
24 В |
24 В — 12 В / 24 В вказано в одному й тому самому переліку |
24 В |
24 В |
Потужність згортки |
60 Вт |
≤ 62 Вт |
60 Вт |
60 Вт |
60 Вт |
Номінальна швидкість |
4 000 об/хв |
5 000 об/хв миттєво |
4 000 об/хв |
4 000 об/хв |
4 000 об/хв |
Крутяний момент |
240 Н·м |
≥ 320 Н·м статичне тертя |
240 Н·м |
240 Н·м |
240 Н·м |
Підходить для компресора |
FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390-650 |
Thermo King X426, X430 |
HISPACOLD 4050294 |
BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
Одинарна суворий вага |
15.000 кг |
18.000 кг |
17.000 кг |
14.000 кг |
10.000 кг |
Гарантія |
1 рік |
1 рік |
1 рік |
1 рік |
1 рік |
5. Відповідність будь-якого інтерфейсу вашому компресору
Два маршрути, залежно від того, що ви вже знаєте.
Якщо ви знаєте модель компресора
Працюйте з рядка *підходить для компресора* у таблиці. Діапазон охоплює серію Bitzer 4 (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), BOCK FKX-40 та FKX40, клас 390–650, HISPACOLD 4050294 та Thermo King X426 / X430.
Якщо у вас є лише стара муфта
Виміряйте шків за його найбільшим діаметром і запишіть розташування пазів так, як воно нанесене або відлито на передній поверхні шківа. Три зовнішні форми в цьому діапазоні — 260/210, 260 × 216 та 226/197 — несумісні між собою, а форма пазів визначає ремінь.
6. Вимірюйте перед замовленням
1. Найбільший діаметр шківа — 260 або 226 одразу розділяє дві сім’ї.
2. Розташування пазів, як вказано — очікуйте позначення A/B замість номера PK на цих одиницях.
3. Напруга котушки — 24 В є стандартною для всього діапазону; підтвердьте 12 В / 24 В, якщо ваш транспортний засіб має систему 12 В.
4. Модель компресора — саме вона зазвичай однозначно визначає вибір.
5. Надішліть нам три цифри або фотографію передньої частини шківа, і ми підтвердимо посилання перед відправленням.

муфта 260/210 2A2b, 24 В, 60 Вт — для FKX40 та Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
муфта 260 × 216 мм — пристрій, що забезпечує 5 000 об/хв і ≥ 320 Н·м.
муфта 226/197 2A2B для холодильних установок Thermo King X426 та X430.
Муфта для встановлення HISPACOLD 4050294.

муфта 260/–210 2A-2B для BOCK FKX-40 та Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
Питання 1. Чи використовують ці муфти позначення пазів PK?
Ні. У всіх позиціях цього асортименту пази позначено як 2A2B, 2A-2B або 2A+2B. Позначення PK у жодній із п’яти позицій не зустрічається, тому не перетворюйте одне на інше під час порівняння з каталогом.
Питання 2. Яка напруга котушки: 12 В чи 24 В?
24 В — у чотирьох із п’яти одиниць. Для одиниці 226/197 для Thermo King X426 / X430 у різних полях одного й того самого опису вказано як 24 В, так і 12 В / 24 В.
П3. У чому різниця між 240 Н·м і ≥ 320 Н·м?
Значення 240 Н·м — це номінальний крутний момент, зафіксований на чотирьох одиницях. Значення ≥ 320 Н·м для моделі 260 × 216 вказано як статичний момент тертя — це інший тип вимірювання; до того ж, ця одиниця має граничну швидкість обертання 5000 об/хв.
П4. Яке зчеплення підходить для Bitzer 4NFCY?
Три з п’яти моделей підходять для серії Bitzer 4: 260/210 2A2b та 260/-210 2A-2B включають у переліку сумісності 4U / 4T / 4P / 4NFCY, а модель 260 × 216 включає 4PFCY / 4NFCY разом із FKX40 та класом 390–650.
П5. Яка гарантія?
1 рік на всі п’ять одиниць.
7. Сертифікати, програма випробувань та інспекція
Площа |
Статус |
IATF 16949 Система управління якістю в автомобільній галузі |
Сертифіковано |
Рамкова система контролю процесів ISO 9001 |
Застосовується на етапах вхідного контролю, контролю в процесі виробництва та випробувань готової продукції |
Аудит TÜV Rheinland на місці |
Пройдено |
Власні випробувальні інструменти |
Кілька одиниць; 100 % вхідний контроль матеріалів |
Режим випробувань компонентів |
Динамічне збалансування, електричні характеристики, високі/низькі температури, термін служби |
Незалежний інспекційний контроль перед відправленням |
SGS / BV / TÜV, за встановленим стандартом, наприклад AQL |
Декларації про відповідність CE / RoHS (вентилятори та двигуни) |
Офіційно видані з урахуванням вимог ринку призначення |
FCC (Північна Америка) |
Можливо врахувати вимоги |
Докази, які ви справді можете використовувати: тестові дані щодо моделі, яку ви купуєте, доступні за запитом, а підприємство відкрите для вашого власного аудиту або інспекції TÜV, SGS чи BV перед відправленням.
8. Реєстр сертифікатів та випробувальних звітів
Усе, що має підприємство, за номерами — від реєстрації системи автотранспортної якості до схвалень E-mark, а також декларацій CE, RoHS та низької напруги/ЕМС.
1. Система управління якістю IATF 16949:2016 — сфера застосування: проектування та виробництво повітряних нагнітачів для кондиціонерів [USI CKMMPC] — Сертифікат 126765/A/0001/SM/En (реєстрація в КНР 126765/A/0001/SM/ZH); номер IATF: 0475895. Виданий URS — United Registrar of Systems через URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; перевірка можлива на сайті www.cnca.gov.cn. Виданий 06 червня 2023 року, дійсний до 05 червня 2026 року.
2. Схвалення за правилами ЕКЕ — компоненти для транспортних засобів, придатні для серійного виробництва (E57, Республіка Сан-Марино) — Схвалення E57*COP*1682; звіт про інспекцію ATS-SM-IR-COP-13381. Видано Органом зі схвалення Республіки Сан-Марино (технічна служба RSMAO-01). Інспекцію проведено 15.05.2024, дійсне до 14.05.2026.
3. Схвалення за Правилами ЕКЕ № 10 — електричний/електронний підзбірний вузол, 24 В постійного струму, категорії транспортних засобів M, N та O; тип WLNF343-4 (варіант WZHF2101-3) — Схвалення E57*10R06/02*0809, розширення 00; звіт про інспекцію ATS-SM-IR-10-13380. Видано Органом зі схвалення Республіки Сан-Марино; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; випробування проводила Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025). Звіт від 05.06.2024, схвалення видано 11.07.2024.
4. CE — Директива ЄС щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС, випробувано за стандартами EN IEC 61000-6-3:2021 та EN IEC 61000-6-1:2019 (безщітковий вентилятор) — Сертифікат TBC-C-202308-0315-1; звіт про випробування TBR-C-202308-0315-1. Видано компанією Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. 17 жовтня 2023 року.
5. RoHS — Директива ЄС 2011/65/ЄС із змінами, внесеними директивою (ЄС) 2015/863, випробувано за серією стандартів IEC 62321 (безщітковий вентилятор) — Сертифікат TBC-C-202308-0315-2; звіт про випробування TBR-C-202308-0315-2. Видано компанією Shenzhen Toby Laboratories Inc. 23 жовтня 2023 року.
6. Директива ЄС щодо низької напруги 2014/35/ЄС (Додаток III) та Директива ЄС щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС (Додаток II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (безщітковий вентилятор) — Сертифікат M.2024.206.C110335; звіт TCF-OY20241115-EMCLVD-A. Видано UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Анкара, Туреччина); підтвердження доступне на сайті www.udem.com.tr. Зареєстровано 26.11.2024, дійсно до 25.11.2029.
Слідкуваність. Кожен пункт можна перевірити незалежно: реєстрацію за IATF — через орган, що видає сертифікати, схвалення E57 — через Сан-Маринську владу з узгодження, а декларації CE / RoHS / Низька напруга–ЕМС — через лабораторії, зазначені в документах. У сертифікатах на безщіткові вентилятори перелічені моделі, які вони охоплюють; ми надсилаємо їх за запитом.
Sertifikat reiestratsii za standartom IATF 16949:2016 126765/A/0001/SM/En — diisnyi do 05 chervnia 2026 r.
Typove zatverdzhennia ECE E57*COP*1682, Respublika San-Marino — diisne do 14.05.2026.
Sertifikat CE/EMC TBC-C-202308-0315-1 — zvit pro vyprobuvannia TBR-C-202308-0315-1.
Deklaratsiia RoHS TBC-C-202308-0315-2 — zvit pro vyprobuvannia TBR-C-202308-0315-2.
Sertifikat nyzʹkoi napruhy/EMC M.2024.206.C110335 — diisnyi do 25.11.2029.
9. Обсяги замовлення та терміни виробництва
Чотири питання, які виникають практично при кожному першому замовленні, і їхні відповіді такі, як ми подаємо їх у комерційній пропозиції.
Питання |
Відповідь |
Яка мінімальна кількість замовлення (MOQ)? |
Стандартні товари з каталогу починаються від 1–2 штук; партійні товари зазвичай становлять 6–50 штук; індивідуальні товари залежать від інструментів та технологічного процесу. |
Чи можу я почати з пробного замовлення? |
Так — пробна мала партія є звичайним підходом. Спочатку підтвердьте якість, а потім нарощуйте обсяги після доведення ефективності на вашому ринку. |
Яка тривалість терміну виробництва? |
Час виробництва — це період від підтвердження замовлення до готовності товарів до відправки. Якщо у офіційному переліку вказано відповідне значення, воно відтворюється в таблиці нижче. |
Що мені потрібно надіслати? |
Оригінальний номер (OE), якщо він у вас є; інакше — назву бренду та модель або фотографії старої деталі з вимірами. |
Термін виконання підтверджується в комерційній пропозиції, а не оцінюється приблизно. Точний термін виробництва залежить від замовленої кількості та поточного виробничого графіку, тому він вказується в комерційній пропозиції конкретно, а не у вигляді діапазону.
Номер деталі / модель |
Мінімальна кількість замовлення |
Термін виробництва |
WLC14 |
1 штука |
1–10 штук: 15 днів; 10 штук: узгоджується окремо |
6FY-260/216 |
1 штука |
1–100 штук: 10 днів; понад 100 штук: за домовленістю |
260/-210 2A–2B |
Мінімальна кількість замовлення відсутня — приймаються будь-які обсяги |
1–100 штук: 35 днів; понад 100 штук: за домовленістю |
Як опубліковано у офіційному переліку для кожного зазначеного вище артикулу. Термін виробництва — це період, необхідний для виготовлення товару до його відправлення; точний термін для вашого обсягу вказується у комерційній пропозиції.
10. Завод, що випускає цей компонент
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. заснована в 2007 році та спеціалізується виключно на виробництві компонентів систем кондиціювання повітря для автобусів і вантажівок — саме тому асортимент глибокий, а не широкий.
Факт про завод |
Деталі |
Встановлено |
2007 |
Досвід роботи в галузі |
Понад 15 років досвіду у виробництві компонентів кондиціонерів для автобусів і вантажівок |
Розташування |
Економіко-технологічна зона Сянтань, провінція Хунань, Китай |
Працівники |
80+ |
Площа заводу |
5 000–10 000 м² |
Річний обсяг продажів |
Понад 90 мільйонів юанів |
Річний обсяг виробництва |
Понад 800 000 одиниць |
Експортні ринки |
Більше 50 країн |
Власні виробничі процеси |
Намотування двигунів, лиття під тиском, штампування, остаточна збірка та випробування |
Партнерська мережа |
68 співпрацюючих заводів, що забезпечують гнучкі потужності ланцюга поставок у період пікового попиту та при великих замовленнях |
Alibaba.com |
Золотий постачальник понад 12 років; рейтинг магазину — 4,7 із 5; частка вчасно доставлених замовлень — 91,2 % |
Швидкодія |
Середній час відповіді — не більше 3 годин; частка вчасних відповідей — 99,07 %; близько 52 % запитів отримують відповідь протягом 5 хвилин |
Чому це має комерційне значення: деталі виготовлюються на власному заводі, а не закуповуються й перепродаються, тому технічне запитання щодо компресора, вентилятора чи водяного насоса надходить безпосередньо до осіб, які їх виготовляють.
11. Завод і виробничі лінії на фотографіях
Впевненість випливає з якості, а якість змінює світ — саме тому виробнича лінія, що виготовляє цей компонент, відкрита для вашого огляду.
Завод у економічній та технологічній зоні розвитку Сянтань, провінція Хунань, Китай.
Складальна лінія — блоки вентиляторів і нагнітачів збирають і перевіряють на робочому столі.
Власне намотування двигуна — статори намотують на автоматичному намотувальному верстаті.
Виробнича лінія — компоненти розміщені на робочих місцях уздовж лінії.
Склад готової продукції — експортні коробки розміщені для відправки.
Стіна бренду та сертифікати й зразки продукції, представлені на місці, на заводі.
Візит — найшвидший спосіб ухвалити рішення щодо закупівлі. Адреса та доступ до виробничої лінії відкриті для покупців, які бажають перевірити потужності, обладнання та контроль якості перед підписанням програми. Перевірка перед відправленням від SGS, BV або TÜV за стандартом, який ви визначаєте, є частиною процесу, а не винятком.
Деталі на цій сторінці намотують, формують, штампують, збирають і тестують у заводі, показаному вище, тож технічне запитання надходить безпосередньо до осіб, які їх виготовляють, а не проходить через торговельне відділення.
12. Приватна марка та індивідуальна розробка
Ви хочете |
Маршрут |
Що ви надсилаєте |
Ваш бренд на деталі, яку ми вже виробляємо |
Приватна мітка ODM — шовкографія, етикетка, коробка, інструкція, гарантійний квиток |
Брендові зображення, специфікація упаковки |
Копія деталі без креслення |
Зворотне інженерне проектування на основі зразка — розбирання, вимірювання, аналіз матеріалу, відтворення параметрів |
Сам зразок |
Деталь за вашими власними специфікаціями |
Повна індивідуалізація — розміри, електричні параметри, кріплення |
2D/3D-креслення або таблиця параметрів |
Деталь, якої ще не існує |
Розробка на основі проекту — від концепції до виробництва |
Специфікація, цільова вартість або формулювання проблеми |
Цикл розробки. Збір вимог розпочинається відразу після надходження будь-якого одного вхідного елемента — номера ОЕ, зразка, креслення або таблиці параметрів. Після цього йде підтвердження рішення, включаючи просторове співставлення та комерційну пропозицію. У типовому проекті на основі зразка зразок виготовляється приблизно за 30 днів; серійне складське запасування здійснюється через 40–60 днів після схвалення зразка, залежно від технологічного процесу та обсягу замовлення.
Положення щодо вартості. Невеликі зміни, такі як шовкова екранна друкована продукція, етикетки або довжина жгута, зазвичай безкоштовні або передбачають невелику плату за редагування. Для нових інструментів передбачається вартість форми, яка повертається або амортизується після досягнення домовленого обсягу виробництва. Обсяги спеціальних замовлень залежать від типу інструментів та технологічного процесу, і компанія свідомо приймає пробні замовлення малими партіями, які більші виробничі потужності відмовляються виконувати.
Слідкуваність. Для спеціалізованих деталей передбачено вимірювальне картування та пробну збірку на етапі розробки, зразок перед серійним виробництвом, а також інспекцію першого виробу й вибірковий контроль у процесі виробництва з документуванням ключових розмірів, динамічного балансу та електричних параметрів.
13. Хто купує це та що воно замінює
Клієнтами для цієї деталі є оптові продавці та мережі ремонтних майстерень, а не окремі покупці — це визначає, як для них працюють цифрові показники.
Спочатку універсальні моделі, потім — спеціальні оригінальні запчастини: це звичайна стратегія комплектації складських запасів. Зберігаємо універсальні моделі на 12 В / 24 В для задоволення спонтанного попиту, а потім додаємо спеціальні оригінальні запчастини за номерами, які регулярно замовляють ваші постійні клієнти.
14. Найпоширеніші запитання щодо покупок
П1. Який мінімальний обсяг замовлення я можу розмістити?
Стандартні товари з каталогу доступні від 1–2 штук (деякі вентилятори — від 1 штуки, вентилятори конденсаторів — від 2 штук); партійні товари зазвичай становлять 6–50 штук; індивідуальні товари залежать від необхідних інструментів та технологічних процесів.
П2. Чи можу я перевірити якість перед масовим замовленням?
Так — пробне замовлення невеликими партіями є звичайною практикою. Спочатку підтверджується якість і співпраця на низькій кількості, а потім обсяги збільшуються. Узгоджені кількість, терміни виробництва та спосіб доставки підтверджуються разом із комерційною пропозицією.
Питання 3. Яка гарантія надається?
1 рік на всі товари.
Питання 4. Як ви упаковуєте товар для експорту?
Стандартна експортна упаковка — внутрішня коробка, зовнішній картонний короб, амортизуючі вставки — включена в комерційну пропозицію. Можна додати кольорові коробки, дерев’яні ящики, палетизацію та брендове друкування. Упаковка розроблена відповідно до вимог морських перевезень, перед відправленням проводиться перевірка на стійкість до падінь та стиснення.
Питання 5. Чи можна організувати інспекцію сторонньою організацією?
Так. Організації SGS, BV або TÜV можуть провести інспекцію перед відправленням за стандартом, який ви вкажете (наприклад, вибірковий контроль за AQL), і товар відправляється лише після успішного проходження інспекції.
Питання 6. Чи можна помістити кілька моделей у один контейнер?
Так. Підтримується завантаження кількох моделей у один контейнер, при цьому коробки маркуються за призначенням, що дозволяє ефективніше використовувати простір і розподіляти вартість перевезення між більшою кількістю одиниць.
Надішліть нам розміри шківа
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — заснована у 2007 році, сертифікований виробник автокондиціонерів для автобусів і вантажівок, електровентиляторів, повітряних нагнітачів, освітлювальних приладів та компонентів генераторів за стандартами ISO 9001 та IATF 16949.
Надайте нам найбільший діаметр шківа, позначення паза та модель вашого компресора — або фотографію передньої частини шківа — і ми підтвердимо муфту протягом 24 годин.
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Стаціонарний телефон: +86-0731-82034997 / 82034998
Електронна пошта: [email protected] | Веб-сайти: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Надішліть нам ваш OEM-номер деталі, модель транспортного засобу або креслення — ми надішлемо вам цитату та технічний опис протягом 24 годин.