Մեխանիզմը բաղկացած է երկու մակերեսներից՝ ավտոբուսի օդի սառեցման սեղմիչի մագնիսային մեխանիզմներ
260/210 2A2b · 260 × 216 մմ · 226/197 2A2B · 24 Վ և 12 Վ / 24 Վ · 60 Վտ և ավելի բարձր · Երաշխիք՝ 1 տարի
Փաստաթղթի տեսակը՝ OEM փոխարինման ապրանքի ֆայլ | Շարք՝ հինգ մագնիսական միացումներ | Երաշխիք՝ 1 տարի
- Ընդհանուր տեսք
- Առաջարկվող ապրանքներ
- Գնորդների պրոֆիլը՝ ավտոմեքենաների մասերի մեծածախ վաճառողներ, օդի սառեցման համակարգերի վերակառուցման արհեստանոցներ և ավտոմեքենաների պահեստային մեքենաների սեփականատերեր Մերձավոր Արևելքում, Հարավային Ամերիկայում, Հարավարևելյան Ասիայում և Արևելյան Եվրոպայում:
- Շուկայի կենտրոնացումը՝ Մեքսիկան, Արաբական Միացյալ Էմիրությունները և Ֆիլիպինները են երեք ամենամեծ արտահանման շուկաները:
- Խաչային հղումներ ունեցող բրենդեր՝ SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo և Hwasung Thermo:
- Մեքենաների ծածկույթը՝ ավտոմեքենաներ, ավտոբուսներ և միկրոավտոբուսներ, ծանր բեռնատարներ և կիսաշարժականներ, ինչպես նաև մեծ մեքենաներ, այդ թվում՝ շինարարական տեխնիկա, բարձրացնող մեքենաներ և հանքային բեռնատարներ:
- Կրկնակի գնորդների պայմանները՝ երկարաժամկետ գործընկերները ստանում են նվիրված հաշվի սպասարկում, առաջնահերթ արտադրական պլանավորում և մակարդակային վերադարձման քաղաքականություն:
- Վերահաստատումը՝ գործարանի այցելությունները և աուդիտները թույլատրվում են, իսկ հարթակի գրառումները (վարկանիշը, ժամանակին առաքման ցուցանիշը) հանրային են:
1. Նույն մեխանիզմը ձախողվում է երկու ամբողջությամբ տարբեր պատճառներով
Մագնիսային մեխանիզմը ունի էլեկտրական և մեխանիկական ինտերֆեյսներ, որոնք ձախողվում են անկախ մեկը մյուսից: Վառված սարքավորում և մաշված պտտվող սալիկի փոսը տարբեր խափանումներ են՝ տարբեր ախտանիշներով. երբ մեխանիզմը գնվում է սխալ չափսերով, հաճախ այդ երկուսից մեկը է սխալ ընտրված:
Այսպիսով, այս էջը նույն կերպ է բաժանում տիրույթը: Կարդացեք 2-րդ բաժինը էլեկտրական մասի վերաբերյալ, 3-րդ բաժինը՝ մեխանիկական մասի վերաբերյալ: Շատ գնորդներին անհրաժեշտ է միայն մեկը:
Ախտանիշների ուղեցույց: Կոմպրեսոր ընդհանապես չի միանում → սկսեք էլեկտրական մասից: Սեղմարկիչը միանում է, սակայն ժապավենը սահում է, սուլում է կամ քայքայվում է → սկսեք մեխանիկական մասից:
2. Առաջին ինտերֆեյսը՝ Էլեկտրական մասը. սարքավորումը
Էլեկտրական ինտերֆեյսը սահմանվում է երեք ցուցանիշով՝ սարքավորման լարում, սարքավորման հզորություն և, որոշ մոդելներում, մեխանիզմի հաշվարկված պտտման արագությունը: Այս տիրույթում սարքավորումը նշված է 24 Վ լարմամբ, հզորությամբ՝ 60 Վտ և ավելի, իսկ հաշվարկված արագությունը՝ 4000 տ/ր:
Մեկ ցուցադրում ավելի շատ է մղում և հրապարակում 5000 տ/ր-ի ակնթարային մեծագույն արժեք՝ ստատիկ շփման մեխանիկական մոմենտի արժեքով ≥ 320 Ն·մ: Դա միակ միավորն է շարքում, որի համար նշված է մեխանիկական մոմենտի արժեք, այլ ոչ թե նոմինալ մեխանիկական մոմենտի արժեք:
Էլեկտրական բնութագիր |
Արժեքը ամբողջ շարքում |
Սարքի լարում |
24 Վ — մեկ ցուցադրում նաև նշված է 12 Վ / 24 Վ X426 / X430 մոդելների համար |
Ստատիկ հզորություն |
60 Վտ, 260 × 216 միավորի դեպքում՝ 62 Վտ (բնութագրերի բլոկներում նշված է որպես ≤ 60 Վտ և ≤ 62 Վտ, մատակարարի պարամետրերի աղյուսակում՝ 60 Վտ) |
Վարկանիշային արագություն |
4000 տ/ր |
Բարձր արագության վարկանիշ |
5000 տ/ր ակնթարային, նշված է 260 × 216 միավորի վրա |
Տոմպ |
չորս միավորների համար նոմինալ 240 Ն·մ; 260 × 216 միավորի համար ստատիկ շփման մեխանիկական մոմենտ ≥ 320 Ն·մ |
3. Ինտերֆեյս երկուս՝ մեխանիկական կողմ. շառավիղ և ակոս
Մեխանիկական ինտերֆեյսը այն տեղն է, որտեղ ամենաշատը սխալ մասեր են գնվում, քանի որ այս շարքում գրանցված փոսիկների նշանակումը չի գրվում PK նշանակմամբ: Մատակարարը գրում է 2A2B, 2A-2B կամ 2A+2B՝ նույն փոսիկների դասավորության երեք տարբեր ձևակերպում, կախված նրանից, թե որ դաշտում եք կարդում:
Մեխանիկական հատկանիշ |
Արժեքը ամբողջ շարքում |
Շառավիղի / փոսիկների նշանակումներ |
2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (ինչպես գրված է յուրաքանչյուր ցուցակում) |
Արտաքին չափսերի ձևեր |
260/210 մմ · 260 × 216 մմ · 226/197 մմ (գրանցված է որպես Φ226/Φ197 մատակարարի պարամետրերի աղյուսակում) |
Փոսիկների քանակի նշանակում |
Արտադրողը օգտագործում է A/B փոսիկների նշանակումներ՝ PK նշանակումը չի հայտնվում այս շարքի որևէ ցուցակում |
Միայն կշռապահեստ |
10.000 կգ · 14.000 կգ · 15.000 կգ · 17.000 կգ · 18.000 կգ՝ հինգ միավորների վրա |
4. Հինգ մեխանիզմներ, մեկ համեմատական ցանց
Բոլոր արժեքները, որոնք ցուցակավորված են, կողակի դասավորված։ Կարդացեք ցանցը համապատասխան տողով՝ ձեզ հետաքրքրող տողով, ոչ թե վերևից ներքև։
Հատկություն |
260/210 2A2b |
260 × 216 մմ |
226/197 2A2B |
4050294 |
260/-210 2A-2B |
Գույդ |
2A2B |
2A2B (2A+2B պարամետրերի աղյուսակում) |
2A2B |
2A2B |
2A-2B |
Սարքի լարում |
24 Վ |
24 Վ |
24 Վ — 12 Վ / 24 Վ նշված է նույն ցուցակում |
24 Վ |
24 Վ |
Ստատիկ հզորություն |
60 W |
≤ 62 Վտ |
60 W |
60 W |
60 W |
Վարկանիշային արագություն |
4000 տ/ր |
5000 ԴՊՄ՝ ակնթարտային |
4000 տ/ր |
4000 տ/ր |
4000 տ/ր |
Տոմպ |
240 Ն·մ |
≥ 320 Ն·մ՝ ստատիկ շփման դեպքում |
240 Ն·մ |
240 Ն·մ |
240 Ն·մ |
Համատեղելի է սեղմանավորի հետ |
FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390-650 |
Thermo King X426, X430 |
HISPACOLD 4050294 |
BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
Միայն կշռապահեստ |
15.000 կգ |
18.000 կգ |
17.000 կգ |
14.000 կգ |
10.000 կգ |
Երաշխիք |
1 տարի |
1 տարի |
1 տարի |
1 տարի |
1 տարի |
5. Ձեր սեղմանակին համապատասխանող միացման տարբերակի ընտրություն
Երկու ճանապարհ՝ կախված նրանից, թե ինչ եք արդեն իմանում։
Եթե ձեզ հայտնի է սեղմանակի մոդելը
Աշխատեք *համապատասխանում է սեղմանակին* տողից ցանցում։ Շրջանակը ընդգրկում է Bitzer-ի 4-շարքը (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), BOCK-ի FKX-40 և FKX40, 390-650 դասը, HISPACOLD-ի 4050294 և Thermo King-ի X426/X430։
Եթե ձեզ միայն հին մեխանիզմն է հայտնի
Չափեք շառավիղը նրա ամենամեծ տրամագծով և գրանցեք ակոսների դասավորությունը՝ ինչպես այն վերարտադրված է շառավիղի մակերեսին տպված կամ ձուլված ձևով։ Այս շրջանակի երեք արտաքին ձևերը՝ 260/210, 260 × 216 և 226/197՝ փոխանակելի չեն, իսկ ակոսների ձևն է որոշում ժապավենի տեսակը։
6. Պատվերը տալելուց առաջ չափեք
1. Ամենամեծ շառավիղը՝ 260 կամ 226, անմիջապես բաժանում է երկու ընտանիքները։
2. Սայթակների դասավորությունը՝ ըստ նշվածի՝ սպասել Ա/Բ նշանակման, այլ ոչ թե PK համարի այս միավորների վրա։
3. Կոճի լարումը՝ 24 Վ ստանդարտ է ամբողջ շարքում՝ հաստատեք 12 Վ / 24 Վ-ը, եթե ձեր մեքենան 12 Վ համակարգ է։
4. Կոմպրեսորի մոդելը՝ սա մեկն ամենայն հավանականությամբ լուծում է հարցը։
5. Ուղարկեք մեզ երեք թվերը կամ պուլիի մետաղապատյանի լուսանկարը, և մենք հաստատելու ենք հղումը մինչև ուղարկումը։

260/210 2A2b մեխանիզմ, 24 Վ, 60 Վտ՝ FKX40-ի և Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY-ի համար։
260 × 216 մմ մեխանիզմ՝ միավորը, որն ունի 5000 տ/ր և ≥ 320 Ն·մ ցուցանիշները։
226/197 2A2B մեխանիզմ՝ Thermo King X426 և X430 սառեցման միավորների համար։
HISPACOLD 4050294 մոդելի համար մեխանիզմ։

260/-210 2A-2B մեխանիզմ՝ BOCK FKX-40 և Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY մոդելների համար։
Q1. Արդյո՞ք այս մեխանիզմները օգտագործում են PK գրառման ձևաչափը։
Ոչ։ Այս շարքի բոլոր ցուցակներում գրանցված է 2A2B, 2A-2B կամ 2A+2B գրանցման ձևաչափը։ PK գրառման ձևաչափը չի հանդիպում հինգ ցուցակներից որևէ մեկում, հետևաբար կատալոգի հետ համեմատելիս մեկը մյուսին չպետք է վերափոխել։
Q2. Շրջանակը 12 Վ է, թե՞ 24 Վ։
հինգ միավորներից չորսի դեպքում՝ 24 Վ։ Thermo King X426/X430 մոդելի համար նախատեսված 226/197 միավորի դեպքում նույն ցուցակի տարբեր դաշտերում նշված են ինչպես 24 Վ, այնպես էլ 12 Վ/24 Վ արժեքները։
Q3. Ինչ է տարբերությունը 240 Ն·մ և ≥320 Ն·մ արժեքների միջև։
240 Ն·մ արժեքը չորս միավորների վրա նշված նոմինալ պտտման մոմենտն է։ ≥320 Ն·մ արժեքը 260×216 միավորի վրա նշված է որպես ստատիկ շփման մոմենտ՝ այլ չափման մեթոդ, և այդ միավորը նաև ունի 5000 տ/ր պահումային արագության վարկանիշ։
Q4. Ո՞ր մեխանիզմն է համատեղելի Bitzer 4NFCY մոդելի հետ։
Հինգ միավորներից երեքը համատեղելի են Bitzer 4-շարքի հետ․ 260/210 2A2b և 260/-210 2A-2B միավորները ներառում են 4U/4T/4P/4NFCY մոդելները, իսկ 260×216 միավորը ներառում է 4PFCY/4NFCY մոդելները՝ FKX40-ի և 390-650 դասի հետ միասին։
Հարց 5. Ի՞նչ երաշխիք է տարածվում:
1 տարի բոլոր հինգ միավորների համար։
7. Սերտիֆիկատներ, փորձարկման ռեժիմ և ստուգում
Մակերես |
Վիճակ |
IATF 16949 Ավտոմոբիլային որակի կառավարում |
Ստատուսավորված |
ISO 9001 գործընթացի վերահսկման համակարգ |
Իրականացվում է մուտքային ստուգման, ընթացիկ վերահսկման և վերջնական արտադրանքի փորձարկման ընթացքում |
TÜV Rheinland-ի տեղական աուդիտ |
Անցավ |
Ներքին փորձարկման սարքեր |
Մի քանի միավոր՝ նյութերի մուտքային ստուգման 100%-անոց մակարդակ |
Բաղադրիչների փորձարկման ռեժիմ |
Դինամիկ հավասարակշռություն, էլեկտրական արդյունավետություն, բարձր/ցածր ջերմաստիճան, երկարատև օգտագործման ժամկետ |
Փոխադրման առաջ երրորդ կողմի ստուգում |
SGS / BV / TÜV, ըստ նշված ստանդարտի, օրինակ՝ AQL |
CE / RoHS հայտարարություններ (պտտվող մեքենաների և շարժիչների արտադրանք) |
Տրվում է նպատակային շուկայի պահանջներին համապատասխան |
FCC (Հյուսիսային Ամերիկա) |
Պահանջները կարող են բավարարվել |
Դուք իրականում կարող եք օգտագործել այս տվյալները. ձեր գնման մոդելի փորձարկման տվյալները հասանելի են հարցման դեպքում, իսկ գործարանը բաց է ձեր սեփական ստուգման կամ TÜV, SGS կամ BV ստուգման համար մեքենաների ուղարկման առաջ
8. Սերտիֆիկացման և փորձարկման զեկույցների գրանցամատյան
Գործարանում պահվող ամենայն ինչ՝ համարակալված. սկսած ավտոմեքենայային որակի համակարգի գրանցումից մինչև E-նշանի հաստատումները և CE, RoHS, ցածր լարման/ԷՄՀ հայտարարությունները
1. IATF 16949:2016 որակի կառավարման համակարգ. ոլորտ՝ օդային սառեցման համար օդի փչիչների նախագծումն ու արտադրությունը [USI CKMMPC]. Սերտիֆիկատ 126765/A/0001/SM/En (Չինաստանի գրանցում 126765/A/0001/SM/ZH); IATF համար՝ 0475895. Տրամադրվել է URS-ի կողմից՝ United Registrar of Systems, տրամադրվել է URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.-ի միջոցով. ստուգելի է www.cnca.gov.cn կայքում. տրամադրվել է 2023 թ. հունիսի 6-ին, վավեր է մինչև 2026 թ. հունիսի 5-ը
2. ECE-ի տիպի հաստատում՝ մեքենաների համար նախատեսված բաղադրիչներ, որոնք թույլատրված են սերիական արտադրության համար (E57, Սան Մարինոյի Հանրապետություն)՝ Հաստատում E57*COP*1682; ստուգման զեկույց ATS-SM-IR-COP-13381: Տրամադրվել է Սան Մարինոյի Հանրապետության Համապատասխանության մարմնի կողմից (տեխնիկական ծառայություն RSMAO-01): Ստուգվել է 2024 թվականի մայիսի 15-ին, վավեր է մինչև 2026 թվականի մայիսի 14-ը:
3. ECE-ի 10-րդ կանոնադրության հաստատում՝ էլեկտրական/էլեկտրոնային ենթահամակարգ, 24 Վ մշտադենս, մեքենաների M, N և O կատեգորիաների համար; տիպ WLNF343-4 (տարատեսակ WZHF2101-3)՝ Հաստատում E57*10R06/02*0809, ընդլայնում 00; ստուգման զեկույց ATS-SM-IR-10-13380: Տրամադրվել է Սան Մարինոյի Հանրապետության Համապատասխանության մարմնի կողմից; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; փորձարկվել է Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd.-ի կողմից (ISO 17025): Զեկույցը՝ 2024 թվականի հունիսի 5-ին, հաստատումը՝ 2024 թվականի հուլիսի 11-ին:
4. CE — Էլեկտրամագնիսային համատեղելիության ուղեցույց 2014/30/EU, փորձարկված EN IEC 61000-6-3:2021 և EN IEC 61000-6-1:2019 ստանդարտներով (առանց մետաղալարի օդափոխիչ) — Հավաստագիր TBC-C-202308-0315-1; փորձարկման զեկույց TBR-C-202308-0315-1: Տրամադրել է Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. ընկերությունը: 2023 թվականի հոկտեմբերի 17-ին:
5. RoHS — 2011/65/EU ուղեցույցը՝ փոփոխված (EU) 2015/863 որոշմամբ, փորձարկված IEC 62321 շարքի ստանդարտներով (առանց մետաղալարի օդափոխիչ) — Հավաստագիր TBC-C-202308-0315-2; փորձարկման զեկույց TBR-C-202308-0315-2: Տրամադրել է Shenzhen Toby Laboratories Inc. ընկերությունը: 2023 թվականի հոկտեմբերի 23-ին:
6. Ցածր լարման ուղեցույց 2014/35/EU (III հավելված) և Էլեկտրամագնիսային համատեղելիության ուղեցույց 2014/30/EU (II հավելված) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (առանց մետաղալարի օդափոխիչ) — Հավաստագիր M.2024.206.C110335; զեկույց TCF-OY20241115-EMCLVD-A: Տրամադրել է UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Անկարա, Թուրքիա); ստուգելի է www.udem.com.tr կայքում: Գրանցված է 2024 թվականի նոյեմբերի 26-ին, վավեր է մինչև 2029 թվականի նոյեմբերի 25-ը:
Հետագծելիություն։ Յուրաքանչյուր տող կարող է ստուգվել անկախ՝ IATF-ի գրանցումը՝ համապատասխան գրանցման կազմակերպության միջոցով, E57-ի հաստատումները՝ Սան Մարինոյի Համապատասխանության մարմնի միջոցով և CE / RoHS / Ցածր լարման-ԷՄԾ հայտարարությունները՝ նշված լաբորատորիաների միջոցով։ Առանց մեխանիզմի օդափոխիչների հաստատումները վկայագրում նշում են ընդգրկված մոդելները, որոնք մենք ուղարկում ենք պահանջի դեպքում։
IATF 16949:2016 գրանցման վկայական 126765/A/0001/SM/En — վավեր մինչև 2026 թ. հունիսի 5-ը:
ECE տիպի հաստատման վկայական E57*COP*1682, Սան Մարինոյի Հանրապետություն — վավեր մինչև 2026 թ. մայիսի 14-ը:
CE / EMC վկայական TBC-C-202308-0315-1 — փորձարկման զեկույց TBR-C-202308-0315-1:
RoHS հայտարարություն TBC-C-202308-0315-2 — փորձարկման զեկույց TBR-C-202308-0315-2:
Ցածր լարման / EMC վկայական M.2024.206.C110335 — վավեր մինչև 2029 թ. նոյեմբերի 25-ը:
9. Պատվերի քանակներ և արտադրության ժամանակահատված
Գրավոր առաջարկում մենք այսպես ենք պատասխանում ամենահաճախ տրվող չորս հարցերին, որոնք առաջանում են գրեթե յուրաքանչյուր առաջին պատվերի դեպքում։
Հարց |
Պատասխան |
Ո՞րն է նվազագույն պատվերի քանակը (MOQ): |
Ստանդարտ կատալոգային ապրանքները սկսվում են 1–2 հատից. սերիական ապրանքները սովորաբար 6–50 հատ են. հատուկ պատվերով արտադրված ապրանքների քանակը կախված է օգտագործվող սարքավորումներից և արտադրական գործընթացից: |
Կարո՞ղ եմ սկսել փորձարկման պատվերով: |
Այո՝ փոքր սերիայով փորձարկումը սովորական ճանապարհն է: Նախ հաստատեք որակը, ապա մեծացրեք արտադրությունը, երբ այն արդեն ապացուցված լինի ձեր շուկայում: |
Քանի՞ ժամանակ է արտադրանքի ժամկետը: |
Արտադրության ժամանակահատվածը սկսվում է պատվերի հաստատման պահից մինչև ապրանքների առաքման պատրաստ լինելը: Եթե պաշտոնական ցուցակում նշված է հղման թիվ, այն վերարտադրված է ստորև բերված աղյուսակում: |
Ի՞նչ պետք է ուղարկեմ: |
Եթե ունեք, ապա OE համարը, հակառակ դեպքում՝ ապրանքանիշի և մոդելի հղումը կամ հին մասի լուսանկարները չափսերով: |
Առաքման ժամանակահատվածը նշվում է գնային առաջարկում, ոչ թե գնահատվում: Ճշգրիտ արտադրության ժամանակահատվածը կախված է ձեր պատվերի քանակից և ընթացիկ արտադրական գրաֆիկից, ուստի այն ներառվում է գնային առաջարկում, այլ ոչ թե նշվում որպես միջակայք:
Մասի համարը / մոդելը |
Minimum Order Quantity-ն առավել փոքր պատվերի քանակն է |
Արտադրության ժամանակ |
WLC14 |
1 հատ |
1–10 հատ՝ 15 օր. 10 հատ՝ բանակցության ենթակա |
6FY-260/216 |
1 հատ |
1–100 հատ՝ 10 օր; 100 հատ՝ քննարկման ենթակա |
260/-210 2A-2B |
Նվազագույն պատվերի չափ չկա՝ ընդունվում է ցանկացած քանակ |
1–100 հատ՝ 35 օր; 100 հատ՝ բանակցվում է |
Ինչպես նշված է վերը նշված յուրաքանչյուր հղման պաշտոնական ցուցակում: Արտադրության ժամանակը նշված ժամանակահատվածն է, որի ընթացքում ապրանքները արտադրվում են ուղարկման առաջ: Ձեր քանակի համար ճշգրիտ ցուցանիշը հաստատվում է առաջարկագրում:
10. Այս մասի հետևում գտնվող գործարանը
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. հիմնադրվել է 2007 թվականին և արտադրում է միայն ավտոբուսների և բեռնատարների օդի սառեցման մասեր՝ այդ պատճառով արտադրանքի շարքը խորն է, բայց ոչ լայն:
Գործարանի փաստ |
Մանրամասն |
Հիմնադրված |
2007 |
Արդյունաբերական փորձ |
Ավելի քան 15 տարի աշխատում է ավտոբուսների և բեռնատարների օդի սառեցման մասերի ոլորտում |
Տեղանք |
Սյանգտանի տնտեսական և տեխնոլոգիական զարգացման գոտի, Հունան նահանգ, Չինաստան |
Աշխատակիցներ |
80+ |
Заводի տարածք |
5,000 – 10,000 մ² |
Տարեկան վաճառք |
Ավելի քան 90 միլիոն յուան |
Տարվա արտադրություն |
800 000-ից ավելի միավոր |
Արտահանման շուկաներ |
Ավելի քան 50 երկիրներ |
Ներքին գործընթացներ |
Շարժիչի մետաղալարի պտույտ, ինջեկցիոն ձուլում, շտամպավորում, վերջնական հավաքածու և փորձարկում |
Գործընկերների ցանց |
68 համագործակցող գործարան՝ առավելագույն սեզոնի և խոշոր պատվերների համար ճկուն մատակարարային շղթայի հզորությամբ |
Alibaba.com կայքը |
Ոսկե մատակարար ավելի քան 12 տարի շարունակ՝ խանութի գնահատականը 4,7/5, ժամանակին առաքման ցուցանիշը՝ 91,2% |
Պատասխանի արդյունավետություն |
Միջին պատասխանման ժամանակը ≤ 3 ժամ, ժամանակին պատասխանման ցուցանիշը՝ 99,07%, հարցումների մոտ 52%-ը պատասխանվում է 5 րոպեի ընթացքում |
Ինչու է դա կարևոր առևտրային տեսանկյունից. մասերը արտադրվում են մեր սեփական գործարանում, այլ ոչ թե գնվում են և վերավաճառվում, այսպես որ սեղմանիչի, օդափոխիչի կամ ջրամղիչ պոմպի վերաբերյալ տեխնիկական հարցը հասնում է այն մարդկանց, ովքեր դրանք ստեղծում են:
11. Բույսը եւ արտադրական գիծը լուսանկարներում
Դաստիարակությունը բխում է որակից, իսկ որակը փոխում է աշխարհը՝ այդ պատճառով այս մասը արտադրող գիծը բաց է ձեր ստուգման համար:
Գործարանը Չինաստանի Հունան նահանգի Սյանգտանի տնտեսական և տեխնոլոգիական զարգացման գոտում
Մոնտաժման գիծը՝ օդի շրջիչների և օդափոխիչների մոնտաժը և ստուգումը սեղանի վրա
Ներքին մոտորի փաթաթում՝ ստատորները փաթաթվում են ավտոմատ փաթաթման մեքենայով:
Արտադրական գիծ՝ բաղադրիչները տեղադրված են գծի երկայնքով գտնվող կայաններում:
Վերջնական արտադրանքի պահեստ՝ արտահանման տուփերը պատրաստված են ուղարկման համար:
Բրենդի պատ և գործարանում տեղադրված վավերագրերի ու հղումների ցուցադրություն:
Այցը ամենաարագ ճանապարհն է մատակարարման որոշումը վերջնականացնելու համար: Հասցեն եւ գծին մուտքը բաց են գնորդների համար, ովքեր ցանկանում են ստուգել հզորությունը, սարքավորումները եւ որակի վերահսկումը՝ ծրագրին միանալուց առաջ: Ձեր ընտրած ստանդարտով SGS, BV կամ TÜV-ի կողմից նախաբեռնման ստուգումը գործընթացի մասն է, ոչ թե բացառություն:
Այս էջի մասերը պտտվում են, ձուլվում, մետաղագործվում, հավաքվում և փորձարկվում են վերը ցուցադրված գործարանում, այնպես որ տեխնիկական հարցը հասնում է այն մարդկանց, ովքեր այն ստեղծում են, այլ ոչ թե անցնում է առևտրային սեղանի միջով:
12. Սեփական բրենդի և հատուկ մշակման ապրանքներ
Դուք ցանկանում եք |
Ճանապարհ |
Դուք ուղարկում եք |
Ձեր բրենդը մեր արդեն արտադրվող մասի վրա |
ODM սեփական բրենդ — սիլկ-սքրին, պիտակ, տուփ, հրահանգների թերթիկ, երաշխիքային քարտ |
Բրենդի գեղարվեստական նյութեր, փաթեթավորման սահմանափակումներ |
Նկարի առանց գծագրի մասի օրինակ |
Օրինակի հիման վրա հակառակ ճարտարագիտություն — քայքայում, չափում, նյութի վերլուծություն, պարամետրերի վերարտադրություն |
Իրական օրինակը |
Մաս ձեր սեփական սահմանափակումներով |
Լիարժեք հարմարեցում՝ չափսեր, էլեկտրական պարամետրեր, մոնտաժ |
2D/3D գծագիր կամ պարամետրերի աղյուսակ |
Մաս, որը դեռ գոյություն չունի |
Նախագծի հիման վրա մշակում՝ գաղափարից մինչև արտադրություն |
Սպեցիֆիկացիա, թիրախային արժեք կամ խնդրի ձևակերպում |
Մշակման ցիկլ։ Պահանջների հավաքագրումը սկսվում է ամենավաղը՝ երբ ստացվում է որևէ մեկ մուտք՝ OE համար, նմուշ, գծագիր կամ պարամետրերի աղյուսակ։ Դրան հաջորդում է լուծման հաստատումը՝ չափսերի համապատասխանեցմամբ և գնային առաջարկով։ Ստանդարտ նմուշի հիման վրա նախագծի դեպքում նմուշը պատրաստվում է մոտավորապես 30 օրվա ընթացքում. զանգվածային պաշարավորումը սկսվում է նմուշի հաստատումից հետո 40–60 օրվա ընթացքում՝ կախված գործընթացից և քանակից։
Արժեքի դիրքը։ Փոքր փոփոխություններ, ինչպես օրինակ՝ սիլկ-սքրին, պիտակներ կամ հարմարեցված միացման գծերի երկարություն, սովորաբար անվճար են կամ վճարվում են փոքր վերանախագծման վճարով։ Նոր սարքավորումների համար նախատեսված մոլդի արժեքը վերադարձվում է կամ ամորտիզացվում է, երբ հաստատված քանակը հասնում է համաձայնեցված մակարդակին։ Հարմարեցված պատվերների քանակը կախված է օգտագործվող սարքավորումներից և գործընթացից, իսկ ընկերությունը համառոտ ընդունում է փոքր սերիայի փորձարկման պատվերներ, որոնք մեծ արտադրամասերը մերժում են։
Հետագծելիություն: Պատվերատվյալ մասերը աջակցվում են չափային քարտեզագրմամբ և փորձարկմամբ մշակման փուլում, սերիական արտադրության առաջին նմուշով, ինչպես նաև առաջին հոդվածի ստուգմամբ և գործընթացի ընթացքում նմուշառմամբ՝ հիմնական չափսերի, դինամիկ հավասարակշռության և էլեկտրական պարամետրերի մասին գրառումներով:
13. Ով է գնում սա և ինչի փոխարեն:
Այս մասի հաճախորդները մեծածախ վաճառողներ են և վերանորոգման ցանցեր՝ այլ ոչ թե մեկական գնորդներ, ինչը ձևավորում է դրանց համար թվային ցուցանիշների աշխատանքը:
Առաջին հերթին համընդհանուր համատեղելիությունն է, երկրորդ հերթին՝ սկզբնական սարքավորման (OE) համար սահմանված մոդելները. պահեստում պահվում է համընդհանուր 12 Վ / 24 Վ շարքը՝ այցելուների պահանջները բավարարելու համար, այնուհետև ձեր կրկնակի գնորդների կողմից համարով պահանջված OE-համատեղելի մոդելները ամրագրվում են:
14. Գնման հարցեր, որոնք մեզ ամենահաճախ տալիս են
Հարց 1. Ինչքան փոքր պատվեր կարող եմ տալ?
Ստանդարտ կատալոգային ապրանքների նվազագույն քանակը կազմում է 1–2 հատ (որոշ օդափոխիչներ՝ 1 հատ, կոնդենսատորի օդափոխիչներ՝ 2 հատ), սերիական ապրանքների համար սովորաբար 6–50 հատ է, իսկ հարմարեցված ապրանքների համար քանակը կախված է օգտագործվող սարքավորումից և արտադրական գործընթացից:
Հարց 2. Կարո՞ղ եմ ստուգել որակը՝ մինչև մեծ քանակով պատվեր տալը:
Այո՝ փոքր սերիայի փորձառական պատվերը սովորական ճանապարհն է: Սկզբում հաստատեք որակը և համագործակցությունը փոքր քանակությամբ, ապա մեծացրեք այն: Համաձայնեցված քանակը, արտադրության ժամանակը և ուղարկման մեթոդը հաստատվում են միասին գնային առաջարկի հետ:
Հարց 3. Ի՞նչ երաշխիք է տրամադրվում:
ամբողջ ապրանքաշարքի համար 1 տարվա երաշխիք:
Հարց 4. Ինչպես եք փաթեթավորում արտահանման համար:
Ստանդարտ արտահանման փաթեթավորումը՝ ներքին տուփ, արտաքին տուփ և հարվածային ամրացումը՝ ներառված են գնային առաջարկում: Կարող են ավելացվել գունավոր տուփեր, փայտե տուփեր, պալետավորում և բրենդի տպագրություն: Փաթեթավորումը նախագծված է ծովային փոխադրման ստանդարտներին համապատասխան, իսկ ուղարկումից առաջ կատարվում է ընկնելու և սեղմման նմուշառում:
Հարց 5. Կարո՞ղ է կազմակերպվել երրորդ կողմի ստուգում:
Այո: SGS, BV կամ TÜV-ը կարող են ստուգել ուղարկման առաջ ձեր նշած ստանդարտի համաձայն, օրինակ՝ AQL նմուշառման հիման վրա, և ապրանքները ուղարկվում են ստուգումն անցնելուց հետո:
Հարց 6. Կարո՞ղ եմ մեկ արկղում խառնել մի քանի մոդել:
Այո: Մեկ մատակարարման մեջ թույլատրվում է բազմամոդելային խառը բեռնափոխադրում՝ փաթեթները նշված են նշանակման վայրով, ինչը ավելի արդյունավետ է օգտագործում տարածքը և բաշխում է փոխադրման ծախսերը ավելի շատ միավորների վրա:
Ուղարկեք մեզ պոլիսպաստի չափսերը
«Հունան Վեյլի ավտոպահեստամասերի» ՍՊԸ — հիմնադրված 2007 թվականին, ISO 9001 և IATF 16949 հավաստագրված ավտոբուսների և բեռնատարների օդորակիչների պահեստամասերի, էլեկտրական օդափոխիչների, փչիչների, լուսավորության և գեներատորի բաղադրիչների արտադրող։
Տրամադրեք մեզ ամենամեծ պոլիսպաստի տրամագիծը, սայլակի նշանակումը և ձեր սեղմանավորի մոդելը՝ կամ պոլիսպաստի ճակատի լուսանկարը, և մենք 24 ժամվա ընթացքում հաստատելու ենք մեխանիզմը:
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Ստացիոնար հեռախոս: +86-0731-82034997 / 82034998
Էլ․ փոստ՝ [email protected] | Կայքեր՝ www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Ուղարկեք մեզ ձեր OEM մասի համարը, մեքենայի մոդելը կամ նկարը, մենք կպատասխանենք 24 ժամվա ընթացքում՝ տրամադրելով գնանշում և տեխնիկական տվյալների թերթիկ։