Spojka je dvě rozhraní – magnetické spojky kompresoru klimatizace autobusů
260/210 2A2b · 260 × 216 mm · 226/197 2A2B · 24 V a 12 V / 24 V · 60 W a vyšší · záruka 1 rok
Typ dokumentu: soubor náhradního výrobku OEM | Rozsah: pět magnetických spojek | Záruka: 1 rok
- Přehled
- Doporučené produkty
- Profil kupujících – velkoobchodníci pro náhradní díly, dílny specializující se na přestavbu klimatizace a zákazníci provozující vozové parky v Blízkém východě, Jižní Americe, jihovýchodní Asii a východní Evropě.
- Koncentrace trhu – Mexiko, Spojené arabské emiráty a Filipíny jsou tři největší exportní trhy.
- Značky, které lze nahradit – SPAL, Valeo, Thermo King, Webasto, Scania, Yutong, DAF, Mercedes, Volvo a Hwasung Thermo.
- Pokrytí vozidel – osobní automobily, autobusy a klimatizované autobusy, těžká nákladní vozidla a polotáhla, a velká vozidla včetně stavební techniky, jeřábů a těžních nákladních vozidel.
- Podmínky pro opakované zakázky – dlouhodobým partnerům je poskytována vyhrazená služba účtu, upřednostněné plánování výroby a postupná politika zpětných provizí.
- Ověření – jsou vítány návštěvy továrny a auditů, a záznam na platformě (hodnocení, míra dodání včas) je veřejný.
1. Stejná spojka selže z dvou zcela odlišných důvodů
Magnetická spojka má elektrické rozhraní i mechanické rozhraní, a každé z nich selže nezávisle na druhém. Spálená cívka a opotřebovaná drážka kladky jsou odlišné poruchy s odlišnými příznaky — a pokud je spojka zakoupena v nesprávných rozměrech, je téměř vždy jedna z těchto dvou složek nesprávně vybraná.
Proto je tento web rozdělen stejným způsobem. Část 2 se zabývá elektrickou stranou, část 3 mechanickou stranou. Většina kupujících potřebuje pouze jednu z nich.
Průvodce příznaky. Kompresor nepřipne se vůbec → začněte u elektrické strany. Kompresor se připne, ale řemen prokluzuje, píská nebo se trhá → začněte u mechanické strany.
2. Rozhraní č. 1 — elektrická strana: cívka
Elektrické rozhraní je určeno třemi údaji: napětím cívky, výkonem cívky a — u některých jednotek — otáčkami, pro které je spojka navržena. V tomto rozsahu je cívka uváděna pro napětí 24 V s výkonem od 60 W výše a jmenovité otáčky jsou 4 000 ot./min.
Jedna položka uvádí okamžitý maximální otáčkový rozsah 5 000 ot./min spolu se statickým třecím momentem ≥ 320 N·m. Jedná se o jedinou položku v řadě, u níž je uveden konkrétní moment namísto jmenovitého momentu.
Elektrická vlastnost |
Hodnota pro celou řadu |
Napětí cívky |
24 V — jedna položka uvádí také 12 V / 24 V pro montáž X426 / X430 |
Výkon spirály |
60 W, 62 W u modelu 260 × 216 (v blocích vlastností uvedeno jako ≤ 60 W a ≤ 62 W, v dodavatelské parametrické tabulce jako 60 W) |
Jmenovitá rychlost |
4 000 ot./min |
Vyšší rychlostní hodnocení |
okamžitý rozsah 5 000 ot./min, uveden u modelu 260 × 216 |
Krkový moment |
jmenovitý moment 240 N·m u čtyř položek; statický třecí moment ≥ 320 N·m u modelu 260 × 216 |
3. Rozhraní dva — mechanická strana: kladka a drážka
Mechanické rozhraní je místem, kde se nejčastěji objednávají nesprávné díly, protože označení drážky v tomto rozsahu není uvedeno v notaci PK. Dodavatel uvádí 2A2B, 2A-2B nebo 2A+2B – tři různé zápisy stejného uspořádání drážek podle toho, ve kterém poli je čtete.
Mechanická vlastnost |
Hodnota pro celou řadu |
Označení kladky / drážky |
2A2b · 2A2B · 2A-2B · 2A+2B (jak je uvedeno v každém výpisu) |
Tvar vnějších rozměrů |
260/210 mm · 260 × 216 mm · 226/197 mm (zaznamenáno jako Φ226/Φ197 v tabulce parametrů dodavatele) |
Označení počtu drážek |
Výrobce používá označení drážek A/B; notace PK se v žádném výpisu v tomto rozsahu neobjevuje. |
Hrubá hmotnost jednotlivého balení |
10,000 kg · 14,000 kg · 15,000 kg · 17,000 kg · 18,000 kg napříč pěti jednotkami |
4. Pět spojek, jedna srovnávací tabulka
Všechny hodnoty uvedené ve výpisech vedle sebe. Čtěte tabulku po řádku, který vás zajímá, nikoli shora dolů.
Atribut |
260/210 2A2b |
260 × 216 mm |
226/197 2A2B |
4050294 |
260/–210 2A–2B |
Drobnice |
2A2B |
2A2B (2A+2B ve výkazové tabulce) |
2A2B |
2A2B |
2A-2B |
Napětí cívky |
24 V |
24 V |
24 V — 12 V / 24 V uvedeno na stejném záznamu |
24 V |
24 V |
Výkon spirály |
60 W |
≤ 62 W |
60 W |
60 W |
60 W |
Jmenovitá rychlost |
4 000 ot./min |
5 000 otáček za minutu okamžitě |
4 000 ot./min |
4 000 ot./min |
4 000 ot./min |
Krkový moment |
240 N·m |
≥ 320 N·m statické tření |
240 N·m |
240 N·m |
240 N·m |
Přizpůsobí se kompresoru |
FKX40, 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
4PFCY / 4NFCY / FKX40 / 390–650 |
Thermo King X426, X430 |
HISPACOLD 4050294 |
BOCK FKX-40, Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY |
Hrubá hmotnost jednotlivého balení |
15.000 kg |
18 000 kg |
17.000 kg |
14,000 kg |
10 000 kg |
Záruka |
1 rok |
1 rok |
1 rok |
1 rok |
1 rok |
5. Přizpůsobení libovolného rozhraní vašemu kompresoru
Dvě možné cesty, podle toho, co již víte.
Pokud znáte model kompresoru
Postupujte od řádku *kompatibilní kompresor* v tabulce. Rozsah zahrnuje kompresory Bitzer řady 4 (4NFCY, 4PFCY, 4U, 4T, 4P), BOCK FKX-40 a FKX40, třídu 390–650, HISPACOLD 4050294 a Thermo King X426 / X430.
Pokud máte pouze starou spojku
Změřte průměr kladky v jejím největším průměru a zaznamenejte uspořádání drážek tak, jak je vyraženo nebo odlito na čelní straně kladky. Tyto tři vnější tvary v daném rozsahu — 260/210, 260 × 216 a 226/197 — nejsou vzájemně zaměnitelné a tvar drážky určuje typ pásu.
6. Měřte před objednáním
1. Největší průměr kladky — 260 nebo 226 okamžitě odděluje obě rodiny.
2. Uspořádání drážek podle označení — u těchto jednotek lze očekávat označení A/B spíše než číslo PK.
3. Napětí cívky — 24 V je standardní napětí pro celý rozsah; u vozidel se systémem 12 V potvrďte, zda je požadováno 12 V / 24 V.
4. Model kompresoru — tento údaj obvykle jednoznačně určí vhodnou variantu.
5. Pošlete nám tři rozměry nebo fotografii čelní plochy klinového řemenice a my potvrdíme odkaz před expedicí.

spojka 260/210 2A2b, 24 V, 60 W – pro FKX40 a Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
spojka 260 × 216 mm – zařízení s otáčkami 5 000 min⁻¹ a točivým momentem ≥ 320 N·m.
spojka 226/197 2A2B pro chladicí jednotky Thermo King X426 a X430.
Spojka pro montáž HISPACOLD 4050294.

spojka 260/−210 2A-2B pro BOCK FKX-40 a Bitzer 4U / 4T / 4P / 4NFCY.
Otázka 1. Používají tyto spojky označení drážek PK?
Ne. Každý položka v tomto sortimentu uvádí drážku jako 2A2B, 2A-2B nebo 2A+2B. Označení PK se v žádné z pěti položek nevyskytuje, proto při porovnávání s katalogem neprovádějte převod mezi těmito označeními.
Otázka 2. Je cívka na 12 V nebo 24 V?
na čtyřech z pěti jednotek je cívka na 24 V. U jednotky 226/197 pro Thermo King X426 / X430 je v různých polích stejné položky uvedeno jak 24 V, tak 12 V / 24 V.
Otázka 3. Jaký je rozdíl mezi 240 N·m a ≥ 320 N·m?
Hodnota 240 N·m představuje jmenovitý krouticí moment naměřený u čtyř jednotek. Hodnota ≥ 320 N·m u jednotky 260 × 216 je uvedena jako statický třecí moment — jde tedy o jiný typ měření — a tato jednotka má také okamžitou rychlostní klasifikaci 5 000 ot/min.
Otázka 4. Která spojka je vhodná pro Bitzer 4NFCY?
Tři ze pěti modelů pokrývají řadu Bitzer 4: modely 260/210 2A2b a 260/-210 2A-2B uvádějí kompatibilitu s 4U / 4T / 4P / 4NFCY, zatímco model 260 × 216 uvádí kompatibilitu s 4PFCY / 4NFCY spolu s FKX40 a třídou 390–650.
Otázka 5: Jaká záruka platí?
záruka je 1 rok pro všechny pět jednotek.
7. Certifikáty, zkušební postup a kontrola
Oblast |
Stav |
IATF 16949 Systém managementu kvality pro automobilový průmysl |
Certifikováno |
Rámec řízení procesů podle ISO 9001 |
Platí pro kontrolu příchozích materiálů, průběžnou kontrolu výrobního procesu a zkoušky hotových výrobků |
Audit na místě provedený společností TÜV Rheinland |
Přijaty |
Vnitřní testovací přístroje |
Více kusů; 100% kontrola příchozích materiálů |
Režim testování komponent |
Dynamická rovnováha, elektrický výkon, vysoké/nízké teploty, životnost při zatížení |
Kontrola třetí stranou před expedicí |
SGS / BV / TÜV podle určeného standardu, např. AQL |
Prohlášení o shodě CE / RoHS (ventilátory a motory) |
Vydáváno podle požadavků trhu určení |
FCC (Severní Amerika) |
Požadavky lze splnit |
Důkazy, které skutečně můžete využít: testovací údaje pro model, který zakupujete, jsou na vyžádání k dispozici a továrna je otevřená pro vaši vlastní auditní kontrolu nebo inspekci organizací TÜV, SGS nebo BV před odesláním.
8. Registr certifikátů a zkušebních zpráv
Všechny dokumenty, které továrna drží, číslo po číslu – od registrace systému automobilové kvality přes schválení E-značky až po prohlášení CE, RoHS a nízkého napětí/EMC.
1. Systém řízení kvality IATF 16949:2016 – rozsah: návrh a výroba ventilátorů pro klimatizační zařízení [USI CKMMPC] – osvědčení 126765/A/0001/SM/En (čínská registrace 126765/A/0001/SM/ZH); číslo IATF 0475895. Vydal URS – United Registrar of Systems prostřednictvím URS Certification (Hangzhou) Co., Ltd.; ověřitelné na www.cnca.gov.cn. Vydáno 6. června 2023, platné do 5. června 2026.
2. Schválení podle EHK – součásti pro vozidla, způsobilé pro sériovou výrobu (E57, Republika San Marino) – Schválení E57*COP*1682; zpráva o inspekci ATS-SM-IR-COP-13381. Vydal Úřad pro homologaci, Republika San Marino (technická služba RSMAO-01). Provedeno 15. 05. 2024, platnost do 14. 05. 2026.
3. Schválení podle EHK č. 10 – elektrické/elektronické podsestavy, 24 V DC, kategorie vozidel M, N a O; typ WLNF343-4 (varianta WZHF2101-3) – Schválení E57*10R06/02*0809, rozšíření 00; zpráva o inspekci ATS-SM-IR-10-13380. Vydal Úřad pro homologaci, Republika San Marino; AUTOMOTIVE TECHNICAL SERVICE S.r.l.; zkoušky provedl Guangzhou LCS Compliance Testing Laboratory Ltd. (ISO 17025). Zpráva ze dne 05. 06. 2024, schválení vydáno 11. 07. 2024.
4. CE — Směrnice o elektromagnetické kompatibilitě 2014/30/EU, testováno podle EN IEC 61000-6-3:2021 a EN IEC 61000-6-1:2019 (bezkartáčový ventilátor) — osvědčení TBC-C-202308-0315-1; zpráva o testu TBR-C-202308-0315-1. Vydal společnost Shenzhen Toby Technology Co., Ltd. 17. října 2023.
5. RoHS — Směrnice 2011/65/EU ve znění změny (EU) 2015/863, testováno podle řady norem IEC 62321 (bezkartáčový ventilátor) — osvědčení TBC-C-202308-0315-2; zpráva o testu TBR-C-202308-0315-2. Vydal společnost Shenzhen Toby Laboratories Inc. 23. října 2023.
6. Směrnice o nízkém napětí 2014/35/EU (příloha III) a směrnice o elektromagnetické kompatibilitě 2014/30/EU (příloha II) — EN IEC 60335-1:2023, EN 62233:2008, EN IEC 55014-1:2021, EN IEC 55014-2:2021, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021 (bezkartáčový ventilátor) — osvědčení M.2024.206.C110335; zpráva TCF-OY20241115-EMCLVD-A. Vydal UDEM International Certification Auditing Training Centre Industry and Trade Inc. Co. (Ankara, Turecko); ověřitelné na www.udem.com.tr. Zaregistrováno 26. 11. 2024, platné do 25. 11. 2029.
Sledovatelnost. Každý řádek lze zkontrolovat nezávisle: registraci podle IATF prostřednictvím udělujícího registrátora, schválení E57 prostřednictvím Sanmarinského úřadu pro homologaci a prohlášení CE / RoHS / nízkého napětí-EMC prostřednictvím uvedených laboratoří. Schválení bezkartáčových ventilátorů uvádějí na certifikátu modely, které pokrývají, a tyto certifikáty zašleme na vyžádání.
Certifikát registrace podle IATF 16949:2016 č. 126765/A/0001/SM/En — platný do 05. června 2026.
Typové schválení ECE E57*COP*1682, Republika San Marino — platné do 14.05.2026.
Certifikát CE / EMC TBC-C-202308-0315-1 — zpráva o zkouškách TBR-C-202308-0315-1.
Prohlášení o shodě s RoHS TBC-C-202308-0315-2 — zpráva o zkouškách TBR-C-202308-0315-2.
Certifikát pro nízké napětí / EMC M.2024.206.C110335 — platnost do 25. 11. 2029.
9. Objednávací množství a výrobní doba
Čtyři otázky, které se objevují téměř u každé první objednávky, odpovězené tak, jak je odpovídáme v nabídce.
Otázka |
Odpověď |
Jaké je minimální množství objednávky (MOQ)? |
Standardní položky z katalogu začínají od 1–2 kusů; dávkové položky obvykle činí 6–50 kusů; u individuálních položek závisí množství na použitých nástrojích a výrobním postupu. |
Můžu začít zkušební objednávkou? |
Ano – malá zkušební dávka je běžný postup. Nejprve potvrďte kvalitu, poté zvětšete objednávku, jakmile se výrobek osvědčí na vašem trhu. |
Jak dlouhé je výrobní čas? |
Doba výroby je časový interval od potvrzení objednávky do okamžiku, kdy jsou zboží připravena k odeslání. Pokud oficiální seznam uvádí referenční hodnotu, je tato hodnota převzata do následující tabulky. |
Co musím zaslat? |
Výrobní číslo originálního vybavení (OE), pokud jej máte; jinak označení značky a modelu nebo fotografie staré součásti s uvedenými rozměry. |
Dodací lhůta je uvedena v cenové nabídce přesně, nikoli odhadem. Přesná doba výroby závisí na objednaném množství a aktuálním výrobním plánu, proto je do cenové nabídky zapsána jako konkrétní hodnota, nikoli jako rozsah.
Číslo dílu / model |
Minimální množství objednávky |
Doba výroby |
WLC14 |
1 kus |
1–10 kusů: 15 dní; 10 kusů: dohodou |
6FY-260/216 |
1 kus |
1–100 kusů: 10 dní; 100 kusů: dohodou |
260/–210 2A–2B |
Žádné minimální množství objednávky – přijímáme jakékoli množství |
1–100 kusů: 35 dní; 100 kusů: dohodou |
Jak je uvedeno v oficiálním seznamu pro každý výše uvedený odkaz. Doba výroby je doba uvedená pro výrobu zboží před expedicí; přesná doba pro vaše množství je potvrzena v cenové nabídce.
10. Továrna stojící za touto součástí
Společnost Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. byla založena v roce 2007 a vyrábí výhradně součásti klimatizací pro autobusy a nákladní vozidla — proto je její sortiment hluboký, nikoli široký.
Fakta o továrně |
Podrobnosti |
Založeno |
2007 |
Zkušenosti v odvětví |
Výroba součástí klimatizací pro autobusy a nákladní vozidla po dobu přes 15 let |
Umístění |
Xiangtan Economic and Technological Development Zone, provincie Chu-nan, Čína |
Zaměstnanci |
80+ |
Plocha závodu |
5 000 – 10 000 m² |
Roční obrat |
Přes 90 milionů jüanů |
Roční výstup |
Více než 800 000 kusů |
Exportní trhy |
Více než 50 zemí |
Vnitřní procesy |
Navíjení motorových vinutí, vstřikování plastů, lisování, finální montáž a zkoušky |
Síť partnerů |
68 spolupracujících závodů poskytujících flexibilní kapacitu dodavatelského řetězce pro špičkovou sezónu a velké objednávky |
Alibaba.com |
Zlatý dodavatel po dobu více než 12 let; hodnocení obchodu 4,7 / 5; dodržení termínů dodávek 91,2 % |
Výkon odezvy |
Průměrná doba odezvy ≤ 3 hodiny; podíl včasných odpovědí 99,07 %; přibližně 52 % dotazů je zodpovězeno během 5 minut |
Proč to má komerční význam: součásti jsou vyráběny ve vlastním závodě, nikoli zakoupeny a znovu prodávány, takže technický dotaz týkající se kompresoru, ventilátoru nebo vodního čerpadla dosáhne přímo osob, které danou součást vyrábí.
11. Závod a výrobní linka na fotografiích
Důvěra vyplývá z kvality a kvalita mění svět – proto je výrobní linka, která tento díl vyrábí, otevřená vaší inspekci.
Závod v ekonomické a technologické rozvojové zóně Xiangtan v provincii Chu-nan, Čína.
Sestavní linka – montáž a kontrola sestav vysavačů a ventilátorů probíhá na pracovních stancích.
Vlastní navíjení motorů – statorové cívky navíjeny na automatickém navíjecím stroji.
Výrobní linka – komponenty jsou umístěny na pracovištích podél linky.
Sklad hotových výrobků – exportní krabice jsou připraveny k odeslání.
Zdi značky a certifikáty a reference na místě v továrně.
Návštěva je nejrychlejším způsobem, jak rozhodnout o zdrojování. Adresa a přístup k lince jsou otevřené pro nákupce, kteří chtějí ověřit kapacitu, vybavení a kontrolu kvality ještě před tím, než se zavážou do programu. Přepravní inspekce před expedicí provedená společnostmi SGS, BV nebo TÜV podle standardu, který určíte vy, je součástí procesu, nikoli výjimkou.
Součásti na této stránce jsou navíjeny, lisovány, stříhány, sestavovány a testovány uvnitř výše uvedené továrny, takže technická otázka dosáhne přímo lidí, kteří daný výrobek vyrábějí, nikoli obchodního oddělení.
12. Vlastní značka a individuální vývoj
Chcete |
Trasa |
Co posíláte |
Vaše značka na součásti, kterou již vyrábíme |
ODM vlastní značka — potisk, nálepka, krabice, návod k použití, záruční list |
Umělecké dílo značky, specifikace balení |
Kopie součásti bez výkresu |
Zpětné inženýrství na základě vzorku – rozbourání, měření, analýza materiálu, reprodukce parametrů |
Samotný vzorek |
Součást podle vašich vlastních specifikací |
Plná individualizace – rozměry, elektrické parametry, upevnění |
2D/3D výkres nebo tabulka parametrů |
Součást, která ještě neexistuje |
Vývoj založený na návrhu – od koncepce až po výrobu |
Specifikace, cílová cena nebo popis problému |
Vývojový cyklus. Shromažďování požadavků začíná ihned po obdržení prvního vstupu — čísla OE, vzorku, výkresu nebo tabulky parametrů. Následuje potvrzení řešení, včetně mapování rozměrů a cenové nabídky. Standardní projekt založený na vzorku vyprodukuje vzorek přibližně za 30 dní; hromadné skladování začíná 40 až 60 dní po schválení vzorku, v závislosti na technologickém postupu a množství.
Cenová pozice. Malé změny, jako jsou tisk síťovým tiskem, štítky nebo délka kabelového svazku, jsou obvykle zdarma nebo se účtují pouze malé poplatky za revizi. Nové nástroje vyžadují náklady na výrobu formy, které jsou vráceny nebo amortizovány po dosažení dohodnutého objemu. Množství zakázek na míru závisí na použitých nástrojích a technologickém postupu; společnost záměrně přijímá zkušební zakázky malých dávek, které větší výrobní závody odmítají.
Sledovatelnost. Na podporu výroby dílů na zakázku se používají měření rozměrů a zkouškové montáže v průběhu vývoje, předvýrobní vzorek před zahájením sériové výroby a kontrola prvního výrobku spolu s výběrovými kontrolami během výroby, včetně záznamů klíčových rozměrů, dynamické rovnováhy a elektrických parametrů.
13. Kdo to kupuje a co nahrazuje
Zákazníky tohoto dílu jsou velkoobchodníci a řetězce opraven, nikoli jednorázoví kupující – což ovlivňuje způsob, jakým pro ně fungují číselné údaje.
Univerzální pasování má přednost před OE-specifickými položkami – běžná strategie uspořádání zboží na regálech: skladujte univerzální rozsah 12 V / 24 V pro pokrytí okamžitých požadavků zákazníků, poté zafixujte OE-specifické odkazy, které si vaši pravidelní zákazníci vyžádají podle čísel.
14. Nejčastěji kladené otázky týkající se nákupu
Otázka 1. Jak malou objednávku mohu zadat?
Standardní položky z katalogu začínají již od 1–2 kusů (některé ventilátory od 1 kusu, chladičové ventilátory od 2 kusů); dávkové položky obvykle činí 6–50 kusů; u individuálně navržených položek záleží na použitém nástrojovém vybavení a výrobním procesu.
Otázka 2. Mohu před objednávkou velkého množství ověřit kvalitu?
Ano — malosériová zkušební objednávka je běžný postup. Nejprve potvrďte kvalitu a spolupráci v malém množství, poté postupně zvyšujte objednávky. Smluvené množství, doba výroby a způsob dopravy jsou potvrzeny společně s cenovou nabídkou.
Otázka 3: Jaká záruka se uplatňuje?
1 rok pro celou řadu.
Otázka 4: Jak balíte zboží pro export?
Standardní exportní balení — vnitřní krabice, vnější karton a tlumivé obalení — je zahrnuto v cenové nabídce. Lze přidat barevné krabice, dřevěné bedny, paletizaci a tisk značky. Balení je navrženo podle norem pro námořní přepravu, před odesláním se provádí testy pádu a stlačení.
Otázka 5: Lze zajistit kontrolu třetí stranou?
Ano. Společnosti SGS, BV nebo TÜV mohou provést kontrolu před odesláním podle standardu, který určíte (např. AQL vzorkování); zboží je odesláno až po úspěšném absolvování kontroly.
Otázka 6: Lze do jednoho kontejneru smíchat několik modelů?
Ano. Je podporováno nákladní kombinování více modelů do jediného kontejneru, přičemž krabice jsou označeny podle místa určení, což vede k lepšímu využití prostoru a rozložení nákladů na přepravu na větší počet jednotek.
Pošlete nám rozměry kladky
Hunan Weili Auto Parts Appliance Co., Ltd. — založena v roce 2007, výrobce klimatizačních dílů pro autobusy a nákladní vozy, elektrických ventilátorů, vysavačů, osvětlení a součástí alternátorů, certifikovaná podle norem ISO 9001 a IATF 16949.
Uveďte nám největší průměr kladky, označení drážky a model vašeho kompresoru – nebo fotografii čelní strany kladky – a my potvrdíme spojku do 24 hodin.
WhatsApp / WeChat: +86-18670382782 | Pevná linka: +86-0731-82034997 / 82034998
E-mail: [email protected] | Webové stránky: www.cooliparts.com | www.weilipart.com | www.weiliautomotive.com
Pošlete nám číslo OEM dílu, typ vozidla nebo výkres — do 24 hodin Vám zašleme cenovou nabídku a technický datový list.